איפה קונים טבעות ?

איפה קונים טבעות ?

אז אני מחפשת טבעות מזהב צהוב ותהיתי אם חוץ מהרשתות הגדולות יש לכם המלצה באזור חיפה ואם לא באזור חיפה אז בת"א עצמה (בכל זאת רכבת אחת לשם ;) ) טבעות יפות עדינות במחיר שפוי... הרשתות הגדולות לא ממש עונות למחיר שפוי :)
תודה רבה מראש :)

dori78

New member
תגדירי "שפוי".

יש טבעות בכל מיני מחירים, לרוב זה מתחיל ממחיר הזהב.
איך שלא תהפכי את זה, טבעת פשוטה עדיין שוקלת 4-5 גר'.
למיטב ידיעתי המחיר בימינו לגרם אחד של זהב גולמי הוא 150 ש"ח.

dori78

New member
לטבעת אחת או לשתיהן ביחד?

כפי שכתבתי, גר' זהב עולה סביב 150 ש"ח.
תכפילי את זה במשקל הטבעת ותוסיפי כמה גרושים על עבודת ביצוע (לחישוק בסיסי יחסית, לא מאוד מעוצב) ותגיעי לאיזור 700-800 ש"ח.
אם את מוצאת משהו שמוצא חן בעינייך במחירים האלו (וזה אפשרי, רק עניין של טעם) - כן, אפשרי בהחלט לסגור את הסיפור בפחות מ-2000 ש"ח.
אני יכולה להגיד לך שראיתי כמה וכמה דברים נחמדים בטווח המחירים הזה בחנות שבה קנינו.

אישית אני פחות בעניין של זהב צהוב (ומצד שני זהב לבן לבד לא נראה לי כמו טבעת נישואים באופן מובהק), אז היה לי חשוב שהטבעת
שלי תהיה שילוב של השניים - מה שכמובן הקפיץ את המחיר בגלל סיבוך העבודה והעיצוב.
הבחור בחר לעצמו טבעת פשוטה שלא תציק לו יותר מדי והיא באמת היתה מתומחרת בכ-700 ש"ח.
נורא הצחיק אותי שכשאמרתי למוכר "חשוב לי שזה יהיה X ולא Y, בכ"ז מדובר בתכשיט שילווה אותי יום יום כמה עשרות שנים"
הוא חייך ואמר לי "שטויות, ממילא כולן באות להחליף ולהתרענן אחרי כמה שנים, מקסימום לכבוד עשור לנישואים..."

rachelMcfadden

New member
יכולה להמליץ על מילר

יש להם תמיד הנחות והמחירים שפויים יחסית לרשתות אחרות. חוץ מזה מקבלים אחריות לכל החיים, ואת יודעת שקיבלת מוצר איכותי שיישמר טוב.
משהו קצת פחות יקר זה רשת שנקראת פיינגולד, לא יודעת אם יש באזור חיפה, אבל יש להם מבחר גדול מאוד של טבעות והמחירים נעים סביב 900-1000 לפי מה שאני זוכרת מחיפוש הטבעת שלי. שם את רק צריכה להיזהר מטבעות שיש להם כמו נצנצים, כי זה יותר עם הזמן...

elinoket

New member
לא מכירה חנות ספציפית...

אבל בבורסה יש המון חנויות שלוקחות לפי משקל הטבעת, 170-180 לגרם.
זה לקחת רכבת לתל אביב מרכז.
את יכולה לבדוק המלצות על חנויות באתר מיט4מיט

למעלה