מחפשים מקום, אוכל ואלכוהול 13/6/15

sunning

New member
גן אירועים באיזור השרון

היי,
נשמח אם תוכלו בבקשה להמליץ לנו על מקום באזור השרון לחתונה (בין כפר סבא לחדרה). יש לנו בסביבות 300 אורחים.
היינו בשני מקומות בינתיים אבל מאוד התבלבלנו מבחינת המחירים... אנחנו חדשים ולא כל כך יודעים מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו באים לראות אולם. אנחנו מתכננים להתחתן בקיץ הבא, כך שיש לנו מספיק זמן לחיפושים.
תודה :)

Princess Lotta

New member
ממליצה בחום על עדן על המים (שם התחתנו) ליד כפ"ס

כל המידע נמצא בשרשור הקרדיטים שלי ואשמח גם לעזור בפרטי. יצוין שהתחתנתי לפני שנה ושלושה חודשים אך מאז גם הייתי באירוע בעדן (לפני 9 חודשים).
&nbsp
כמו כן (ומעט יקר יותר) יש את עלמה באבן יהודה, מקסים מקסים מקסים
&nbsp
כמו כן (ומעט יקר יותר) יש את הקיו בגליל ים (הרצליה)
&nbsp
כולם מאוד יפים בעיניי, מסוגננים, מהודרים, מרשימים. האוכל מצוין, המיקום נח, השירות טוב מאוד.
&nbsp
יש גם את לוקא במשמר השרון שגם שמעתי עליו המון דברים טובים...אבל גם שמעתי שיקר...אז ממליצה לבחון את המקומות האלה ברשת תחילה, ואם אחד מהם יישא חן בעיניכם תוכלו לחזור עם שאלות יותר ממוקדות.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

Mika Yannai

New member
מוכנה ליסוע עוד עשר דקות צפונה בשביל מקום מעלף?

אם כן, אז יש את קיסר ים, חתונה שנייה כבר שהגעתי לשם כאורחת, הראשונה הייתה של אחי. אני יכולה להגיד לך שהם היו סופר מרוצים מהצוות שעשה בשבילם באמת מעל ומעבר. זה לא מקום גדול, וזה בעיני הכי כיף, הקסם בו זה באינטימיות ויחד עם זה, את מקבלת את הנוף המדהים של קיסריה והעתיקות.
דבר אחרון, אני הייתי נוכחת איתם בערב טעימות, הכל היה טעים והיה להם ממש קשה לבחור מה לראשונות מה לעיקריות הכל בטוב טעם. לגמרי שווה את העוד קצת נסיעה הזו. יש לך מספיק זמן, לכי לראות.

למעלה