מתלבטים נורא לגבי "מצודת ברקאי"

zakukl

New member
מתלבטים נורא לגבי "מצודת ברקאי"

אנחנו מתכוונים להתחתן באזור נובמבר+.
ראינו את המקום והוא נחמד ויפה. האולם מרווח וכך גם המקום של החופה.
מחיר המנה שקבלנו עומד על 200 ש"ח ללא תאורה הגברה ותוספות שונות.

החשש הגדול נוגע בעיקר להתנהלות המקום בזמן האירוע ולרמת וצורת האוכל המוגש במקום.

כמו כן קירוי לגן מפני גשם יהיה רק בסוף נובמבר מה שאומר שייתכן ויש סיכוי לגשם בחתונה כשהמקום עדיין לא מקורה.

אם משיהו מכיר את המקום, התחתן שם לאחרונה, נכח שם באירוע - נשמח מאוד לקבל הערות / הארות / תגובות והמלצות (ללכת על זה או להתרחק משם)

תודה מראש לכל העונים

חתן וכלה שחוששים

zakukl

New member
תגובות מעורבות ולא נראות אמינות כלל

ישנן תגובות רבות חלקן טובות וחלקן ממש לא. לצערי התגובות הטובות נראות טובות מידי ויותר דומות למודעות שיווק מאשר לתגובות. הנוסחים נורא לא אמינים בעיני.
הייתי שמח לתגובה של אדם שהיה באירוגע שם אן עשה אירוע.

תודה

ronitvas

New member
נסו לעשות חיפוש פה בפורום

פרסומות בדרך כלל נמחקות.
מאיפה נובעים החששות? מתחושות בטן או שממש אתם יודעים שיש בעיות בהתנהלות ובאוכל?
אני מאוד מאמינה בתחושות בטן.
אני יכולה לומר מניסיוני, שלמשל, לפני כחודש ערכתי אירוע בחוות אלנבי. ברשת יש לא מעט ביקורות על ההתנהלות.
זה משהו שהעליתי בצורה מאוד ברורה מול האולם, עוד לפני הסגירה.
היו מספר בעיות קטנות בהתנהלות שיכולתי לחיות איתן בשלום, כיוון שהייתה ממש ממש גישה של ללכת לקראתי וניסיון להשתפר כל זמן. עשו הכל כדי שאהיה מרוצה לאורך הדרך ובמהלך האירוע.
בכל דבר יש פשרות. השאלה על מה רוצים להתפשר ועל מה מוכנים להתפשר. אם הדברים האלה זה משהו שתוכלו לחיות איתו בשלום (ולא לאכול את עצמכם כל הזמן אחרי הסגירה. צריך להיות שלמים אחרי הסגירה) אז אין סיבה לא לסגור. אם זה משהו שמלחיץ אתכם ולא תוכלו להיות שלמים איתו, ותרו והמשיכו לחפש.

zakukl

New member
חפשנן בפורום ובגוגל - העלנו חרס

שוב, לא מדובר בוודאות בפרסומת אך די משתמע מכך שאלו הודעות פקטיביות ופרסומיות בעליל.

חיפשנו בפורום וכן בגוגל ועברנו כמעט על כל בדל מידע אפשרי. לצערנו רוב בתגובות לא מעודכנות כלל ובחלק מהמקומות האפשרות להגיב עליהם חסומה.

נשמח לשמוע ממקור ישיר שהיה שם או ערך שם אירוע.

ותודה להכל המשיבים

Ruby Gem

New member
הייתי שם כאורחת באוקטובר האחרון

המקום באמת מאוד יפה.
לגבי האוכל - ממה שאני זוכרת - בקבלת פנים היה מבחר דיי גדול.
לגבי הטעם- סביר.

למעלה