שרשור מקומות לחתונה קטנה 2014

Princess Lotta

New member
נשמע שבסוף בחרתם טוב

אני מכירה חלק מהמקומות האלה כמסעדות - וככאלה הם לא מדהימים. מסתבר שגם לאירועים....
&nbsp
מעניין אותי אם טורקיז בבית יצחק עושים אירועי בוטיק כי הייתי שם השבוע בארוחה לכבוד יומולדת משפחתית והיה פשוט מופלא

מקומות לחתונה קטנה בתל אביב

מקומות לחתונה קטנה בתל אביב : בית אנדרומדה, קליף,בית על הים, בית אוריאל, גלריה לורנס,ארקה, הקומה הרביעית,קסטיאל, אביגדור, ריברסייד

RingGirl

New member
היי שמוליק

בלי לפגוע, אבל רשימות כאלה אפשר להוציא מכל אתר.
נראה לי שהמטרה של הפורום היא לתת קצת יותר מידע שימושי למתחתנים... בשרשור הזה בכוונה ציינתי את סוג המידע שיכול להועיל.
אשמח אם בהמשך תשתף יתרונות וחסרונות של מקומות שיעלו מהזווית שלך כאיש מקצוע או אורח

RingGirl

New member
ריברסייד

התמונות של המקום נראות טוב, אבל גם אליהם לא הלכנו בגלל המחיר.
בטלפון דיברו איתנו על 355 ש"ח למנה בחורף, לא זוכרת האם כלל מע"מ, שכר מלצרים הגברה ותאורה (אבל כנראה שלא).
&nbsp
שוב, ויתרנו בגלל המחיר.

RingGirl

New member
סטוקו - תל אביב

נמצא ליד מגרשי הטניס, יש חניה ענקית (נראה לי בחינם) והמקום מאוד מאוד יפה. חסרון: השירותים קטנים ומבאסים (לפחות אלו של הנשים
).
&nbsp
התפריט נקרא מעולה, אבל המקום נפסל בגלל המחיר.
מחירים לאירוע של מינימום 110 שקיבלתי (בערך מטעמי פרטיות) לאירוע חורף: 330 כולל מע"מ ואלכוהול, 2950 תאורה והגברה, דמי שירות 300 לכל 10 איש.
&nbsp

ronitvas

New member
יש עוד חסרון במקום

ואלה העוברים ושווים, שנראה שהם חלק מהאירוע
עשיתי שם אירוע לפני די הרבה שנים וגם אחי התחתן שם.
הייתי מאוד מרוצה מההתנהלות - וכך גם אחי

RingGirl

New member
2C - הקומה ה-49 (עזריאלי)

יתרון: מחירון מסודר וראוי להערכה! נוף מהמם ואופציה לשופינג

לגבי טיב המסעדה, אכלתי שם לפני שנים והיה מעולה, שמעתי עוד ביקורות שנעו מטוב + למצוין.
יש אופציה לחניה מוזלת לאורחים אחרי 17:00.
מדובר במסעדה רצינית.
&nbsp
מחירון (יתכן והשתנה!) כולל מע"מ. בימי חמישי יש תוספת 10%.
70-150 איש: 335 ש"ח
150-200 איש: 270 ש"ח
200-350 איש: 260 ש"ח
&nbsp
הגברה ותאורה מופקעת של 4,900 ש"ח ו-1,200 למוזיקת רקע.
מלצרים וברמנים 300 ש"ח ל15, 50 איש בהתאמה
מחיר כולל עיצוב בסיסי (מרכזי שולחן ופרחים בכניסה).
&nbsp
שורה תחתונה- אטרקטיבי לחתונה בינונית ופחות לקטנה ממש...

ronitvas

New member
עשיתי שם אירוע לפני שנתיים

ההתנהלות מולם הייתה לא פשוטה - החליפו לא פעם אנשי קשר והיה לא מעט לחץ סביב כל מיני סיכומים.
לכן, אני מאוד ממליצה לכתוב הכל!!! גם סיכומים שעפים באוויר.
המזל שלי שהכל היה כתוב וחתום.
אבל - היה אירוע מעולה. הם ממש יצאו מגדרם ביום האירוע והתגובות היו מעולות (למעט זה שהם לא "שמו לב" לצבע הפרחים בסידורי השולחן. יאמר לזכותם שדי מהר הסידורים הוחלפו לאלה שהוזמנו).
בקיצור, מקום מומלץ אבל צריך מאוד לשים לב לסיכומים ולכל הפרטים

