מחפשת עצה

tatarata

New member
מחפשת עצה

לפני שנה עזבתי מקום עבודה בכעס רב ועוגמת נפש רבה, עבדתי שם 4 שנים. הסיבה לכך היה סכסוך עם ההנהלה וגם עם צוות העובדים, אווירה מגעילה ועוד. מאז עברה שנה, אני כבר עובדת במקום אחר. בשנתיים אחרונות הייתי בקשר טוב גם מעבר לשעות העבודה עם חברה אחת מהצוות, היינו יוצאות, מגיעות הביתה אחת לשניה, נפגשות ועוד. גם כאשר עזבתי המשכנו להיות בקשר. החברה הזאת מתחתנת באוגוסט, והיא אמרה שבטח תזמין אותי. אבל כפי שנהוג באותו מקום עבודה שעזבתי, היא עדיין עובדת שם, שמזמינים את כל הצוות והנהלה ווכלם באים כמובן. אני מאוד מאוד מאוד לא רוצה לפגוש את הצוות ההוא ולא את ההנהלה, אבל מצד שני לא להגיע לחתונה של חברה גם לא נעים.

LoveAndLove

New member
הייתי הולכת לחתונה

הייתי מבקשת ממנה שתושיב אותך בשולחן אחר, רחוק מהם.
אני מניחה שבשנה שחלפה אנשים די המשיכו בחייהם, מעטים האנשים שנוטרים טינה על משהו שהיה בעבודה לפני שנה. זה לא ריב אישי ואם הם רואים את זה כאישי ועדיין כועסים, זו בעיה שלהם.
כשאני רואה בחתונות אנשים שלא בא לי לראות וניתקנו קשר בעבר אני פשוט מתעלמת מהם ומתייחסת כאילו מעולם לא הכרנו

אם תחשבי על זה- זה בסדר גמור. כשאת הולכת לאירוע ועומד לידך מישהו שאת לא מכירה, את די מתעלמת ממנו. את לא אומרת שלום ואת גם לא עושה לו פרצופים או מרכלת עליו...

ואם נסתכל מנקודת המבט של חברה שלך- היא תתבאס שאת לא שם רק בגלל סיבה כזו.
תישארי כמה שנעים לך וכל עוד כיף לך. אם תראי שזה ממש נורא, מקסימום תחתכי מוקדם (או שתתיידדי עם יושבי השולחן שלך ואז לא תצטרכי לקום לרחבה ולראות אותם שם).

im mitzi

New member
הייתי בחתונה כזאת

ובאתי עם האף למעלה!
את עובדת במקום שטוב לך, אז אין לך מה להתבאס או להרגיש לא נעים
הם צריכים להרגיש לא נעים ממך!

elinoket

New member
בהנחה שאת רוצה ללכת לחתונה ולשמוח עם חברתך

הייתי הולכת ובאמת כמו שאמרו פשוט לבקש שתושיב אותך בשולחן עם חבר'ה בני גילך ורצוי רחוק משולחן העבודה
קחי בחשבון שחלק מהאנשים שם התחלפו ומי שנשאר בטח לא ממש זוכר או לא ממש אכפת לו ממה שהיה
אם יגידו לך שלום תגידי שלום ותמשיכי הלאה.
ממליצה לבוא עם בן זוג אם יש, תמיד עדיף שיהיה חברה בדברים האלו.

למעלה