לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.

נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.

אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.

המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור מקומות לחתונה קטנה 2014 '
שרשור מקומות לחתונה קטנה 2014
<< ההודעה הנוכחית
14/10/2014 | 19:24
42
1206
הנושא עולה פה הרבה לאחרונה ונראה שהגיע הזמן לשרשור עדכני 
כדי שהשרשור יהיה יעיל מומלץ לא לשכוח להוסיף כמה פרטים: (הנה כמה רעיונות)
 מוזמנים - חתונה קטנה מוגדרת בד"כ כעד 200 איש בארץ. לכמה מוזמנים המקום מתאים? 50/100/150/200?
 גן/ אולם/ משולב? פתוח/סגור? מתאים לחורף?
 מחירים - זה פורום אנונימי, בואו ננצל את זה! (עונה/ מוזמנים/ תוספות)
 הערות, הארות ושונות - מתאים רק לאירוע יום? יש בעיה עם השירותים? תוספות שוות? חניה? חדר חתן כלה?
 חוויות כאורחות או כלות - ספרו ושתפו בתמונות או קישור לקרדיטים...

בוקר טוב לפורום המנומנם!  הגיע הזמן להתעורר ולשתף 
חתונות >>
לצפיה ב-' צפון '
צפון
14/10/2014 | 19:24
5
93
לצפיה ב-'ימה- חיפה '
ימה- חיפה
15/10/2014 | 14:58
224
נראה לי שבעבר קראו למקום כחול.
מינימום 100 איש ויכולים להכיל גם הרבה יותר.

בטלפון דיברנו על 230 ש"ח למנה, לא כולל תוספות.

לא ראינו בסוף בגלל שצפוני מדי עבורינו...
חתונות >>
לצפיה ב-'הילולה אירועים - מפרץ חיפה'
הילולה אירועים - מפרץ חיפה
16/10/2014 | 12:40
2
918
שם גם סגרנו בסופו של דבר.

מוזמנים - המקום מיועד לעד 250 איש בתפוסה מלאה, כאשר המינימום הרשמי הוא 120 אבל יוכלו לסגור איתכם גם על פחות מזה בתנאים כאלה ואחרים, כנראה בהתאם לתאריך (ביקוש) ונסיבות. למשל אצלנו המס' המדובר היה 90-100 איש מקסימום וגם זה בלחץ, אז הלכו לקראתנו.
  גן/ אולם/ משולב? פתוח/סגור? מתאים לחורף? אולם. נערכים בו גם בריתות/בר/מצוות והרבה חינות, אך לעומת "אולמי חינות" אחרים, זה לא אולם מה שנקרא "אוטנטי" והוא מעוצב כאולם אירועים רגיל לכל דבר.
  מחירים - קיבלנו הצעת מחיר ראשונית של 200 ש"ח למנה עבור מינימום 100 איש + 3000 ש"ח הגברה ותאורה לתחילת אפריל. אין תשלום חובה של טיפים למיניהם, נתון לשיקול דעתינו/דעת האורחים. אחרי משא ומתן הסכימו להוריד לנו את המינימום ל90 ולהעלות טיפה את המחיר, כאשר אם מס' האנשים יעבור את ה100, חוזרים למחיר הנמוך יותר. הוגן ביותר לדעתי.
 הערות, הארות ושונות - חניה ליד ובצמוד למקום (נמצא על הכביש הראשי, חונים בצמוד לאולם או על הכביש שירות). יש חדר חתן-כלה. באולם יש חופה מעוצבת כלולה בעיצוב הבסיסי באיזור רחבת הריקודים, מאוד יפה לטעמי, עם גג עגול מקושט בפרחים ועמודי בד משתלשלים, על במה + שביל לבן קצר ועמודים עם פרחים לצידיו, כאשר כל זה מתקפל ומוזז לאחר הטקס כדי לפנות מקום לריקודים, כאשר החלק העליון העגול עם הפרחים נשאר תלוי. דבר מיוחד נוסף הוא שכל השולחנות נמצאים על מפלסים בגבהים שונים, וזה יחד עם היות האולם קטן יחסית, נותן אווירה אינטימית, מאפשר לצפות על ההתרחשויות מ"למעלה" ורואים הכל גם אם לא עומדים ונדחפים ליד החופה.
  חוויות כאורחות או כלות - בערב בו סגרנו נערכה במקום חתונה, הוזמנו להתרשם + להשתתף באירוע טעימות, מה שהתברר למעשה כארוחה מלאה לפי מה שהוגש באותו הערב באולם שבענו עד מאוד, מרוב המנות היינו מרוצים.
חתונות >>
לצפיה ב-'נשמע מקום מקסים! '
נשמע מקום מקסים!
16/10/2014 | 13:24
1
47
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
17/10/2014 | 20:41
20
לצפיה ב-'פלמר בנמל אירועי בוטיק - חיפה'
פלמר בנמל אירועי בוטיק - חיפה
18/10/2014 | 16:14
189
פלמר היה המקום הראשון אותו ראינו ותמיד תישאר לו פינה בלב למרות שבסופו של דבר לא בחרנו בו.

