שאלות - איפור שיער, ושכמייה והינומה

פרב

New member
שאלות - איפור שיער, ושכמייה והינומה

היי לכולם

טוב אז למי שלא זוכר/ת מדובר אצלי בחתונת בזק, מתחתנת בעוד 28 יום (07/06/15)! (הצעת נישואים הייתה באמצע אפריל, כלומר לתכנן בערך תוך חודש וחצי חתונה)

2 שאלות:
1. לגביי איפור+שיער - אני רואה שטווח המחירים הממוצע בשוק מאוד גבוה. נשמע לי טיפה הזוי להוציא מעל לאלף שקל ליום אחד על הדברים האלה. מישהו יכול להמליץ לי על ספק/ית טוב שעושה את זה במחיר של אלף ומטה ? או לשכנע אותי למה זה כן הגיוני להוציא על זה מעל לאלף ש״ח (פשוט כי אני לא מצליחה לשכנע את עצמי) ?
2. קניתי שמלה מיד שנייה, ונתקעתי בלי הינומה או כיסוי (שכמייה) לחופה (הבחורה שקניתי ממנה ירדה מהארץ). אני לא מוצאת גמ״חים לזה (אם מישהו יכול להפנות אותי אשמח. ממה שחיפשתי באינטרנט לא מצאתי) וגם נראה לי הזוי להוציא על שני הדברים האלה יחד מעל ל500 ש״ח (מה שמעצבים רגילים כנראה ייקחו ממני, בגלל שלא קניתי אצלם שמלה), כי סכ״ה הם יהיו עליי בערך חצי שעה. אני מקציבה לזה בערך 350 ש״ח גג בהגזמה.
הייתה לי תופרת בקנה אבל היא הבריזה לי. רעיונות אחרים? המלצות לתופרות? מקומות יד שנייה שמוכרים כאלה דברים? אני מגבעתיים אם זה משנה.

תודה מראש למשיבים

ronitvas

New member
עונה

לגבי איפור ושיער - אני יודעת שהמחירים גבוהים, אבל לדעתי שווה את ההשקעה.
אבל, יש גם אפשרויות זולות - איפור באחד מהסניפים של MAC, לחפש מאפרת ומסרקת מתחילה ולא כל כך מוכרת.
אישית, אני ממליצה על לאנה שוורצמן, היא כאן איתנו בפורום... אבל את יכולה לחפש אותה גם בפייסבוק.

לגבי הינומה - יש קבוצות שונות בפייסבוק - נשאר לנו מהחתונה, שמלות כלה להשאלה, עד החתונה זה יעבור, כלות ממליצות לכלות וכדומה. אני די בטוחה שתמצאי משהו להשאלה. שווה לך לכתוב הודעה שם.
לגבי תופרת - לא מכירה אישית, אבל יש המלצות על איב בגבעתיים.

מצרפת לך את החוברת על איפור, שיער וטיפוח שלאנה ואני כתבנו יחד

http://citrusim.blogspot.com/2015/03/3_13.html

iritki

New member
ויש גם גמ"ח של יד אברהם

אני ממש מבינה אותך לגבי השל והיהנומה. גם לי הייתה שמלה מאאוטלט ולא רציתי להשקיע חצי ממה שהשקעתי על השמלה כולה בשל והינומה.
היה לי זמן אז הזמנתי מסין ומבחינתי יצא מושלם.

butwhy

New member
תופרת ואיפור-שיער

היי, אשתו של חבר שכרה את ההינומה שלה מהתופרת מיטרה בגבעתיים, במשהו כמו 50 ש"ח ככל שאני זוכרת.
לגבי איפור-שיער, מסכימה איתך.
אני הלכתי לפן בר בדיזינגוף ועשו לי הכל ב-250 ש"ח. לי זה הספיק לגמרי, אבל כנראה שלרוב המתחתנות זה לא

אני אציין שהאירוע ה"מרכזי" שעשינו היה בפראג (רק משפחות קרובות) ושם כן הלכתי לעשות שיער ואיפור כלות. הייתי מרוצה מהם מעל ומעבר, וזה עדיין יצא הרבה יותר זול מבארץ. אני מאוד מתחברת לקושי שלך עם המחירים.

elinoket

New member
עונה

קודם כל יש גמ"ח בבני ברק
לגבי איפור ושיער את יכולה לנסות לחפש דרך אתרי קופונים לחתונה או דרך קבוצות בפייס אנשים בתחילת דרכם
אני אישית חושבת שזאת כן הוצאה ששווה כי את רוצה שהתסרוקת והאיפור יראו טוב ויחזיקו כל הערב.
אני יודעת שכרמל יהלום לוקחת 1200, כך שיש אנשי מקצוע שיותר קרובים ל1000 על הסקאלה...

למעלה