מחפשים מקום ואוכל 13/08

sunning

New member
מתלבטים בין שני מקומות! נשמח להמלצה

אנחנו מתלבטים בין שמים וארץ לבין הגלריה בית לאירועים, ומחפשים המלצות לכאן או לכאן....
יש לנו בערך 330 מוזמנים.
המקומות דיי שונים זה מזה ולכן כל כך קשה לנו לבחור... מבחינת המחיר בערך אותו הדבר. יש לציין שבגלריה יש אפשרות לאירוע עד 280 אנשים ובשמים וארץ אין הגבלה כזו והמקום עצמו גדול יותר.
אחרי חיפוש בהמון מקומות אנחנו דיי מיואשים הבנו שמספר המוזמנים שלנו בעייתי- קטן לגני אירועים וגדול למקומות קטנים...
תודה.

ronitvas

New member
אני לא מכירה את ההתנהלות של שמים וארץ

אבל אני כן מכירה את ההתנהלות בגלריה.
וזה אחד המקומות שאני הכי אוהבת לעבוד מולם.
אם כמות המוזמנים שלך מתאימה למקום (צריך לבדוק אחרי הורדות), ואהבתם את המקום, הייתי סוגרת שם מבלי לחשוב פעמיים.
בטוחה שאם תצייני את שמי, תקבלי יופי של יחס

sunning

New member
היי תודה

לגבי הגלריה- נפגשנו עם הבעלים ובאמת הוא עושה רושם טוב.
אני קצת חדשה בכל העניין של מוזמנים- אם אנחנו מתכננים להזמין כ-330 אנשים כמה אני צריכה להוריד? על כמה להתחייב מול האולם?
תודה.

Lb222

New member
חבל מאוד לקחת את הסיכון הזה

אם אמרת שבגלריה אפשר עד 280 איש ויש לכם 330 לפני הורדות זה על גבול החוסר מקום.
הגלריה זה מקום מעולה הייתי שם בחתונה ומאוד נהנתי.

מצד שני , סגרנו בשמיים וארץ , גם מקום מעולה לטעמי האישי אחד הטובים באיזור השרון (הייתי שם ב 6 אירועים שונים)....

ronitvas

New member
חישוב כמות המוזמנים משתנה בהתאם לגודל החתונה

בחתונה שיש בה הרבה מוזמנים - כלומר מעגל המוזמנים הוא ממעגלים רחוקים יותר, נהוג להוריד בין 30-35 אחוז מהרשימות הראשונות ומכלל המאשרים מורידים כ- 15% (5% של בלתמי"ם/לא נעים/שתו לי אכלו לי + 10% שמקבלים מהאולם כרזרבה).
בחתונות קטנות, כשמעגל המוזמנים הוא קרוב יותר לחתן והכלה מבחינת האיכפתיות והאהבה אליהם (לא במקרה של משפחות קטנות), האחוזים יורדים ויש להוריד פחות באחוזים.
במהלך הקיץ הפקתי שתי חתונות שעונות להגדרה "קטנות". באחת שיעורי ההגעה היו גבוהים מאוד - ממש לפי התחזיות ובשניה קצת פחות.
את זה, רק אתם יכולים להגיד, כיוון שלרוב הקרבה "הרגשית" (אין לי הגדרה טובה יותר לזה) היא משהו שרק אתם מכירים ויודעים והיא זו שצריכה להילקח בחשבון בעת חישוב צפי ההגעה לאירוע

elinoket

New member
מה זאת אומרת אין לשמים וארץ הגבלת אורחים?

לכל מקום חייב להיות מספר אנשים מקסימאלי לפי הוראות הביטחון של המשטרה
בכל אופן אם יש לך 330 מוזמנים אני לא חושבת שהייתי הולכת על הגלריה כי בדרך כלל שמקום אומר שיש לו אפשרות לאכלס עד מספר מסויים כדאי להוריד בין רבע לשליש כדי לדעת כמה באמת במקסימום יכולים להכנס בלי שיהיה צפוף וקלסטרופובי.
מה שאומר שאם המקסימום שלהם זה 280, יותר מ210-220 איש כבר יתחיל להיות צפוף
הסתייגות: יכול להיות ששם דווקא זה באמת מתאים כמות האנשים לגודל המקום אני לא יודעת כי אני לא מכירה, אבל ברוב האולמות המקסימום תפוסה זה צפוף

sunning

New member
תודה על התגובה

לגבי שמים וארץ- הכוונה היא שמבחינתינו אין לנו מקסימום כי המקום הוא בערך עד 500 מוזמנים ולנו יש סביבות ה-330 וגם אם יבואו כולם לא נמלא את האולם.
מבחינת הגלריה- ראינו אירוע שנכחו בו 300 מוזמנים והיה בסדר ולא צפוף כך שאנחנו עדיין בהתלבטות :)

למעלה