מוזמנים - באופן רשמי עד 164 מוזמנים בתפוסה מלאה, מינימום 60, כאשר לטעמי מס' האורחים האידיאלי שם הוא בסביבות ה120-130 איש על מנת שלא יהיה עמוס מדי
  גן/ אולם/ משולב? פתוח/סגור? מתאים לחורף? אולם, כאשר יש איזור קבלת פנים קטן מחוץ לאולם, ושביל המוביל למין רחבה קטנה שיש על ידה מזרקה ושם בעצם נערכת החופה. איזור החופה הוא למעשה ברחוב, כאשר יכולים להיות עוברים ושבים בדרך. בחורף החופה תתקיים כמובן בפנים.
  מחירים - מתומחר ב220 ש"ח למנה בכל ימות השנה + 1500 ש"ח הגברה ותאורה + 150 ש"ח טיפ לכל מלצר כאשר יש מלצר אחד לכל שולחן. התקבל הרושם שניתן להתמקח רק כאשר מדובר במס' אורחים המתקרב לתפוסה מלאה.
  הערות, הארות ושונות - כאמור, החופה (מסורתית) היא בעצם בחוץ, ברחוב, שזה שיקול לטוב ולרע, כאשר לטוב יכולה לציין שאיזור הרחבה בחוץ עם המזרקה יכול להיות מקסים, אינטימי ורומנטי לעריכת החופה, ונותן את האפשרות לשלב אולם קטן + יציאה החוצה מה שכמעט ולא קיים בשאר האולמות הקטנים. מעבר לזה, האולם עצמו מ-א-ו-ד יפה, עם תאורה סגולה שנותנת אווירה מאוד מיוחדת במקום. האולם בנוי לאורך, כאשר משני הצדדים נמצאים השולחנות ובאמצע בעצם רחבת הריקודים. מבחינת החניה לא כל כך ברור המצב, הגעתי בתחבורה ציבורית אז לא ממש חקרתי את הנושא לעומק אבל לא הצלחתי להבחין באיזור חניה מסודר צמוד למקום, יכול להיות שיש ולא שמתי לב. מה שבטוח זה שיש מגרש חניה גדול ליד תחנת רכבת חיפה מרכז שנמצאת במס' דקות הליכה משם. כאן המקום לציין שהמיקום של האולם מעולה מבחינת תחבורה ציבורית, והוא נמצא במרחק הליכה מהרכבת, אוטובוס, מטרונית וכרמלית.
חוויות כאורחות או כלות - בסופו של דבר לא סגרנו שם משיקולים שונים, בעיקר משיקולי תפריט (גורמה, מטבח צרפתי + ים תיכוני) שנראה קצת posh לטעם ההורים הרוסים שלי וגם העניין עם הטיפים מראש למלצרים לא הרגיש לנו כל כך נוח. אבל המקום עצמו באמת מיוחד ובהחלט אחד המרשימים באיזור המיועדים לחתונה קטנה.

חתונות >>
לצפיה ב-' שרון '
שרון
14/10/2014 | 19:25
13
82
לצפיה ב-'בית ראשונים - סולי סולה '
בית ראשונים - סולי סולה
14/10/2014 | 20:09
3
675
מיקום: ביתן אהרון, קצת אחרי נתניה- יש במקום מרפסת ענקית מהממת שבה מתקיימים האירועים עם סגירת חורף שעשתה רושם טוב בתמונות. בכניסה יש גם קצת דשא עם ריהוט אלטרנטיבי.
מתאים בעיקר לאירועי יום. סגנון וינטג'י חביב.

