מסיבת רווקות!!

ChenEldan

New member
מסיבת רווקות!!

שלום לכולם... אני חדשה כאן בפורום, אבל לפי "חיטוט קל" ראיתי שיש כאן עזרה מטורפת שאני באמת זקוקה לה....
אז ככה- החברה הכי הכי טובה מתחתנת.... כולכם כבר יודעים מה קורה לכיס שלי בתקופה הקרובה, אבל אני עושה את זה בכייף גדול!

אני מארגנת לה את מסיבת הרווקות, יש לי חודש לארגן את הכל שזה מספיק זמן לעשות דברים יצירתיים :)
בעיקרון סגרתי מלון באילת (זה מה שהיא רצתה), הבעיה היא שאני לא יכולה לדרוש מכל חברה יותר מ300 ש"ח לכל הסיפור... מה שמשאיר אותי עם תקציב נמוך אחרי התשלום על המלון...
אנחנו 7 בנות (עם הכלה- 8) ונותר לי משהו כמו 1000 ש"ח (פחות או יותר) שנועד לכיבוד ואלכוהול...

אשמח אם תוכלו לסייע לי איך לארגן את הערב כדי שלא יהיה עלוב כזה, כי אני לא אוכל להביא איזו מנחה/חשפן/סטנד אפ וכו...
אני יודעת שזה תקציב מזעזע אבל זה מה שיש לי...

חשבתי כבר על חבילה עוברת, אף פעם לא, אני אכין לה מצגת מכולן..... אבל מה עוד? יש לכן רעיונות?

תודה מראש!

dori78

New member
הכל עניין של ציפיות.

הייתי וארגנתי כמה וכמה מסיבות רווקות, אף פעם לא במלון או בוילה ובטח שלא בכזה תקציב אסטרונומי.
אני לא מוצאת שום היגיון בלהוציא 300 ש"ח על מסיבת הרווקות, אם אפשר להוסיף את הכסף הזה לצ'ק בחתונה.
שלא לדבר על מי שאין לה יכולת להוציא סכום כזה בנוסף למתנה בחתונה...

משחקים והפעלות:
צמיד ברכות - מבקשים מכל אחת להביא חרוז אחד, במסיבה כל אחת מעניקה לכלה את החרוז עם ברכה מהלב.
את כל החרוזים משחילים על חוט דיג פשוט, מוסיפים סוגר נחמד (יש היום מספיק חנויות של עבודות יד שיוכלו למכור לך את המרכיבים ולהסביר לך איך עובדים).
אחת החברות שלי ענדה את הצמיד שיצא כתכשיט בחתונה, משהו ברמת ה"ברכות והעצמה נשית מהחברות שילוו אותי לחופה".

מעולם לא (never have I ever) - כל אחת בתורה אומרת "מעולם לא..." ומוסיפה חוויה שלא קרתה לה.
נגיד - סקס בשלישיה, רכיבה על גמל או צביעת שיער. כל אחת ומה שמתאים לה. כל מי שכן חוותה - מורידה צ'ייסר.
ככה כולן שותות תוך כדי.

תחתוני כלולות - כל אחת (או כל זוג או כל שלישיה, לוי כמה בנות יש) מקבלת תחתונים מהסוג הפשוט ביותר.
את מחלקת להן מספריים, מנקי מקטרות ושאר חומרים מחנויות יצירה ומכריזה על תחרות - הכנת תחתוני הכלולות הסקסיים ביותר!
הבנות עובדות, הכלה יכולה בינתיים לכתוב ברכות אישיות לכל אחת מהבנות (תביאי כרטיסיות בריסטול פשוטות וטושים)
ובסוף הכלה מכריזה על העיצוב המנצח.

משחק השאלות התואמות - זה דורש קצת יכולת וידאו, אבל בעידן הסמארטפונים והטאבלט הכל פתיר.
מצלמים מראש את החתן עונה על שאלות שרלוונטיות לזוגיות: איפה היה הדייט הראשון, אחרי כמה דייטים הם שכבו, מה המאכל האהוב עליה/עליו וכד'.
את יכולה לבחור איזה שאלות שמתאימות לך, לא לכולם מתאים שנכנסים להם לתחתונים. במסיבה את מראה את הסרטון
וכל פעם עוצרת אותו לפני שהוא עונה, נותנת לכלה לענות ורואים אם היא ענתה אותו דבר.
כל שאלה שהיא לא עונה כמו החתן - צ'ייסר.