RingGirl

New member
תוצרת הארץ

אני אפתח שבסוף לא הלכנו לראות כי החלטנו שבא לנו מקום במראה טבעי.
&nbsp
חתונת חורף ב230 ש"ח כולל בר בסיסי, עיצוב (פרחים), מע"מ ושירות.
קיימת חניה במקום.
&nbsp
שוקי שדיברתי איתו ממש ממש מקסים. ממה שאני זוכרת מדובר במקום שעושה אירועים לסביבות ה-100 איש, אבל גם מתאים לפחות או יותר. התמחור מעולה והתחושה שקיבלתי הייתה שמדובר בטיפוס הגון בלי משחקים.
&nbsp

אחוזת מרגו ברחובות

התחתנו שם לפני יומיים והיה נהדר. האורחים יצאו מרוצים גם מהמקום וגם מהאוכל. בקרוב יהיו גם קרדיטים
ואז אפרט יותר.

Princess Lotta

New member
איזה רעיון מעולה! לצערי טרם הוזמנתי

לחתונה קטנה (הכי קטנה שהייתי היה 220 איש) פר סיי, אבל בתכלס רציתי ששלנו תהיה קטנה ואינטימית כזו וכולי קנאה יוקדת בבנות שמצליחות למנע תפלצתונה עם הדודה של הדוד (אצלי היו 250 איש והרבה מהם לא הכרתי וזה קצת ביאס). אני יודעת שבשרון יש את בית הראשונים MC בריבוע לאירועים קטנים (בסדר גודל משתנה כי זה מתחם מודולרי שכזה) אבל לא הייתי שם באירוע.

RingGirl

New member
חתונה קטנה

זה מסוג הדברים של 20% רצון ו-80% אילוצים משפחתיים.
מסוג הטרנדים שמתחילים לתפוס לאחרונה ובעיניי יש משהו מקסים ושונה בחתונה כזו...
&nbsp
אישית אין לי מושג מאיפה אנשים שולפים 600 אורחים לחתונה

אני הייתי בטוחה שתצא לנו חתונה קטנה

כי אנחנו זוג יחסית שקט ולא בבלגאנים ובילויים וחברים. בסופושל דבר, אחרי חישוב התחלתי שעשינו בימים האחרונים, כבר קיבלנו יותר מ-200 איש. אבל נחמד לגלות שבעצם יש כל כך הרבה אנשים שמקיפים אותנו ואולי יקחו חלק באירוע חשוב שלנו.

RingGirl

New member
בארץ יש כאלה שמתייחסים לזה כאל חתונה קטנה

ראיתי לא מעט שהתייחסו לכל מה שמתחת ל-300 כקטן. הכל יחסי

אצלנו זה שילוב של אופי עם משפחות קטנות + גמישות של ההורים לגבי הזמנת חברים וקולגות.
&nbsp
איפה תתחתנו?

בינתיים עדיין לא בחרנו מקום, אנחנו ממש בשלבים הראשוניים

מגבשים רק רשימת מוזמנים ראשונית כדי לדעת לאן אנחנו נוכל לפנות (יש כמה בשרון שהם יפים אבל יקרים, אני התחלתי לחשוב ברצינות על לילות קסומים ליד כנות, שיש להם מחירים נורמליים ולמיטב הבנתי ביקורות לא רעות). הייתי בטוחה שיצא פחות מ-200... והאמת שאחרי שעשינו חלק מהרשימה ועם אנשים יחסית "הכרחיים" יצא כבר מעל!
וההורים שלנו הם לא כאלה שמזמינים אנשים לא קשורים דווקא... אני מאד נרגעתי כשראיתי את רשימת המוזמנים שלהם (כיף שיש שיתוף פעולה). לפחות זה יפתח לנו אופציות נוספות מבחינת מיקומים...
בהצלחה לכולנו...

למעלה