התעניינתי לגבי אירוע חורף של פחות מ-100 איש, להערכתי אפשר עד בערך 150 איש.
מחיר: 250 לקייטרינג חלבי שכולל בר בסיסי, לכאורה תפריט אטרקטיבי אבל ה-VFM נמוך מאוד (!)לטעמי וילדים (2-8) בבערך 120 ש"ח. ושכר מלצרים של בערך 300.
- מחיר משתנה.

רונית מנהלת המקום היא מצד אחד מקצועית, מצד שני עודף מכירתית. ההבדל בין לדעת מה כדאי לבין לא לתת אוויר ובחירה ללקוח פשוט הרסה במקרה שלי את כל החשק להתחתן שם- אני שמחה לקבל עצה, אבל לא שינהלו אותי ולמי שלא מתאים להתנהל עם אישה מאוד פושרית, זה לא יתאים. מצד שני אם אתן רוצות להעביר את הכדור החתונה למישהו אחר, היא האישה בשבילכן.

האוכל בתפריט היה ממש עלוב, ברמה של להעליב את האורחים ברגע שקוראים אותו בצלילות בלי קישוטים. כשניסינו לדבר על התפריט קיבלנו הצעה לשלם יותר

כשבחנו את האפשרות לשכור את המקום בלבד נזרקו באויר כל מיני מספרים עם הערה שיש עוד תוספות כשהשורה התחתונה הייתה ברורה - נוציא לך את החשק מהרעיון.

חתונות >>
לצפיה ב-'אנחנו עברנו איתה חוויה מאוד קשה'
אנחנו עברנו איתה חוויה מאוד קשה
15/10/2014 | 12:47
2
373
לא בא לי להכנס לפרטים, אבל הרוב כתוב בקרדיטים שלי.
אני מאוד מצטערת שסגרנו איתם, קיבלנו יחס מעליב, דברים שנסגרו מראש לא קוימו ביום האירוע והיא אפילו הצליחה לגרום לי להעביר את היום שלפני החתונה בבכי 
בקיצור, דעתי האישית היא שקיבלת החלטה טובה 

חתונות >>
לצפיה ב-'כן אני זוכרת את הקרדיטים שלך'
כן אני זוכרת את הקרדיטים שלך
15/10/2014 | 16:19
1
232
אבל היית אחת הכלות המדהימות, הזכורות והיפות ביותר שראיתי כאן...
חתונות >>
לצפיה ב-''
15/10/2014 | 19:43
117
איזה כיף!! תודה 

האמת היא שהיינו במקום בו התחתנו ביום שבת האחרון כדי לשחזר תמונה מהחתונה והוציאו משם את קרון הרכבת המהמם ואת הקירוי (אין שם שום הצללה עכשיו).
אולי זה זמני, אבל יש לי תחושה שדברים משתנים שם... 
חתונות >>
לצפיה ב-'גרינפילד - גולף הרצליה'
גרינפילד - גולף הרצליה
14/10/2014 | 20:56
2
310
עשיתי שם בת מצווה לפני שנתיים ויש לי אירוע נוסף שם בדצמבר.
 יתרונות וחסרונות: היחס ממש טוב ובאים לקראת הלקוח. זאת מסעדה, לטוב ולרע. האוכל מצויין והמקום נפלא. החיסרון היחיד לדעתי הוא האוהל בחורף - שהוא לבן מאוד מאוד. אבל זה משהו פתיר עם מעט עיצוב ונגיעות של צבע. יש שם מרחב דשא גדול שאפשר גם להשתמש בו.
 העלות מאוד נוחה - זה מתחיל מ- 180 ש"ח אם אני לא טועה אבל כולל ממש הרבה דברים. לא צריך להוסיף יותר מידי תוספות.
 דברים שחשוב לדעת עליהם ולקחת אותם בחשבון בבחירת המקום - מכיוון שזאת מסעדה, הייתי שמה לב להתנהלות המטבח - מוציאים אוכל בו זמנית לכולם, לבוש מלצרים ונותני שירות וכדומה (אותן ההערות שאני תמיד אומרת בהקשר של אירוע במסעדה)