להמשיך בכיוון הזה או שזה ממש לא מתאים לכן?

ChenEldan

New member
תודה רבה!

קודם כל, את צודקת לגבי התקציב... זה ממש מטורף כל ההוצאה הזאת!
תביני שיש מלא בנות שלא מגיעות בגלל המחיר- ואני הכי מבינה אותן! זה סתם הוצאה מיותרת והלוואי שזה יסתיים באמת ב300... בטוח כשנהיה שם נראה לצאת להסתובב- אז זה מוניות וכו'... קיצ' חבל על הכסף!
&nbsp
לגבי המשחקים - ממש אהבתי! יש לך עוד רעיונות?

dori78

New member
בכיף.

מסדר זיהוי - תצלמי את החתן או תבקשי שיצלם וישלח לך - תמונות תקריב של חלקים בגוף:
אוזן, אף, כף רגל, כף יד, פטמה, שפתיים. תורידי מגוגל תמונות דומות (למשל בתמונת שפתיים של חתן עם זיפים - תמצאי תמונות עם זיפים אחרת זה יהיה ממש קל...)
ובמסיבה תציגי את התמונות והכלה תצטרך לזהות את אלה ששייכים לבעלה לעתיד...

משחק משימות - דורש שיתוף פעולה של החתן:
מכינים כרטיסיות עם מטלות שונות - עיסוי 15 דק', עיסוי כפות רגליים 5 דק', להוציא את הזבל, לשטוף את הרכב, לנקות את המקרר, להוציא את הכלב...
הרעיון ברור, מדובר על משימות שצריכות להיעשות (וגם קצת פינוקים) ותמיד איכשהו רבים על מי יעשה.
תכיני כרטיסיות במספר כפול ממס' הבנות. כל אחת מקריאה לכלה את שתי המשימות שיש לה בכרטיסיות והכלה בוחרת אחת, שהחתן התחייב מראש למלא.
בסיום המשחק יש לכלה כרטיסיות כמס' הבנות, עם משימות שהיא יכולה לדרוש מהחתן לבצע בשליפת כרטיס והוא מחוייב לבצע תוך X זמן.
כמובן שכל הפרטים צריכים להיות כתובים על הכרטיסיות - למשל תוקף לשנה מיום החתונה, תוך כמה זמן המשימה צריכה להתבצע וכו'.
זה באמת מצריך שיתוף פעולה מלא של החתן.
והפאנץ': הכרטיסיות עם המשימות שהכלה לא בחרה - מועברות כלאחר כבוד לחתן, כשהוא רשאי לדרוש ממנה...

dori78

New member
ככה זה, נשמה של מדריכת צופים...

מקווה שנרגעת קצת לגבי היכולת לארגן מסיבה שווה בלי הרבה השקעה כספית.

אני לא חושבת שהייתי במסיבה שעלתה יותר מ-100 ש"ח לכל אחת, כולל מתנה משותפת צנועה לכלה.

ronitvas

New member
עוד רעיונות

ואגב, התקציב הוא מטורף. אני די בטוחה שלא הייתי מגיעה....

מדבקות כוכבים - קונים חבילות של מדבקות כוכבים פשוטות בצבע זהב והרעיון היה שעל כל שוט שמישהי שותה - היא מקבלת כוכב!! ככל שהערב עבר הכוכבים הצטברו, כל אחת קישטה את עצמה או את שמלתה בעוד ועוד כוכבים וזה היה מצוין! זה ממש עודד את הבנות לשתות עוד וגם אפשר היה לדעת מי צריכה קצת חיזוק (; וגם הוכרז שהמנצחת בסוף הערב - בעלת הכי הרבה כוכבים מקבלת פרס!

משחק המילים האסורות - בתחילת הערב מכנסים את הבנות ומכריזים על 3 מילים שאסור להגיד במהלך הערב. מי שאומרת אותן - שותה. המילים שאנחנו בחרנו היו: "חתונה", שם החתן, ו"לחיים"!!!
בערך 2 דקות אחרי ההודעה הזו בנות מתחילות "ליפול"!

