לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
4008740,087 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'עזרה בבחירת מקום להתחתן'
עזרה בבחירת מקום להתחתן
<< ההודעה הנוכחית
27/02/2018 | 16:35
1
81
שלום,

אני חדשה פה...
אני ובן זוגי היינו בהרבה מקומות וקיבלנו הרבה הצעות:
הרמוניה בגן, טופ דוראן, גן ורדים, גבעת האירוסים (שנקראת היום אמיליה), ירוק על המים, אלגריה, טרויה, הגבעה בברנר, שמש אדומה, דומו, גרייס, נסיה (שמאוד אהבנו....), שאטו וקאסיה שבחולון. אולי יש עוד.. כבר לא זוכרת..

בכל מקרה ריכזנו את המקומות עם ההצעות הכי זולות מתוכן לטבלה שכוללת את כל ההצעה ומה שיש ומחיר האירוע אם יגיעו 200 מוזמנים (שזה המינימום שלנו), אם יגיעו 250 מוזמנים ואם יגיעו 300 מוזמנים - שזה המקסימום מוזמנים שלנו...
מתוך הטבלה שהכילה 8 מקומות בסופו של דבר מתוך איזה 20 שראינו, מירקרנו את 3 ההצעות הטובות ביותר שמתאימות לתקציבנו.

ואלו הן:
שאטו,
טופ דוראן,
קאסיה שבחולון

קראתי ביקורות, ונמאס היה לי כבר לשמוע כמה מושלם זה טופ דוראן..
אני החלום שלי היה הבאר של סבא וגן ורדים.. חלום שהתנפץ לו אטאט בתחילת החיפושים.
אהבנו מאוד את נסיה שלא הייתה בתקציבנו וגם לא נשארו לו תאריכים.
(אנחנו מחפשים במאי-יוני).
בגדול, נראה על הדף שטופ דוראן מוצלח: חופה על מים, קבלת פנים גדולה עם ירוק וצמחיה ועצים ועשישיות, חווית שירות מטורפת לפי רבים וגם אוכל טוב. - אגב, אני מדברת על גן התפוז, לא על האשכולית.
אבל לא נכנסתי והתרגשתי. לא אני ולא הוא.
לודעת לשים על זה את האצבע. לא יודעת למה. 

שאטו היה האולם האחרון שראינו. ניסינו לדחוף אותו לפני שנחליט. לא החלטנו מה דעתנו עליו.
ואז גם שמעתי שיש לו בעיות רישיון... במיוחד עם האולם הקטן...

וקאסיה שבחולון.
בקאסיה התחתנו כבר 2 זוגות חברים שלנו ולכן היינו שם כבר פעמיים.
אין לי משהו לא טוב להגיד על המקום אבל אני מודה שלא חשבתי שאתחתן שם.
כי כל החברים שלנו מתחתנים שם, כי המקום קטן. הקבלת פנים הופכת למסלול הצעידה שלי לחופה... 

ואני לא יודעת מה לעשות.
ואני צריכה כבר להחליט ולבחור, כבר נגמרים תאריכים ועוד לא בחרתי ספקים לאירוע ובדקתי אם בכלל יהיו פנויים כי אין לי תאריך כל עוד לא סגרתי אולם.

בגדול, לא חלום חיי להתחתן באף אחד מהמקומות האלה. גם לא דמיינתי שאהיה מיואשת ועצובה בשלב הזה... ראיתי את התרחיש הזה כ"כ שונה בדמיוני.
אין לי כיוון, וככל שאני ממשיכה לקרוא באינטרנט אני מבולבלת עוד יותר. במתחתנים למען מתחתנים נותנים לו חוות דעת מטורפות, ובמקום אחר קראתי הרבה תגובות למשל על החופה של אנשים שאמרו שבגלל שהחופה יושבת על המים והאורחים בין המפלים בכלל לא שומעים כלום מהחופה.

בבקשה עזרו לי...
חתונות >>
לצפיה ב-'חשוב לבדוק '
חשוב לבדוק
28/02/2018 | 12:59
45
חשוב לבדוק גם מה התוספות חוץ מהמחיר למנה...  למשל אחת ההוצאות היקרות בהרבה מהאולמות זה המעצב שתביאי, אני יכולה להגיד שממה שראיתי מהמקומות פה, בגרייס הכל שם כבר מעוצב (ויפה) ושם את באמת לא צריכה להביא מעצב, גם גן ורדים למרות שהוא יותר גדול אז אם לא יגיעו מספיק יכול להראות ריק קצת... גם אוכל בגרייס אני יכולה להגיד שהיה מאד טעים.. שמעי זה לילה אחד! חשוב שאת תתחברי אי אפשר לרצות את כל האורחים, הכי חשוב זה אותכם
חתונות >>

הודעות אחרונות

17:37 | 05.05.20 World Of Music
01:45 | 26.04.20 JenGra
16:31 | 04.03.20 dodo1124
11:44 | 18.02.20 pitango5
05:19 | 03.02.20 סמי בן מנחם
14:31 | 23.01.20 לורן יעקובי
10:32 | 22.01.20 leeevents
09:59 | 22.01.20 fbievents
15:15 | 09.01.20 inigoevents
10:10 | 09.01.20 shvilbagan
15:44 | 24.12.19 רגעים פילמס
15:41 | 24.12.19 רגעים פילמס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