חתונות >>
לצפיה ב-'הם לא כשרים, נכון?'
הם לא כשרים, נכון?
14/10/2014 | 21:19
1
67
לצפיה ב-'זאת סוגייה מעניינת.... '
זאת סוגייה מעניינת....
14/10/2014 | 21:30
208
לא שאלתי 
חתונות >>
לצפיה ב-'הגלריה בויתקין - צומת M הדרך '
הגלריה בויתקין - צומת M הדרך
15/10/2014 | 14:52
1
355
מינימום 100 איש. לא הגענו לשלב המחירים.

יש חניה, אבל לעומת הנוף לים שמנסים לצייר מדובר בנוף ל-BBB, מוזס ובית הפנקייק (נראה לי שככה קוראים לו)
המקום קטן וחמוד, סגנון מעורבב קצת... יש דק נחמד בחוץ.

באירוע עסקי שהייתי שם האוכל היה נחמד ולא יותר - יכול להיות שהם עובדים עם יותר מקייטרינג אחד.
חתונות >>
לצפיה ב-'רוצה להוסיף מניסיון - התחתנתי שם'
רוצה להוסיף מניסיון - התחתנתי שם
20/10/2014 | 08:49
203
ברור שהנוף לא רלוונטי, אבל בחתונות ערב, וול - בד"כ לא רואים נוף
לנו זה ממש לא הפריע, ואהבנו מאוד את המיקום הנוח (לא חור שצריך לחפש בג'יפיאס שעות), ללא דרך עפר... חנייה נוחה ומסודרת, עם מעלית מהחניון למבנה למי שזקוק לזה (אורחים מבוגרים וכו').
אהבנו גם את המרפסת החיצונית - התחתנו בחורף והיא הייתה מקורה, וזו הייתה הפרדה נחמדה בין קבלת הפנים והטקס לאוכל ולריקודים.

לגבי האוכל - לטעמי הוא היה מעולה. הם עובדים עם כמה קייטרינגים, וזה גם מאוד תלוי מה בוחרים להזמין... אנחנו הזמנו תפריט צמחוני שנבנה במיוחד בשבילנו והקייטרינג היה מצוין.

לגבי מחירים:
מאוד תלוי בעונה ובכמות האנשים (המחירים הראשוניים יורדים אחרי מיקוח כמו בכל מקום), אבל די סבירים, גם אחרי שמשקללים תוספות של שכר מלצרים, תאורה וכו'.
נתקלנו במקומות יקרים יותר באזור ובמקומות זולים יותר, אבל ספציפית את הגלריה אהבנו יותר.

עוד מילה על הסגנון - הוא יותר אורבני עם "נגיעות" של כפרי, לדעתי המקום מאוד נעים ויפה כמו שהוא, ואפשר לשחק עם הצורה הפנימית של האולם בשביל להתאים לכל מיני סוגי וגדלי אירועים. אני חושבת שהם משווקים את עצמם עד 250 איש בערך, אבל נראה לי שיותר מ-200 זה קצת צפוף שם, במיוחד בשלב של קבלת הפנים.