הצמד את האף לליצן - לוקחים בריסטול, מציירים עליו ליצן. באיזור האף שמים סקוץ'. את הצד השני של הסקוץ' שמים על חצי כדור (אפשר למצוא כדור קלקר בכל חנות יצירה). הרעיון הוא להצמיד את האף לליצן, במקום הנכון, עם עיניים מכוסות. זה מצחיק ממש כשרמת האלכוהול בדם גבוהה.

משחק אסוציאציות - מכינים כרטיסים עם קטגוריות שונות. למשל: חתונה, חופה, נישואים, גברים, בברלי הילס עוברים עם כיוון השעון וכל אחת צריכה לזרוק משהו שקשור לקטגוריה. מי שמתעכבת יותר מידי - זוכה לשוט!

סרטונים - אפשר להכין סרטון מרגש עם תמונות של החברות מתקופות שונות בחיים, אפשר להכין סרטון עם סיפור ההיכרות של בני הזוג, לבחור שיר ושכל אחת מקבלת כמה שורות מהשיר ולהציג אותן איך שבא לה כאשר מחברים הכל לסרט אחד וכדומה.

ספר ברכות - כל אחת מהבנות כותבת ברכה על דף בגודל שמחליטים. אחת הבנות יכולה לקחת על עצמה את נושא הכריכה והקישוט של הספר. אפשר גם לעשות ספר תמונות וברכות באינטרנט (לופה ושות), כך שהעלות לא יוצאת מאוד גבוהה

עוד משחקים שיכולים להתאים: חבילה עוברת, אמת או חובה, שאלות טריוויה, חפש את המטמון ועוד.

kagome10

New member
מה הקטע עם האלכוהול?

ברעיונות שנתנו פה יש עודף אלכוהול. מילא, עודף אלכוהול (ואני אתעלם לרגע מהנזקים הבריאותיים) יש פה לחץ חברתי ברור לשתות, ולשתות עוד, ואני, בתור אישה שלא שותה אלכוהות ממש לא מרגישה בנוח.
אם מישהי תנהג לפי ההמלצות האלו, ואני אגיע למסיבת רווקות כזו, אמצא את עצמי במצב לא נעים. אני לא שותה. זה לא טעים לי, אני לא אוהבת את ההשפע הפסיכואקטיבית של הסם הזה, בקיצור - לא שותה. ואז ילחצו עליי, וינסו להוציא אותי "המבאסת", ואני אתעצבן, לא חבל?
&nbsp
וזה במקרה הטוב. במקרה הרע אחת המאורחות תכנע ללחץ החברתי ותרגיש רע אחר כך. לא חבל?
&nbsp
למה בכלל ללחוץ על נשים לשתות? איפה הכבוד לבחירות של נשים אחרות?
&nbsp
<איזה מזל יש לי שחברות שלי לא יחשבו אפילו לעשות דברים כאלו...>

ronitvas

New member
גם אני לא שותה אלכוהול

וגם אני לא מתחברת. אם מראש יודעים את הרכב הבנות אז עושים משחקים בלי אלכוהול, ויש לא מעט. גם בשרשור הזה הועלו רעיונות למשחקים ללא אלכוהול.
ואף אוסיף ואומר, שאני ממש נגד. במסיבת הרווקות שלי לא היה אלכוהול, וכך גם במסיבות של חברותיי.

LoveAndLove

New member

לא יכולה שלא להסכים איתך במאה אחוז (ולו היית עומדת לידי כרגע, הייתי מוחאת לך כפיים על התגובה הזו!)
מסיבת הרווקות שלי היום ואני כולי תקווה שאלכוהול לא יתפוס חלק משמעותי מהערב.
אם בנות אחרות רוצות- הן יותר ממוזמנות לשתות. אם אני לא שותה כי אני לא אוהבת את הטעם וההשפעה עליי- זו זכותי.
כמו שלא יכריחו אותי לעשן, אי אפשר להכריח אותי לשתות.

dori78

New member
פות"ש ביקשה המלצות שקשורות לאלכוהול.

