האם לעשות חתונת שישי בחורף? חייבת עזרה

האם לעשות חתונת שישי בחורף? חייבת עזרה

הי לכולן..
בקצרה עלינו- אנחנו כבר בערך 9 חודשים מחפשים מקום!! לא באינטנסיביות, ניסינו בקיץ והמחירים היו מאוד גבוהים ל180 אורחים באזור שבו אנחנו רוצים להתחתן (תל אביב יפו), אז החלטנו לחכות לחורף.

אנחנו מאוד רוצים חתונת שישי (בגלל שהאווירה יותר קלילה) ומה שלא לקחנו בחשבון זה ששבת נכנסת מוקדם.

הציעו לנו מבצע של דקה 90 כבר בשני בתי אירועים מאוד טובים בתל אביב - רק ששבת תכנס ב16:15.
הם אמרו שניתן להשאר עד כניסת שבת. כלומר עד 16:15, אבל שהם יתחילו לקפל לפני, הם חייבים להתחיל לסגור שעה לפני כניסת שבת, וכנראה ניתן יהיה להשאיר את המוזיקה עד בערך 16:00.

חשבנו על חתונה הפוכה: קבלת פנים ב11, חופה ב12:30-13:00 ואז מסיבה עד 15:30-16:00... (עד שיסגרו).

זה מבאס אותנו נורא שזה כזה קצר, החברים שלנו יישארו גם עד שש אם היה אפשר...

מהניסיון שלכן, עד מתי אורחים נשארים בחתונת שישי בצהריים?

האם כדאי להתחיל את הקבלת פנים ב10:30 או שזה כבר ממש התעללות באורחים..? (לחלקם יש גם שעתיים נסיעה).

ואולי מישהי מכירה מקום לא כשר שאפשר להשאר אחרי כניסת שבת אם האורחים רוצים במחיר סביר? (לריברסייד הייתה הצעת מחיר מופרעת למשל, גם לבית אנדרומדה)

תודה!

מהמיואשת למצוא מקום במחיר סביר

friv

New member
אצלנו היה ככה:

אנחנו התחתנו בשישי בתל אביב והזמנו לקבלת פנים כבר ב10:30. גם אצלנו היו אורחים עם שעתיים נסיעה אבל לאותם אורחים הייתה גם את הנסיעה חזרה שהייתה צריכה להיות לפני כניסת שבת אז היינו צריכים לקחת את זה גם בחשבון ולכן השעה המוקדמת... זה לא היה הכי נוח, אני מודה, וההתארגנות הייתה ממש ממש צפופה (נניח את הצילומים עם המשפחה היינו צריכים לעשות אחרי שכל האורחים הלכו כי פשוט לא הספקנו!)
חשוב לציין שאנחנו התחתנו ממש ממש על הגבול של שעון הקיץ, שבת נכנסה לדעתי בערך ב5 וקצת. אבל האירוע שלנו שהתחיל ב10:30 בבוקר הסתיים בערך ב3 ולא הרגיש לנו מוקדם מדי. אני לא חושבת שלסיים אירוע שישי ב15:30-16:00 זה מאוד מוקדם, הרבה חתונות מסתיימות תוך 5 שעות.
במקרה שלנו זה היה קצת אחרת כי החלטנו לפצל את המשפחה והחברים - בבוקר היו כמעט רק בני משפחה (היו בערך 120 אורחים... משפחה גדולה
) לחופה, אוכל וריקודים, בערב הזמנו רק את החברים והמשכנו את המסיבה במקום אחר (לא כשר) עד הלילה.
עוד אופציה ששקלנו הייתה לשכור וילה בשביל המסיבה לחברים, אם זה מתאים לכם אפשר לבדוק את זה בשביל כל האירוע ואז אין לכם הגבלה של שעת סיום. רק צריך לקחת בחשבון שבשביל אירוע בוילה צריך לארגן הכל בעצמכם ולא לכולם זה מתאים, מהסיבה הזאת אנחנו ירדנו מהרעיון...
בהצלחה רבה!
אל תתייאשו, יש פתרונות להכל

יש חברת הסעות שעובדת אחרי כניסת שבת?

אני אצטרך להזמין אוטובוס לאורחים שגרים רחוק ואשמח שזה יהיה אחרי כניסת שבת...אחרת באמת המסיבה תיגמר ממש מוקדם

נ45

New member
כמעט כל החברות עובדות בשבת

יש תיירים וטיולים כל הזמן.
אני מכירה את "תור בוס"
אבל שווה להתקשר ולהשוות מחירים
מזל טוב

butwhy

New member
נסו את גורדו בחוף גורדון

הייתי שם בחתונת שישי, לדעתי הם לא מושפעים מכניסת שבת.
אין לי מושג לגבי מחירים..

butwhy

New member
המממ

מצטערת לשמוע על החווייה הזו.. אני לא זוכרת משהו מיוחד בקשר לאוכל, אבל אני בד"כ לא שמה לב לזה כל כך.
אולי תנסו מסעדות אחרות באזור שיש להן ניסיון באירועים.

למעלה