עדיין, לאירועים קטנים - אני ממליצה.
חתונות >>
לצפיה ב-'אזור נתניה'
אזור נתניה
16/10/2014 | 17:17
3
226
מקומות שבהם היינו בביקור במהלך חיפושי המקום:
נתניה:
מיני גולף, שירת הים, פולגה, אקפלה, במבו וילג'
ובנוסף - יקבי בנימינה
חתונות >>
לצפיה ב-'תוכלי להוסיף חוות דעת עליהם?'
תוכלי להוסיף חוות דעת עליהם?
16/10/2014 | 18:08
2
81
לצפיה ב-'אני אסכם בכמה מילים, מהתרשמות מאוד שיטחית:'
אני אסכם בכמה מילים, מהתרשמות מאוד שיטחית:
16/10/2014 | 22:14
1
234
(כי, כאמור, בסוף בחרנו במרגו)
מיני גולף - בניגוד לציפיה שלנו, אין שם שום גולף. טעמנו קצת מהאוכל, ולא אהבנו.
שירת הים - בגדול מקום סבבה, אבל יש שם 2 אולמות, כל אחד מכיל כ-300 איש, וזה היה גדול מדי בשבילנו
פולגה ואקפלה נמצאים קרוב וגם די דומים. מבחינת עיצוב אלה אולמות די סטנדרטיים, רק שהם קטנים יותר. לפולגה יש גם חצר קבלת פנים קטנה (מאוד).
במבו וילג' - רק אם את מאוד, אבל מאוד מאוד רוצה חתונה על חוף הים. הם נתנו לנו את הצעת המחיר הכי מסובכת וגם הכי גבוהה (וגם אמרה בפירוש שהיא מעלה לנו מחיר כי אין לנו מספיק אורחים)
יקבי בנימינה - אווירה כבדה, מיקום שהיה מקשה על חלק גדול מהאורחים, וגם אין מערכת הגברה - שהדיג'יי יביא בעצמו אם בא לכם לרקוד.

זה מזיכרון עמום והתרשמות קצרה מאוד.
חתונות >>
לצפיה ב-'נשמע שבסוף בחרתם טוב'
נשמע שבסוף בחרתם טוב
18/10/2014 | 11:28
107
אני מכירה חלק מהמקומות האלה כמסעדות - וככאלה הם לא מדהימים. מסתבר שגם לאירועים....

מעניין אותי אם טורקיז בבית יצחק עושים אירועי בוטיק כי הייתי שם השבוע בארוחה לכבוד יומולדת משפחתית והיה פשוט מופלא
חתונות >>
לצפיה ב-' ת"א- יפו '
ת"א- יפו
14/10/2014 | 19:26
8
88
לצפיה ב-'מקומות לחתונה קטנה בתל אביב'
מקומות לחתונה קטנה בתל אביב
14/10/2014 | 19:58
2
401
מקומות לחתונה קטנה בתל אביב : בית אנדרומדה, קליף,בית על הים, בית אוריאל, גלריה לורנס,ארקה, הקומה הרביעית,קסטיאל, אביגדור, ריברסייד

חתונות >>
לצפיה ב-'היי שמוליק'
היי שמוליק
14/10/2014 | 20:13
235
בלי לפגוע, אבל רשימות כאלה אפשר להוציא מכל אתר.
נראה לי שהמטרה של הפורום היא לתת קצת יותר מידע שימושי למתחתנים...  בשרשור הזה בכוונה ציינתי את סוג המידע שיכול להועיל.
אשמח אם בהמשך תשתף יתרונות וחסרונות של מקומות שיעלו מהזווית שלך כאיש מקצוע או אורח
חתונות >>
לצפיה ב-'ריברסייד '
ריברסייד
15/10/2014 | 14:55
317
התמונות של המקום נראות טוב, אבל גם אליהם לא הלכנו בגלל המחיר.
בטלפון דיברו איתנו על 355 ש"ח למנה בחורף, לא זוכרת האם כלל מע"מ, שכר מלצרים הגברה ותאורה (אבל כנראה שלא).

שוב, ויתרנו בגלל המחיר.
חתונות >>
לצפיה ב-'סטוקו - תל אביב '
סטוקו - תל אביב
14/10/2014 | 20:28
1
319
נמצא ליד מגרשי הטניס, יש חניה ענקית (נראה לי בחינם) והמקום מאוד מאוד יפה. חסרון: השירותים קטנים ומבאסים (לפחות אלו של הנשים ).

התפריט נקרא מעולה, אבל המקום  נפסל בגלל המחיר.
מחירים לאירוע של מינימום 110 שקיבלתי (בערך מטעמי פרטיות) לאירוע חורף: 330 כולל מע"מ ואלכוהול, 2950 תאורה והגברה, דמי שירות 300 לכל 10 איש.

