המלצה על תופרת (גזרה+עיצוב)

okit83

New member
המלצה על תופרת (גזרה+עיצוב)

היי,
אני כבר כמה זמן חורשת את האינטרנט ולא מצליחה למצוא המלצות מבוססות על תופרות עם ניסיון בתפירת שמלות כלה...
חשוב לי מישהי שלא באים אליה עם שמלה קיימת אלא עם עיצוב מסוים והיא יודעת ליצור מאפס גזרה שמתאימה למבנה הגוף, ועל זה לבנות את העיצוב (הרבה תחרה). יש לי עיצוב מסוים בראש שמתבסס על שמלה שראיתי בעמנואל, אבל אני מפחדת ללכת למישהי ולגלות רק במדידה שלישית שזה לא מחמיא - אני טיפה מלאה ויש לי חזה וצריך לדעת לעבוד עם זה.
בנוסף - מישהי פה שתפרה - מנסיונכן כמה מדידות צריך? והאם קודם כל קונים בדים ואז מתחילים במדידות? איך התהליך עובד?
|בררר|

im mitzi

New member
אחותי עשתה את זה

ואני הלכתי בדיוק לאותה מעצבת בשביל השמלה שלי.
לחנות שלה קוראים זואי שמלות כלה והיא ברעננה.
אני הגעתי אליה עם תמונות של שתי שמלות במטרה לשלב בינהן ואנחנו מתחילות לעבוד על זה בימים אלה ממש

&nbsp
את מגיעה אליה, אתן מדברות על מה את מחפשת ומה מתאים לך, היא נותנת לך למדוד כמה דגמים שיש לה מוכנים כדי להראות לך מה יתאים לך ולראות עליך גזרות.
אחרי שאתן מסכמות מחירים, היא לוקחת את המידות שלך וקובעת לך מדידה ראשונה, זה מה שאני יודעת בינתיים.
אבל את הבדים היא מביאה ואתן בוחרות ביחד

haych

New member
התהליך שהיה אצלי

מצאתי כמה דגמים שמצאו חן בעיניי.
הלכתי איתם לתופרת, ובהחלטה משותפת בחרנו דגם אחד, עליו עשינו שינויים. היא מדדה אותי מדידה ראשונית.
אח"כ הלכנו יחד עם התופרת לבחור בדים (היא עובדת עם חנות מסויימת שנותנת הנחה) והיא עזרה לי לבחור צבע, סוג בד, אבנים שהוספתי... זה ממש עזר ללכת איתה כי היא ידעה לשלוף מה אורך הבד ומה אורך האבנים והגתה רעיונות נוספים בהתאם למה שיש בחנות.
אח"כ היא יצרה בסיס לשמלה ע"פ המידות שלקחה בפגישה הראשונה, וכשהגעתי למדידה היא קיצרה, הצרה ועשתה שינויים על הגוף שלי. אני חושבת שסה"כ עשיתי 4 מדידות (לא כולל המדידה שלפני קניית הבד).
אם את הולכת לתופרת מקצועית ומנוסה אז אין לך מה לדאוג. היא עושה התאמות ושינויים תוך כדי ולא אמור להיות מצב שהשמלה לא תשב עליך יפה. אני נגיד רציתי שרוולים, ואז ראינו שהם לא יושבים יפה אז ויתרנו עליהם והיא שינתה את הסיומת של הכתפיות כדי שהם ישבו יפה. משהו לא הסתדר לי בחזה-אז גם שם היא עשתה שינויים.

אם תגידי מאיפה את בארץ, יוכלו אולי להמליץ לך על תופרות.

okit83

New member
אני מרמת גן, אשמח להמלצות על תופרות מכ"ס ועד ראשל"צ

אם צריך ארחיק יותר מזה...
חשוב לי תופרות מהמלצות אישיות ושיודעות לעבוד עם חזה גדול וקצת מותניים בולטות. הייתי אצל אחת שמלאה בהמלצות באינטרנט אבל הציעה לי דברים שמדגישים את כל מה שלא צריך להדגיש.

elinoket

New member
יש לי מישהי מדהימה מכפר סבא!

קוראים לה חנה פרנקו והיא ממש מקסימה והכי יודעת מה מחמיא לכל אישה.
אמנם אין לי חזה גדול, אבל אני לא בדיוק במידות של דוגמנית והיא ידעה להתאים לי בדיוק את הגזרה המושלמת שסופר החמיאה לי
היא גם היתה מאוד מאוד סבלנית גם בפעם הראשונה עד שמצאתי את מה שאהבתי וגם לאורך כל המדידות
מומלצת בסופר חום ואהבה

למעלה