שאלה יותר אופטימית - זר כלה

• פותח הנושא T79
  • פורסם בתאריך

T79

New member
שאלה יותר אופטימית - זר כלה

מישהי עשתה זר בצבעים צהוב וכחול, בין היתר ? לא יצא לי לראות פרחים כחולים שאני מאוד רוצה לעשות, אפילו אם זה יהיה מבד. האם יש בכלל כאלו ? איפה בכלל אפשר להשיג פרחים מבד ?

תודה

dori78

New member
אוהדת מכבי?

צהוב - יש לך חמניות/חרציות/גרברות, כולם פרחים עם ראש גדול יחסית. יש גם ורדים צהובים.
גשי לחנות פרחים ותבקשי לראות כל מה שצהוב.

כחול - יש מעט מאוד פרחים כחולים בטבע, רובם לא ממש כחולים אלא יותר סגולים.
למיטב ידיעתי יש לך שתי אופציות:
1. להזמין מראש פרחים "צבועים" - כאלה שנולדו לבנים, משקים אותם במים עם צבע מאכל כדי שייצבעו.
זה לא עובד עם כל פרח, אז אל תינעלי על פרח מסוים. לי אמרו שעל ורדים זה פחות עובד, על ליזיאנטוס יותר מומלץ.
שימי לב להדגיש שאת מחפשת כאלה שנצבעו בשיטת ההשקיה, כי יש גם חנויות שמרססות צבע חיצוני וזה עלול ללכלך לך את השמלה.
את יכולה לגשת לחנות פרחים, להראות להם את תוצאות החיפוש הזה בגוגל ולבקש שיכינו לך משהו דומה.
2. היתה מישהי בפורום שבקרדיטים שלה הסבירה שהיא רצתה רק כחול ולא היה, אז היא קנתה זר מלאכותי בצבע שהתאים לה באחת מחנויות הכל בדולר.
את יכולה לבדוק גם את האופציה הזאת. בכלל יש בשרשור ההוא לא מעט רעיונות.

ואני רוצה לציין שכיף לראות שהתאוששת קצת ושאת חושבת על הדברים הנחמדים יותר באירוע

T79

New member
כן. אוהבת מכבי . :)

לא יצא לי לראות פרחים כחולים, לא ידעתי יש אפשרות להשקות אותם בצבע או לרסס.

שאלת חרציות

אם כבר הזכרתן את העניין
הייתי ממש רוצה להתחתן עם זר חרציות או לפחות פרחי שדה צהובים ו/או לבנים.
עד כמה זה ריאלי לאמצע יוני מישהי יודעת? ועד כמה השוזרת תזדעזע מבקשתי?

dori78

New member
תשובה מויקיפדיה

תקופת הפריחה של החרציות בארץ מתחילה בפרואר, מגיעה לשיאה במרץ-אפריל ומסתיימת במאי.
את יכולה לבקש, בחנות הפרחים יגידו לך אם ריאלי או לא, יכול להיות שיש להם גידול מלאכותי כל השנה.
מה שכן - עלי החרצית מתכופפים בלילה ומזדקפים ביום, מה שאומר שגם אם יהיו לך חרציות באמצע יוני, יש מצב שעלי הכותרת לא יהיו פתוחים בשעת החופה...
את יכולה לעבור על הרשימה הזאת ולבדוק אם אולי יש פרח אחר שמתאים לך מבחינת העונה.

ולמה שמישהי תזדעזע מהבקשה הזו?
זאת החתונה שלך, את קובעת!

תודה על התשובה, רציתי לדעת האם זה בכלל אפשרי

ובכלל יש לי חשש לגשת לספקים עם בקשות לא שגרתיות, זה בגלל שאני ילדה טובה ירושלים ותמיד "לא נעים לי".

dori78

New member
גם אני, בימים כתיקונם, ילדה טובה ולא נעים לי.

יחד עם זה - החתונה שלי היא ערב אחד! שלא יחזור על עצמו.
אם כל החיים רצית להתחתן עם זר צהוב-לבן - את משלמת מספיק כסף, תבקשי זר צהוב-לבן.
אם יש פרחים רלוונטיים בעונה - שגרתי או לא זה לא עניינו של אף אחד.
והרי דוגמה: אני מתחתנת עם נעליים כחולות (לא תכלת בהיר, כחול כהה) ומי שזה נראה לו מוזר יכול לקפוץ לי.

מתחתנת עם נעליים אדומות :)

חשבתי גם על כחול כהה. זה כבר היה יותר קל, הלכתי לחנות שהיא לא נטו נעלי כלה, ואף אחד לא חשד

שונאת להיות תלויה באחרים או שמפעילים עלי לחץ. שונאת אפילו לבקש עזרה ממוכרים בחנויות בגדים. לפחות אני יודעת שמה שעברתי במדידת תלבושות לחינה בטוח יותר גרוע מתהליך בחירת זר כלה מוזר (ואם את מכירה מלבישות לחינה את תביני...)

שרון 4950

New member
יש מצב שבחודש ביוני עונת החרציות מסתיימת ,ואז אולי,,

תבדקי אפשרות זר פרח דומה או חרציות עשויות משי?

משי לא נראה לי שמתחשק לי

אם לא יהיו חרציות או פרחי שדה צהובים, כנראה פשוט אלך על מה שיציעו לי... אולי משהו במרסלה או ורוד עתיק, אדום כהה... זה יתאים לנעליים שלי. החלטה קשה בקטע מפתיע!

iritki

New member
סקרן אותי אז חיפשתי

ומצאתי את זה http://hebrew.alibaba.com/product-g...on-yellow-rose-wedding-bouquet-451198925.html שזה כנראה מכירה מאוד סיטונאית ואין לי מושג על איכות
א ב ל זה נתן את הרעיון של שיפון כחול עם פרחים צהובים ואז אין בעיה של לצבוע פרחים.
&nbsp
אני מניחה שגם אפשר לשלב פרחים מבד עם פרחים אמיתיים
&nbsp

למעלה