חתונות >>
לצפיה ב-'יש עוד חסרון במקום'
יש עוד חסרון במקום
14/10/2014 | 20:32
260
ואלה העוברים ושווים, שנראה שהם חלק מהאירוע
עשיתי שם אירוע לפני די הרבה שנים וגם אחי התחתן שם.
הייתי מאוד מרוצה מההתנהלות - וכך גם אחי 

חתונות >>
לצפיה ב-'2C - הקומה ה-49 (עזריאלי) '
2C - הקומה ה-49 (עזריאלי)
14/10/2014 | 20:39
1
316
יתרון: מחירון מסודר וראוי להערכה! נוף מהמם ואופציה לשופינג
לגבי טיב המסעדה, אכלתי שם לפני שנים והיה מעולה, שמעתי עוד ביקורות שנעו מטוב + למצוין.
יש אופציה לחניה מוזלת לאורחים אחרי 17:00.
מדובר במסעדה רצינית.

מחירון (יתכן והשתנה!) כולל מע"מ. בימי חמישי יש תוספת 10%.
70-150 איש: 335 ש"ח
150-200 איש: 270 ש"ח
200-350 איש: 260 ש"ח

הגברה ותאורה מופקעת של 4,900 ש"ח ו-1,200 למוזיקת רקע.
מלצרים וברמנים 300 ש"ח ל15, 50 איש בהתאמה
מחיר כולל עיצוב בסיסי (מרכזי שולחן ופרחים בכניסה).

שורה תחתונה- אטרקטיבי לחתונה בינונית ופחות לקטנה ממש...
חתונות >>
לצפיה ב-'עשיתי שם אירוע לפני שנתיים'
עשיתי שם אירוע לפני שנתיים
14/10/2014 | 20:44
244
ההתנהלות מולם הייתה לא פשוטה - החליפו לא פעם אנשי קשר והיה לא מעט לחץ סביב כל מיני סיכומים.
לכן, אני מאוד ממליצה לכתוב הכל!!! גם סיכומים שעפים באוויר.
המזל שלי שהכל היה כתוב וחתום.
אבל - היה אירוע מעולה. הם ממש יצאו מגדרם ביום האירוע והתגובות היו מעולות (למעט זה שהם לא "שמו לב" לצבע הפרחים בסידורי השולחן. יאמר לזכותם שדי מהר הסידורים הוחלפו לאלה שהוזמנו).
בקיצור, מקום מומלץ אבל צריך מאוד לשים לב לסיכומים ולכל הפרטים

חתונות >>
לצפיה ב-'תוצרת הארץ '
תוצרת הארץ
15/10/2014 | 14:46
196
אני אפתח שבסוף לא הלכנו לראות כי החלטנו שבא לנו מקום במראה טבעי.

חתונת חורף ב230 ש"ח כולל בר בסיסי, עיצוב (פרחים), מע"מ ושירות.
קיימת חניה במקום.

שוקי שדיברתי איתו ממש ממש מקסים. ממה שאני זוכרת מדובר במקום שעושה אירועים לסביבות ה-100 איש, אבל גם מתאים לפחות או יותר. התמחור מעולה והתחושה שקיבלתי הייתה שמדובר בטיפוס הגון בלי משחקים.

חתונות >>
לצפיה ב-' שפלה '
שפלה
14/10/2014 | 19:26
3
61
לצפיה ב-'אחוזת מרגו ברחובות'
אחוזת מרגו ברחובות
16/10/2014 | 17:10
2
247
התחתנו שם לפני יומיים והיה נהדר. האורחים יצאו מרוצים גם מהמקום וגם מהאוכל. בקרוב יהיו גם קרדיטים ואז אפרט יותר.
חתונות >>
לצפיה ב-'יאאאאאאאאא קרדיטים טריים, מזל טוב!'
יאאאאאאאאא קרדיטים טריים, מזל טוב!
16/10/2014 | 18:08
72
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
19/10/2014 | 09:32
36
לצפיה ב-' דרום '
דרום
14/10/2014 | 19:27
52
לצפיה ב-'איזה רעיון מעולה! לצערי טרם הוזמנתי'
איזה רעיון מעולה! לצערי טרם הוזמנתי
14/10/2014 | 19:46
4
331
לחתונה קטנה (הכי קטנה שהייתי היה 220 איש) פר סיי, אבל בתכלס רציתי ששלנו תהיה קטנה ואינטימית כזו וכולי קנאה יוקדת בבנות שמצליחות למנע תפלצתונה עם הדודה של הדוד (אצלי היו 250 איש והרבה מהם לא הכרתי וזה קצת ביאס). אני יודעת שבשרון יש את בית הראשונים MC בריבוע לאירועים קטנים (בסדר גודל משתנה כי זה מתחם מודולרי שכזה) אבל לא הייתי שם באירוע.
חתונות >>
לצפיה ב-'חתונה קטנה '
חתונה קטנה
15/10/2014 | 15:03
3
249
זה מסוג הדברים של 20% רצון ו-80% אילוצים משפחתיים.
מסוג הטרנדים שמתחילים לתפוס לאחרונה ובעיניי יש משהו מקסים ושונה בחתונה כזו...

