ירח דבש בזנזיבר

• פותח הנושא T79
  • פורסם בתאריך

T79

New member
ירח דבש בזנזיבר

זנזיבר ביולי- כן / לא ? מה אתם אומרים ?
כמה זמן מומלץ ?
אילו מלונות כדאי ?
מה לגבי אוכל ומים ?
מזג אויר ?

תודה

haych

New member
הייתי באוקטובר

לא יודעת לגבי יולי.
היה לנו מזג אוויר מושלם מושלם מושלם..
מבחינת הזמן המומלץ... זה נורא תלוי בכם. עד כמה אתם אוהבים בטן גב?
אנחנו הגענו לשם אחרי קניה וטנזניה והיינו 5 ימים, מהם 4 ימים על החוף ויום אחד בסטון טאון (שזה גם על החוף, אבל פחות מקום של בטן גב).
אני אחרי יומיים הבנתי את הרעיון, כי אין לי סבלנות לטיולים רגועים. לעומת זאת, זוג חברים שלנו היה 3 שבועות רק בזנזיבר, ויכלו להשאר הרבה יותר. אז זה נורא תלוי בכם.
בעקרון יש כל מיני דברים שאפשר לעשות שם: שייט לאיים, סיורי תבלינים, ספורט ימי, דברים כאלה. אבל לא משהו שיכול להעסיק לימים שלמים.
רוב המלונות הם בסגנון הכל כלול ומאוד בטוחים לתיירים. לא בדקנו מה מקור המים, אבל שרדנו כדי לספר :)
יש הרבה מאכלי ים. אנחנו אכלנו רק במלון (כי הכל "בחינם", אז לא הייתה לנו סיבה להוציא סכומים נוספים) אז אני יכולה להעיד רק על האוכל שם: אוכל מעולה, מגוון, טעים ביותר!! אני צמחונית והיה לי שפע של אוכל. בעלי נהנה גם מהבשר ומהדגים.

אנחנו ישנו במלון mapenzi beach club
שילמנו קצת פחות מ-1000 ש"ח לזוג ללילה. כולל הכלללללללללל. 3 ארוחות בחדר אוכל, מליון ארוחות ביניים, מזנון שאפשר לקחת ממנו מה שרוצים בכל רגע נתון, כולל אלכוהול, תוכניות אומנותיות כל ערב (מופע אקרובטיקה, מופע ריקודים מסורתיים, מסיבת ריקודים וכוד), פעילויות בבריכה (כל בוקר היה אירובי וכל אחה"צ היה משחק ספורטיבי אחר: פולו מים, כדורעף, כדורגל...)
למלון יש בריכה וחוף ים פרטי.
החדר היה עצום, מדהים ביופיו ועם מיני בר שמתמלא כל יום.
אמרנו שזה ירח דבש וקיבלנו כל יום עיצוב פרחים אחר על המיטה :) וברכה מהנהלת המלון.

רוב הבילוי הוא סביב הבריכה. הים שם ממש מגעיל. יש גאות ושפל מטורפים, אז רוב היום אין באמת ים. ממש מגניב ללכת לטיולים על החוף ולראות את כל החיות המגניבות. צריך ללכת איזה 2 ק"מ עד שמגיעים לתחילת הים. חובה סנדלים כי מפוצץ בקיפודי ים!!!!!
יש שם עניין של חלקאות ימית והנשים מתעסקות עם האצות כל עוד הים בשפל.
ברגע שיש גאות, יש סחף מטורף של אצות, מקלות וכו', וזה ממש מגעיל...

זהו, אם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהן. אין לי מושג איך זה ביולי אבל באוקטובר באמת היה מושלם, אז אולי כדאי לדחות קצת.

למעלה