מוסיקה, צילום ואטרקציות 27/04

Naamanda

New member
הרכב מוסיקלי בקבלת הפנים - כמה שאלות

היי לכולם,

שמי נעמה ואני מוסיקאית בעלת מופע גיטרה לקבלות פנים. רציתי לבקש את עזרתכם במענה על כמה שאלות שיש לי לגבי הרצונות, השאיפות והחלומות של זוגות שהיו מעונינים בנגינת מוסיקה חיה בחתונתם. חשוב לי לדעת את התשובות לשאלות האלו מכיוון שחשוב לי לתת את המופע והשירות הטובים ביותר שאוכל לתת.

אז אני מחפשת זוגות שהזמינו לחתונתם הרכב מוסיקלי לקבלת הפנים (או לזמן הארוחות) או ששוקלים להזמין כדי שאוכל לשאול את דעתם לגבי כמה נושאים מהותיים הקשורים להזמנת ההרכב/נגן לחתונה. (אני מתכוונת כמוסיקת רקע - לא הרכבי ריקודים במקום הדיג'י).

אשמח מאוד אם יש לכם כמה דקות להסתכל על השאלות ולענות עליהן או על חלקן

אלה השאלות שלי:

1. מה היית שמח/ה לקבל במסגרת מופע קבלת הפנים/מוסיקת רקע לחתונה שאף ספק לא הציע לך?
2. מה הם שני הדברים החשובים לך ביותר שיהיו בהופעת המוסיקה החיה שהזמנתם או מתכננים להזמין?
3. מה הם שני הדברים החשובים לך ביותר בבחירת ההרכב/הנגן?
4. מה החששות שלך מהזמנת הרכב מוסיקלי/נגן לקבלת הפנים?
5. מה הדבר הטוב ביותר שאת/ה מצפה שיקרה, התגשמות הפנטזיה, אם יהיה לכם הרכב מוסיקלי בקבלת הפנים/זמן הארוחות?
6. מה הדבר הכי גרוע שיכול להיות בעקבות הזמנת ההרכב, מה היא קטסטרופה מבחינתך?

המון המון תודה מראש על העזרה

נעמה

שרון 4950

New member
ב-3 משפטים אפשר לומר,,,

1. לדעתי, כול אחד ישמח למוסיקה שתהיה שמחה וערבה לאוזן ,ותיצור את האווירה הכי שמחה ביום הגדול.
&nbsp
2. איזה חששות?
חששות שההרכב המוסיקאלי יתעכב ולא יגיע בזמן.
וגם חשש שתהיה מוסיקה מחרישת אוזניים ולא נוכל לשוחח בנחת עם האורחים.
&nbsp
3. שעת הארוחה :
מבחינתי העדיפות תהיה פסק זמן בעת הארוחה,ללא מוסיקה, כדי שהאורחים יוכלו לשוחח בנעימים,
ולהעביר חוויות בשקט, והרי גם להרכב המוסיקאלי מגיע קצת פסק זמן ,בכדי לשבת ולאכול.

בק"ע שאר השאלות אין בעייה מבחינתי.

למעלה