עונת הזוגות הופכת מהר מאוד לעונה רגילה, אה?

wranger

New member
עונת הזוגות הופכת מהר מאוד לעונה רגילה, אה?

ליאב בלי טל, רותם בלי ענבל, פישל בלי מלכי לפרק אחד, ועכשיו פרומו שמרמז על עוד פירוק...

פ א ז ל

New member
מעניין? זה ברור לגמרי למה!

וזוהי רמאות לשמה הוריד לי מהם לגמרי הם זוג חזק ויש להם סיכויים מעולים ואין שום סיבה בעולם שיעשו מעשה כזה לא ישר, לא מכובד ולא חברותי וגם לא מצטלם טוב! הדיבור של ערן אחרי כל הסיפור היה לא פחות מגעיל מהמעשה עצמו "מזל שאני לא אדם אלים" ועוד כל מיני פנינים שמראות שהוא אולי לא אלים פיזית אבל מילולית כן צר לי על קרן

נכון, הם זוג חזק,

אבל לא מצדיק את תגובתם החריפה של אורלי ונדב. המתמודדים מצולמים כל הזמן, אז אולי לפני שהם יצאו עליהם בצעקות כדאי שיבדקו במצלמות אם הם אכן שתו או לא.

פ א ז ל

New member
נו באמת! מה יש לבדוק?

אם ראית את העונות בארץ ואת כל העונות בחו"ל הרי ברור לך שלא קרה שמתמודד עלה 3 ק"ג סתם אפשר להתקע על המשקל, אפשר לעלות כמה מאות גרמים או קצת יותר במקרים בחו"ל שהמתמודדים זכו בשבוע בבית אבל להתאמן ולהקפיד כמו שהזוג הזה הוכיח עד עכשיו ולעלות 3 ק"ג? כמה תמים אפשר להיות???? והתירוץ שהם התאמנו כל כך חזק שהעלו 3 ק"ג של מסת שריר.. פשוט בדיחה אתם מצויינים, אתם חזקים, אתם יכולים לנצח גם ביושר! והתגובה של נדב ואורלי מאוד במקום לדעתי זה מגעיל כמו הקבוצה ששתתה מים בעונה הקודמת וגם מגעיל כמו להוסיף שמן לפשטידה של הקבוצה היריבה

גם אני חושבת שהתגובה של המאמנים

היתה מידי חריפה
עם זאת סביר להניח שהם אכן שתו מים כי זה טריק ישן מעונות קודמות.

אפרתי../images/Emo26.gif

הזוג שניצח במסע העלה במשקל כדי שבשבוע הבא אחוזי הירידה שלהם במשקל יהיו גבוהים, וכך הם מבטחים את עצמם שלא ירדו מתחת לקו הצהוב גם בשקילה הבאה ולא יועמדו להדחה. ואם אני לא טועה היה משהו ממש מוזר כשערן דיבר הוא אמר שהשבוע הם לא מועמדים להדחה וגם שבוע הבא לא. איך הוא יודע ששבוע הבא הם לא יועמדו להדחה? כנראה שאכן שתו מים וכך הוא דיבר בביטחון על שבוע הבא.

מורןעל

New member
הפרומו מה זה לא מרמז,

לי זה ממש הורס שהם מגלים מה הולך לקרות בפרק הבא. אוף, אני חושבת שהעונה הזו ממש לא מוצלחת אבל לא יודעת בהשוואה לעונות הקודמות כי לא צפיתי בהן. בפני עצמה - עונה משעממת ודווקא היו לי כוונות לצפות בה בהתמדה. למה הורידו את זה לפעם בשבוע? לא מביא מספיק רייטינג? לא מספיק מעניין? מה שכן, נדב הזה חתיך. שיוריד חולצה מדי פעם...

wranger

New member
זה לא ש"הורידו לפעם בשבוע" -

מאז ומתמיד זה היה פעם בשבוע. אם כבר אז להיפך, הם "העלו לפעמיים בשבוע", אבל רק בשבוע הראשון.

מורןעל

New member
חחח, טוב, אני לא בעניינים!

אז פעם בשבוע, שיהיה! שיישאר כך
תודה על התיקון!

למעלה