פגישת ייעוץ עם easywed - משהו פה מריח רע

niro63

New member
פגישת ייעוץ עם easywed - משהו פה מריח רע

קבלתי המלצות מזוג חברים להעזר באיזיווד.

כאשר התקשרתי, נאמר לי שפגישת ייעוץ והכוונה עולה 100-250 שח (תלוי בשעה, הכסף יוחזר במידה ואני אבחר לעשות דרכם, זה יירד מהתשלום לספקים).
זאת הייתה נורה אדומה ראשונה - עדיין לא החלטתי האם אני רוצה לעשות דרכם, כבר רוצים ממני כסף.
כאשר שאלתי את החבר שהמליץ לי לעשות דרכם - הוא אמר לי שלא לא לקחו כסף על פגישת ייעוץ. - נורה אדומה שנייה.

כששמעתי את הדברים האלה - החלטתי שבינתיים אני לא קובע. רושם ראשוני - "נכשל".

שאלה לחבר'ה שעשו באיזיווד בזמן האחרון - גם מימכם לקחו את התשלום הזה? הייתם מרוצים מהם בסך הכל?

אתה רוצה להגזים קצת?

נראה לי מה זה לגיטימי שידרשו ממך תשלום על הזמן שבו אתה מבקש שמישהו יישב איתך וייתן לך את מלוא תשומת הלב ויכווין אותך, יפרוש בפניך את אפשרויות העבודה איתם ויקבל איתך החלטות לגבי החתונה שלך.
&nbsp

niro63

New member
כשאני הולך לקנות טלויזיה - אני לא משלם למוכר דמי ייעוץ

אותו דבר בקניית אוטו ודירה

אם המוכר הצליח לשכנע אותו - אז הוא ירויח. לדרוש מראש כסף על הפגישת ייעוץ? זה מפתיע אותי שזה נשמע נורמלי באיזשהי צורה...

כשאתה הולך לקנות טלוויזיה אתה עומד בחנות במשך חמש דקות

ולא יושב למשך חצי שעה-שעה, ובטח שלא מתכונן לעבודה משותפת של מספר חודשים.

niro63

New member
נכון ולא נכון

כשאני קונה טלויזיה אני גוזל מהמוכר מספר דקות ולאחר שאני קונה את המוצר המוכר זוכה לרווח קטן (כי טלויזיה היא מוצר זול בהשוואה לחתונה)

במקרה הזה מדובר בחתונה, לכן אני מתייעץ יותר ולאחר הקנייה המוכר זוכה לרווח גדול יותר.

אם את רוצה לעשות השוואה נכונה - אז תשווי ייעוץ עבור קניית 15 מוצרי חשמל ביחד.

חופית87

New member
סליחה?! כשאתה נפגש עם עורך דין

לפגישת ייעוץ - הוא מקדיש לך מזמנו, הוא מספק לך מידע,כיוון וייעוץ התחלתי - לא מגיע לו תשלום?
אותו הדבר עם כל בעל מקצוע באשר הוא.
אתה מוזמן לכבות את "הנורה האדומה" ולהתחבר למציאות.

Neta Hod

New member
עלות פגישה

תראי חתונה זה וואחד הוצאה וזה ידוע שאיזיווד מוזילים את המחירים, אז בגלל תשלום דח פעמי על פגישה ראשונית לא הייתי פוסלת, מה גם שהכסף מוחזר אם את סוגרת איתם. הם חברה מוכרת ופגישת ייעוץ בתשלום זה דבר מקובל לפחות עם החברות הגדולות והרציניות כי חאפרים יש בלי סוף בתחום.

elinoket

New member
כל מי שרשם שתשלום עבור יעוץ הוא לגיטימי - אז זהו שלא...

אני נפגשתי עם שני מפיקים ליעוץ והם לא לקחו תשלום.
נכון הם לא איזיווד, אבל הם יודעים לסגור אירוע במחירים משתלמים גם כן.
מה גם שבאיזי ווד אין אחידות, לפעמים הם לוקחים, לפעמים הם לא, עושים שכונה לפי המצב רוח בקיצור...

sunning

New member
אנחנו גם התעניינו לעשות דרכם...

