מאורסת ומבואסת

מאורסת ומבואסת

היי :)

אז חפרתי מלא מקודם, ועכשיו אני באמת מאורסת :))
אבל מאוד מבואסת :(

מחפשת מקום למס' קטן של אנשים 50-70.
כנראה מסעדה שמוכנה לחתונות הבאסה שכל המקומות היפים שאהבתי לא עושים אירועים כאלה קטנים!!

כליף- מעל 300 אנשים ..לכמות האנשים שלי המנה תעלה מעל 550 ש"ח!!!
פיצ'ונקה- לא עושים חתונות קטנות שישי בצהריים, רק ראשון-רביעי.

וזהו פה נתקעתי :(

רציתי עם נוף לים ביום שישי, או נוף הרי ..אבל אין לי 300 אנשים להביא לחתונה!

יש לכם רעיונות?
אולי בית מלון בירושלים עם נוף מהמם בחופה?

אזור תל אביב- ירושלים.

dori78

New member
רג'ינה בתחנה

אירועים עד 120 אנשים: http://www.reginarest.co.il/
המקום גם כשר ככה שאין בעיה לערוך את החופה ממש בתוכו,
אם כי הייתי משתעשעת ברעיון של לדלג מעבר לכביש, למדשאה על החוף ולעשות שם את החופה.

ronitvas

New member
כן, בדיוק כתבתי על זה לפני כמה ימים

מאוד מאוד ממליצה!
יופי של מקום ויופי של התנהלות.
אני הפקתי שם אירוע לפני כמה שנים ובאמת שאין לי מילה רעה לומר עליהם

edna28

New member
אל תתבאסי זה קודם כל

נתנו לך כאן כמה הצעות ואני מוסיפה את החמאם ביפו,
הם עושים אירועים כאלו וגם עברו שיפוץ לא מזמן, יש נוף לים וגם יותר זול מהכליף שבדקתם (ממש נסחפו עם המחיר..)
&nbsp

האמת היא שהתעודדתי חח

ואני רוצה לראות את שני המקומות..

כליף עוד לא הגזימו, לעומת קסטיאל! לכמות של 80 אנשים, מנה תעלה מעל 880 ש"ח!!הם מגזימים
ובחורף 550 ש"ח...מה נסגר!?

edna28

New member
שמחה לשמוע :)

וואו זה נשמע ממש מוגזם, המנות שם עשויות מזהב כנראה..?
אם עדיין לא בדקת בחמאם תנסי, נראה לי שזה ממש הסגנון שאת מחפשת.
שיהיה חג שמח! :)

אם בדקת בכליף

תנסי גם את החמאם ביפו. מקום מהמם!!! וכבר יצא לי להיות שם בחתונה עם מעט מוזמנים ככה שיכול להיות שזה יתאים לכם.

עזרתכם במשהו נוסף :)

האמת בסוף אני חושבת ללכת לכיוון קצת שונה, ( יש מצב שזה ישתנה עוד..)
ממש אהבתי את המסעדה רג'ינה, כמובן שצריך ללכת לבדוק ויש להם אחלה של תפריטים, והכל מאוד ברור.
חשבתי לעשות את האירוע עוד יותר קטן.. רק משפחה, יצא לי בערך 20 אנשים, רק חופה+ מסעדה.
החלטתי שאני ( החלטנו...האמ האמ :) ) לא רוצה לבזבז כל כך הרבה כסף, מעדיפה להשקיע את הכסף הזה בטיול מגניב שאותו אני אזכור ויהיו לנו חוויות.

רציתי לדעת מה עוד אני צריכה לקחת בחשבון של החתונה?
יש תפריט שהמנה עולה 175 ש"ח , אז נגיד המסעדה תעלה 3,500 ש"ח.
כמה עולה חופה..? (עם רב של צהר)
כמה בממוצע עולה צלם?( יש לנו מכר שהוא צלם, אני מקווה שיעשה מחיר טוב).
מה עוד צריך..?

אהה שמלה כלה חח וחליפת חתן ..
איפור

תודה

dori78

New member
בכיף

פתיחת תיק ברבנות - 700 ש"ח
אם את רוצה את צׂהר - עוד 180 ש"ח, ואז הם עושים עבורך את פתיחת התיק ברבנות. לרב את צריכה לשלם מונית ספיישל מהבית למקום וחזרה.
חופה - את יכולה לקבל בהשאלה מהרבנות חופה פשוט - מקלות עץ עם בד לבן, אותה תצטרכי להחזיר למחרת בבוקר.
צלם - יש טווחי מחירים נרחבים, את יכולה לחפש המלצות בפורום. נתקלתי בקרדיטים שדיברו על 2500 ש"ח וגם על 8000 ש"ח, תלוי מי הצלם ומה כלול.
רק קחי בחשבון שכדאי שזה יהיה מישהו שיש לו ביטוח צד ג', כי אם חלילה הוא גורם נזק למקום או לאחד האורחים - אם אין לו ביטוח את עלולה למצוא את עצמך מול תביעה

שמלות כלה - יש בפורום קרדיטים עם תמונות של בנות שקנו שמלה "סתם" - כשהשמלה היא יפה ויושבת עלייך יפה מה זה משנה אם היא נקנתה בחנות סתם?
ככה שהמחיר לשמלה יכול לנוע בין 300 ש"ח לבין 10,000 ש"ח ואפילו יותר, הכל תלוי מה את בוחרת.
חליפת חתן - אין לי מושג, בן הזוג שלי כנראה יגיע לחתונה במכנס מחוייט מחנות "רגילה" וחולצה מכופתרת כנ"ל, כנראה רנואר או משהו בסגנון...

חתונה במלון בעין כרם ירושלים

היי, אני צילמתי לפני כמה שנים חתונה יותר קטנה משלך, על גג בית מלון בוטיק בעין כרם. למעשה זאת החתונה הכי קטנה שצילמתי ( 10 אנשים, לא כולל צלם :) ). הגג היה מספיק גדול ויכול לדעתי להכיל בקלות 70 איש. למטה במלון יש מסעדה בה המוזמנים אכלו לאחר החופה.
תנסי לחפש מלונות בוטיק בעין כרם.
בהצלחה.

SupermanZW

Well-known member
מנה 550 ש"ח?

אני חושב שהתגובה ההגיונית ביותר לדרישה כזו היא להחליט לא להתחתן. חתונה לא אמורה לסבך אותך כלכלית.

ravitd3

New member
נשמע כמו קיסר ים :)

אנחנו סגרנו שם ולפי הבנתי הם עושים אירועים קטנים מאוד או גדולים יותר- עד 250 בערך.

נכון קיסר ים

הייתי שם כאורחת, מקום מהמם ויהיה מצויין לכמות המבוקשת. אני מקווה רק שהם באמת מסכימים לקחת מעט (ולדעתי 250 איש זה הרבה יותר מדי בשביל המקום הזה...)

אולי...

תארגני את החתונה לבד כי אחרת יקרעו אותך במחיר
תשכירי מקום וציוד ותארגני הכל
קשה אבל אפשרי

למעלה