את יכולה להחליף את האלכהול במשימה משעשעת (לקפוץ חמש פעמים על רגל ימין, למשל) או מרגשת (לברך את הכלה במשהו מיוחד).
או במיץ תפוזים. כל אחת ומה שמתאים לה.
ואני מקווה בשבילך שכשתוזמני למסיבת רווקות, המארגנות יהיו מספיק אינטליגנטיות ורגישות כדי לא להתעקש על השטות הזאת, אם זה לא מתאים לך.

kagome10

New member
איפה היא ביקשה משהו שקשור לאכוהול?

''ונותר לי משהו כמו 1000 ש"ח (פחות או יותר) שנועד לכיבוד ואלכוהול...''
&nbsp
לא ראיתי בהודעות האחרות שלה בקשה להתמקד באלכוהול. פספסתי הודעה שלה?
&nbsp
גם אני מקווה. בינתיים עוד לא יצא שניסו ללחוץ עליי לשתות, אבל כבר קרה שניסו, בעקשנות ראוייה לציון, להזמין אותי לערבי צוות משעממים בעבודה, ואני חושבת שיצא לי לומר שאני לא רוצה לבוא לפחות לשישה אנשים שונים, ולחלק מהם לחזור ולהגיד שוב ושוב שאני לא אוהבת ארועים מהסוג שערב הצוות היה, אז מה הטעם שאני אבוא, לא אהנה, ואולי גם אהרוס לאחרים עם מצב הרוח הרע שלי?
כך שלצערי הפסימיות שלי מבוססת-עובדות.

dori78

New member
עברתי עכשיו על ההודעה שלי.

מצאתי שני משחקים עם אלכוהול וארבעה בלי.
זה לא נראה לי כזה נוראי.

kagome10

New member
שרשרתי לא להודעה שלך אלא להודעה של רונית

ומה שהפריע לי במיוחד היה הקטע הזה:
"זה ממש עודד את הבנות לשתות עוד וגם אפשר היה לדעת מי צריכה קצת חיזוק (; וגם הוכרז שהמנצחת בסוף הערב - בעלת הכי הרבה כוכבים מקבלת פרס! "
&nbsp
זה נראה לי ממש כמו לחץ חברתי, בניגוד למשחקים אצלך.

זה כמו הקטע עם ריקודים ומזרחית

אנשים פשוט נשבו בקונספציה וסגנון מאוד מסוים של אירועים (***):
חתונה בלי מזרחית - לא שמחה
חתונה בלי ריקודים - לא שמחה
חתונה בלי אורחים ברחבה עם צעצועים מגוחכים של מסיבות יומולדת בגן - לא שמחה
חתונה בלי שיכורים וולגרים שבטוחים שהם הכי מגניבים - לא שמחה.
אז כאן זה רק הפרומו לכל השמחה הזאת.
.
.
.
(***) בסדר, אצלכם זה לא היה/יהיה ככה.

יש גם

את הסלסלה שכל אחת מהחברות מביאה חפץ שמזכיר לה את הכלה - חוויה משותפת איתה והכלה צריכה לנחש מי הביאה את זה.

bennycom

New member
סדנא

היי חן,
אנחנו הזמנו לאחותי סדנא לבצק סוכר עשינו את זה בבית שלה, היה ממש נחמד וגם לא עלה יותר מידי. יש כל מיני סדנאות נחמדות תחפשי בגוגל..

בהצלחה ומזל טוב

ChenEldan

New member
וואוו.....

אני בשוק!! איזה מקסימים אתם! איזה רצון עז לעזור!!
יש לי מבחן בעוד כמה ימים, אז לא נכנסתי לפורום לאחרונה וממש הופתעתי לראות את כל התגובות!
&nbsp
אז קודם כל תודה! יש כאן מל-אאאאאא רעיונות אדירים שאוכל להכין לעשות במסיבה!
בני, הלוואי והיה לי כסף לסדנא כלשהי ואז הייתי חוסכת לעצמי את ההכנות, אבל אין סיכוי... הכל ממש יקר ולא בתקציב שיש לי!
&nbsp
ולעניין האלכוהול - אני לא ביקשתי משהו ספציפי על אלכוהול... אני בעצמי לא שותה בכלל (טוב נו... רק שנדי חחחח)
אבל חייב להביא למסיבה עצמה... בגלל זה כללתי את זה בחישוב.
&nbsp
שוב, ממש תודה לכולם!
אם תהיה לי אפשרות, אעלה תמונות עם כל מה שאכין...

למעלה