ביקשו מאיתנו 80 שח לפגישת היכרות, בסוף אמרו שאם נבוא "היום" אז לא יגבו תשלום כלל. לא יכולנו לבוא באותו יום שדיברנו איתם ובגלל חוסר האמינות הראשוני וויתרנו מראש.
לדעתי אין צורך לקחת תשלום על פגישה ראשונית של היכרות, אנחנו מכירים את מה שיש להם להציע לנו כמו שאנחנו הולכים לאולם וכמו שנפגשים עם מפיק.

dori78

New member
עבדנו עם איזיווד, החתונה היתה לפני 3.5 חודשים

השיטה של איזיווד עובדת על גביית עמלה מהספק, לא מהלקוח.
כלומר: צלם שהיה לוקח ממך 8500 ש"ח אחרי מיקוח, לוקח מאיזיווד 6500 והם גובים ממך 7000.
אתה מרוויח מחיר נמוך (שהם מקבלים כקבוצת קניה) והם מרוויחים עמלה קטנה מכל אחד מהספקים שאתה סוגר דרכם.
ככל שאתה סוגר דרכם יותר ספקים - העמלה שלהם יותר גדולה.
העמלה הזאת מממנת בין השאר את השכר של העובדים שלהם.

עד פה ברור לכולם.
אלא מה?
אנשים באים, יושבים עם היועצים שלהם שתי פגישות של שעתיים כל אחת - ואז מחליטים לסגור באופן עצמאי
(למשל כי רוצים ספקים ספציפיים שלא עובדים עם איזיווד).
מישהו צריך לשלם על הזמן הזה ואם אתה לא סוגר דרכם - לא תהיה להם עמלה שתכסה את זה.

כמו בכל תחום אחר, המניאקים דופקים את כולם:
אחרי שהעסק מבין שנחמדות לא תעזור לו להתפרנס - הוא מתחיל לגבות תשלום על כל דבר קטן.
מכיר את הדילים של החברות הסלולריות, אלה שמדברים על "בשימוש פרטי סביר"?
אחרי שחברות התחילו לחלק לעובדים שלהם טלפונים "עם שיחות לא מוגבלות" והגיעו לחשבונות אסטרונומיים
(וכמובן השתמשו ב"אבל אמרו לנו שזה "הכל כלול"), חברות הסלולר הבינו שיש הבדל משמעותי בין שימוש פרטי לשימוש עסקי
ושחלק מהזמן אתה לא יכול לדעת מי לקוח פרטי ומי לקוח עסקי. לכן התחילו להשתמש ב"שימוש סביר", בלי פירוט אמיתי.
גם זה לא לפי גחמה אישית של נציג השירות שעונה לך (ולא "שכונה" כפי שכתבה elinoket),
אלא לפי חישוב מחודש אחרי שיותר מדי אנשים ניצלו את ההגדרה המאד אמורפית של "הכל כלול".
באופן דומה באיזיווד - פעם לא גבו על פגישה ראשונית והיום גובים, אחרי שיותר מדי זוגות נעלמו להם אחרי שישבו בפגישות ארוכות.

כדי להמנע ממצב של בלבולי מח מיותרים מאנשים שלא באמת מעוניינים לעשות "שימוש סביר" אלא סתם להתקשקש,
איזיווד גובים תשלום על הפגישה הראשונה. התשלום הזה מקוזז ממה שתסגור איתם, אם תסגור איתם.

אגב, גם חלק מהמאפרות עובדות באופן דומה: משלמים 150-300 ש"ח על הניסיון, אם מחליטים לא לקחת אותה
היא קיבלה תמורה על הזמן שהשקיעה ואם מחליטים לסגור זה מקוזז מהתשלום הסופי.

moshavnikit

New member
"פגישת ייעוץ"

אלו פגישות שיווק נטו (הייתי פעמיים בפגישה שם לפני שזה הפך להיות בתשלום, לא היה שם שום יייעוץ ושום ערך מוסף, אך ורק שיווק עם כל תרגילי השיווק הקיימים). אז עלינו זה לא עבד..
שיא החוצפה לקחת על זה כסף!
&nbsp

למעלה