מישהו מכיר את make my wed?

rachelMcfadden

New member
מישהו מכיר את make my wed?

הייתי היום ביריד החתונות בירושלים, שם פגשנו אנשים מארגון חתונות שנקרא make my wed. הם טוענים שדרכם אפשר לסגור את הכל במחיר יותר זול מה שנוכל להשיג אם נלך ישירות לבעל האולם, הם לא דורשים תמורה או שנחתום על שום דבר. הם אומרים שאת הכסף הם מקבלים מבעל העסק בגלל שהם מביאים להם לקוחות...
זה נשמע טוב מדי, לא יודעת מה לחשוב. שמעתם עליהם? יש מצב שזה אמיתי ובאמת יכול להוזיל לנו את החתונה?

ronitvas

New member
ענית לעצמך

תראי, אני בעולם החתונות כבר למעלה מ12 שנים.
אין בחינם!!
אישית, אני מעדיפה להגיד לזוגות שמתחתנים דרכי את האחוזים שאני גובה.
בארץ, השיטה שונה. הרבה פעמים גובים ממך פעמיים - פעם אחת מכם ופעם שניה מהספק.
הרי את לא באמת יודעת מה הולך למי ולא באמת מאמינה שעובדים בחינם....
בשנים האחרונות, בגלל החלטורה הישראלית (וסליחה על הבוטות), ספקים מעלים את המחיר הרבה פעמים כדי שהם לא יצאו מופסדים.
בסופו של דבר, גם אם את לא משלמת ישירות, את משלמת על זה. ספק צריך להעביר לחברת ההפקה את הכסף, זה לא יוצא מכיסו, זה בטוח.
הדבר היחיד שלי אישית צורם זה נושא השקיפות - ולכן אני מעדיפה להפסיד אירוע מאשר לשקר.
ברגע שאת מעבירה את הכסף לחברת הפקה, את לא בדיוק יודעת לאן הולך מה.
אם זה לא מפריע לך, לכי על זה. יש כאלה שמקציבים תקציב וכל עוד הם עומדים בתקציב לא איכפת להם לאן הולך הכסף.
אני אוהבת לראות לאן הכסף שלי הולך וכמה מועבר לכל ספק.

czech rep

New member
אם כבר הולכים על זה

עדיף ללכת על איזיווד. זו חברה מוכרת עם הרבה וותק וניסיון. הם גם עובדים עם ספקים יותר איכותיים. תקבעו פגישה ותשמעו מה יש להם להציע אין לכם מה להפסיד.
אנחנו פנינו לפני שסגרנו איתם לשני גנים שנתנו הצעה יותר יקרה מאשר איזיווד ככה שזה כן מוזיל עלויות בהרבה מקרים. שימי לב שמבחינת אחריות על המקדמות שלך זה קיים רק באיזיווד.

dori78

New member
תתפלאי, אפשר לדעת.

אפשר להרים טלפון באופן אנונימי לכל הספקים, לקבל מהם הצעת מחיר ולעשות את החישובים.

Neta Hod

New member
בתור פרפקציוניסטית

תראי, מתחתנים פעם אחת בחיים (לפחות ככה אנחנו מקוות :) ) בתור אחת שהיה לה חשוב שהחתונה תתוקתק כמו שעון שוויצרי ולא היה לי את בעלי שהיה בדיוק באותם חודשים באמצע הגשת התזה, ככה מצאתי את עצמי מתמודדת די לבד מול החלטות גדולות, הוא מבחינתו טיפוס די זורם שחוץ מלבחור את הכלה השאר לא יותר מידי מעניין אותו,אז גם נפל לי האסימון שאני חייבת בשביל הבריאות שלי קודם כל (אני טיפוס סופר לחוץ) עזרה בארגון החתונה. מיי שליוו אותי לאורך כל הדרך היו איזייוד. אחרי פגישה ראשונית איתם הם הבינו שלמולם עומדת פרפקציוניסטית חסרת מנוח שלא מעגלת פינות, הם הפנו אותי לכמה אולמות בהתאם לדרישותיי, וקלעו בול. זה חסך לי ים של זמן בהתברברות בין כמה אולמות, הרי בינינו זה לא נגמר. אחרי שההחלטה הגדולה של בחירת האולם מתקבלת את בוחרת ספקים גם פה מתוך רשימה לא קטנה אבל איכותית. את הדברים הגדולים סגרתי מולם והיה לי ראש נקי לבחור שמלת כלה שזו בפני עצמה היתה ה-משימה של החיים שלי. העצה שהכי טובה שאני יכולה לתת לך זה תהני מהדרך כמו שכבר אמרתי מתחתנים פעם אחת.

dori78

New member
לא הבנתי איך התגובה שלך קשורה להודעה שלי.

כפרפקציוניסטית שלא סומכת על אף אחד, אין לי צורך בשירותי ההפקה של איזיווד
מכיוון שאני לא אסמוך על חוות דעת של מישהו שלא מכיר אותי בנוגע לספקים שעשויים להתאים לי.
יש להם יתרונות אחרים, כמו אחריות על מקדמות ותשלום מרוכז.

למעלה