אישית אין לי מושג מאיפה אנשים שולפים 600 אורחים לחתונה
חתונות >>
לצפיה ב-'אני הייתי בטוחה שתצא לנו חתונה קטנה'
אני הייתי בטוחה שתצא לנו חתונה קטנה
16/10/2014 | 10:11
2
217
כי אנחנו זוג יחסית שקט ולא בבלגאנים ובילויים וחברים. בסופושל דבר, אחרי חישוב התחלתי שעשינו בימים האחרונים, כבר קיבלנו יותר מ-200 איש. אבל נחמד לגלות שבעצם יש כל כך הרבה אנשים שמקיפים אותנו ואולי יקחו חלק באירוע חשוב שלנו.
חתונות >>
לצפיה ב-'בארץ יש כאלה שמתייחסים לזה כאל חתונה קטנה'
בארץ יש כאלה שמתייחסים לזה כאל חתונה קטנה
16/10/2014 | 10:35
1
153
ראיתי לא מעט שהתייחסו לכל מה שמתחת ל-300 כקטן. הכל יחסי
אצלנו זה שילוב של אופי עם משפחות קטנות + גמישות של ההורים לגבי הזמנת חברים וקולגות.

איפה תתחתנו?
חתונות >>
לצפיה ב-'בינתיים עדיין לא בחרנו מקום, אנחנו ממש בשלבים הראשוניים'
בינתיים עדיין לא בחרנו מקום, אנחנו ממש בשלבים הראשוניים
16/10/2014 | 12:02
123
מגבשים רק רשימת מוזמנים ראשונית כדי לדעת לאן אנחנו נוכל לפנות (יש כמה בשרון שהם יפים אבל יקרים, אני התחלתי לחשוב ברצינות על לילות קסומים ליד כנות, שיש להם מחירים נורמליים ולמיטב הבנתי ביקורות לא רעות). הייתי בטוחה שיצא פחות מ-200... והאמת שאחרי שעשינו חלק מהרשימה ועם אנשים יחסית "הכרחיים" יצא כבר מעל!
וההורים שלנו הם לא כאלה שמזמינים אנשים לא קשורים דווקא... אני מאד נרגעתי כשראיתי את רשימת המוזמנים שלהם (כיף שיש שיתוף פעולה). לפחות זה יפתח לנו אופציות נוספות מבחינת מיקומים...
בהצלחה לכולנו...
חתונות >>
לצפיה ב-'איזה רעיון אדיר...יש מקומות מומלצים ולא יקרים גם בדרום/שפלה?'
איזה רעיון אדיר...יש מקומות מומלצים ולא יקרים גם בדרום/שפלה?
15/10/2014 | 10:35
1
208
נא לפרט גם מחירים, מיקום וכיוצ"ב.
למשל שמוליק שפירט על תל אביב המקום הכי זול שם באמצע שבוע 330 ש"ח מנה... לצערי זה לא לכל כיס.
לכן נא לפרט מציאות ולא רק שם של מקום על הים עם מנה שעולה 425 ש"ח, את זה כל אחד יכול למצוא לבדו.
תודה לכל מי שיענה בפירוט רב.
חתונות >>
לצפיה ב-'כבר יצא לך לראות מקומות?'
כבר יצא לך לראות מקומות?
15/10/2014 | 15:04
143
מומלץ להוסיף לרשימה- גם אם מדובר בהתרשמות כאורחת...
חתונות >>
לצפיה ב-'מועדון כליף ביפו. הייתי השבוע!!!נהדר'
מועדון כליף ביפו. הייתי השבוע!!!נהדר
16/10/2014 | 07:19
159

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