חתונת חורף קטנה

Shahod

New member
חתונת חורף קטנה

היי אנחנו רוצים לערוך חתונת חורף קטנה (כ-100 משתתפים) ביום שישי בתקציב די מוגבל. נשמח לשמוע רעיונות למקומות או או למי שנכח בחתונה כזו בעבר איך היתה החוויה. תודה

galshavit801

New member
מזל טוב וחתונה קטנה

היי ומזל טוב,
אני מקווה שאין לך חששות מחתונה קטנה או בחורף. להפך, אלו שני הדברים שיעזרו לך לעמוד בתקציב ואין כל סיבה שהחתונה לא תהיה מהנה ומאד מרשימה. החורף תמיד מציע מחירים זולים יותר ולשאלתך על המלצות, אני מכירה אפשרות לעשות חתונה בחורף בגן אירועים בטבע.
שתיהנו מכל רגע, בחתונה ובחיים מאושרים אחריה :)

Shahod

New member
המשך...

תודה על המענה... אין חשש
הבנזוג לא ממש בעד קיום אירוע אלא יותר בעד חתימה ברבנות וזהו. מנסה לאסוף קצת מידע כדי להראות לו שאירוע אינטימי קטן יהיה שווה את ה"כאב ראש" כמו שהוא מגדיר
אבדוק את ההמלצה שלך ��

Busybee3

New member
באיזה איזור?

במרכז קצת קשה למצוא משהו ל100 מוזמנים בתקציב שפוי - רוב המקומות היו הרבה מעל 300 למנה..
אבל שמעתי שאפשר למצוא משהו שפוי באזורי בראשל״צ, רחובות, רעננה...
בצפון בהחלט אפשר למצוא בפחות ל200 שקל למנה.
כנראה גם בדרום (לא בדקנו).
&nbsp
חתונה ביום שישי יכול להיות ממש מקסים. אנחנו גם חשבנו על חתונת חורף ביום שישי אבל צריך לזכור שרוב האולמות הכשרים נסגרים כשעה-שעה וחצי לפני כניסת השבת, אז די מוקדם.
&nbsp
לחתונה של 100 איש אפשר לבדוק גם מסעדות ולא דווקא אולם (שוב, להתרחק מת״א, המחירים יכולים גם להגיע ל400-500 למנה...).

uva verde

New member
דווקא אפשרי

אם זה רק 100 מוזמנים תנסו למצוא חצר של מישהו מהמשפחה לחגוג שם
שתי האחיות שלי התחתנו אצל הורי בחצר והיה מקסים !
אני התחתנתי עם 200 מוזמנים בבאר של סבא בפ"ת
את יכולה לארגן חתונה באולם/גן עם מעט מוזמנים אבל קחי בחשבון שהמחיר לכל אדם יהיה יותר גבוה
מצג שני אם את בוחרת תאריך בחורף המחירים קצת יורדים....
אני אומרת תנסו לבדוק עם כמה אולמות ותחליטו :)
בהצלחה

אה, ובדיוק כתבתי פוסט בנושא :)
http://www.dreamovie.co.il/מתחתנים-בחורף/

למעלה