איך הייתם מגיבות ?

איך הייתם מגיבות ?

שלום לכולם
אני רוצה לשתף אתכם במשהו שקרה , ואם שווה לי לדבר על זה בכלל?
כמו שכולן יודעות יש טעימות לפני החתונה , אני קובעת תאריך מיידעת את שני הצדדים
שואלת מתי מתאים , לוקחת חופש ...ממש לדאוג ש6 אנשים יהיה להם נוח
הארוחה נקבעת לשעה ספציפית וכולם יודעים את זה שבועיים מראש
היום המיוחל הגיע.. שעה וחצי לפני הארוחה האמא שלו אומרת לי שהם לא באים ..למה? ( המצאה שיקרית כל שהיא )
בנוסף היא אומרת "כבר היינו שם שהאח התחתן , אז תדבר עם האח השלישי אולי הוא ירצה לבוא ..
איך הייתן מגיבות ?

אני בכוונה לא רושמת מה התגובה של בעלי

תזכירי לה את זה במידה ותתלונן על האוכל

תראי, חתונה זה נורא מלחיץ, גם אני עברתי את זה, אבל העולם אינו סובב סביבה.
היא הרי לא ביקשה ממך לבטל את הטעימות - רק הודיעה שלא תגיע. סימן שאת ההחלטה הזאת תצטרכי לקבל בלי להתחשב בדעתה. אז תקחי נשימה עמוקה, ותמשיכי עם התכניות שלך.
&nbsp

הייתי מתעצבנת

אבל לא אומרת כלום. אם אני מנסה לדמיין את עצמי בסיטואציה זה היה גורם לי להרגיש שהחתונה שלי "חשובה פחות" מזו של האח שכבר התחתן, חלק מכל ההנאה של החתן והכלה זה הפוקוס עליהם (אפילו אם לא אוהבים פוקוס בדרך כלל!), נותנים להם להרגיש שהחתונה שלהם היא אירוע חשוב שכולם מתרגשים ממנו ובעיניי חוויה כזו יוצרת ניגוד שהוא לא נעים.
מצד שני אני מציעה לך לקחת נשימה עמוקה ולנסות לשכוח מזה, רוב הסיכויים שהדבר נעשה בכוונה תמימה ושהיא אכן מתרגשת בטירוף. לקראת החתונה אנחנו נוטות להיות מאד רגישות ולהפגע משטויות, גם אם אנשים לא מספיק רגישים איתנו אנחנו עדיין צריכות ללמוד להתגבר על זה כל עוד זה לא נורא.

Ruby Gem

New member
הייתי מתעצבנת קצת, אבל מחליקה את זה

שלא תבוא, בעיה שלה.
אל תיקחי ללב.

בעלך אולי צריך להגיד לה "בסדר, רק אח"כ אל תתלונני ואל תבואי בטענות".
בדגש שזה *הוא* שצריך לענות לה.

justanotherme82

New member
הקטע של להזמין את ההורים זה כדי שהם ירגישו טוב

חשבתי שכל הקטע של להביא את ההורים לטעימות זה כדי שהם ירגישו שמתחשבים בדעתם. בסופו של דבר זו ארוחה טובה בחינם ויהיו מספיק אנשים שישמחו להחליף אותם.
הרי מי שמחליט בסופו של דבר זה אתם לפי מה שאתם רוצים, ככה לפחות לא צריך להעמיד פנים שגם הדעה שלהם משנה משהו.
וכמו שכבר אמרו, שלא יתלוננו עכשיו על האוכל

דרך אגב, אמא שלי לא הגיעה לטעימות ברגע האחרון כי כאב לה הראש. זה ביאס אותי קצת אבל לא ברמה שהרגשתי צורך להגיד משהו

trilliane

Well-known member
מנהל
לא רוצים – לא צריך; הזמיני במקומם זוג חברים טובים

חברים שהתחתנו הזמינו אותנו בספונטניות לטעימות שלהם וקפצנו על ההזדמנות בשמחה.

trilliane

Well-known member
מנהל
נכון; אם יוצא יוצא, אם לא – לא נורא. ההפסד כולו של מי שלא בא

dori78

New member
אני יכולה להגיד לך שבמקרה שלי זה היה קריטי.

אני צמחונית, אמי במשטר תזונה נטורופתי נוקשה, חמותי לעתיד אלרגית לפטריות וחוששת שהכף בסלט הכרוב היתה קודם בצלחת הפטריות.
ככה יצא שמי שיכול היה לתת לי חוות דעת אמיתית על מרבית המנות הם בן הזוג ושני האבות, שמלכתחילה לא ממש רצו לשתף פעולה,
שלא לדבר על רישום הדברים בדפים שהכנתי להם... גם אצלי כדי שתהיה לי חוו"ד נוספת היה אמור לבוא עוד מישהו , שביטל ברגע האחרון.

trilliane

Well-known member
מנהל
בסדר גמור, אבל מה זה קשור? התייחסתי למקרה שלה...

והיא לא ציינה שמדובר במשהו קריטי אלא רק התעצבנה (אפשר להבין) מהביטול ברגע האחרון. באמת שאני לא רואה טעם לנסות למצוא את כל מקרי הקצה שבהם אי אפשר ולא מתאים וכן צריך ויש דרישות ו/או מגבלות קולינריות מיוחדות... אני מקבלת את העובדה שגם מקרים כאלה יש. זה לא מה שהיא כתבה, התייחסתי למה שכן, לא למה שלא וקיים במקרים אחרים.

elinoket

New member
קצת קשה לי להגיב בלי לדעת מה היה התירוץ שלה

כי יכול להיות שזה היה משהו לגיטימי והתקשית לראות את זה בגלל שאת יותר רגישה כרגע
בכל אופן, לבטל שעה וחצי לפני בלי סיבה רצינית ומוצדקת זה פשוט חוצפה שאין כמותה
וזה בכלל לא קשור לאח השני, זה עניין של לכבד את הקביעה איתך.
אבל..... לא יודעת עד כמה כדאי להתקע על זה, כי זה לא באמת יעזור במשהו חוץ מלהמשיך לגרום לך להיות עצבנית...

למעלה