אירוח המאפרת אלונה עילם בפורום חתונות

אירוח המאפרת אלונה עילם בפורום חתונות

היום בין השעות 18:00-20:00 נארח את אלונה עילם, מאפרת מקצועית ומורה לאיפור המתמחה באיפורי Beauty.

לאלונה עילם תמיד הייתה תשוקה גדולה לאיפור ולדבריה "אני מאוהבת באיפור מאז שאני זוכרת את עצמי...".
החל משנת 2007 היא ניתבה את התשוקה הזאת לפרנסה מגוונת ומעניינת הכוללת איפור כלות, איפור לצילומים ושיעורי איפור פרטיים.
אלונה למדה אצל מיטב המורים בתחום, ביניהם ירין שחף וסיגל תדמור.
אלונה מתמחה ועוסקת רק באיפור, בין אם בסטודיו לאיפור בביתה שבפתח תקווה, ובין אם בבית הלקוחה.

ניתן להתרשם מהעבודות המרהיבות שלך באתר הבית שלה: http://www.alonaelam.co.il/

מצ"ב קופון הנחה לגולשות הפורום בלבד

בין הנושאים שאפשר לשאול:

איפור מקצועי ליום החתונה - כן או לא
איפור ניסיון - כן או לא
כיצד לבחור סגנון איפור שיחמיא לי
כיצד לבחור מאפר/ת ו/או מעצב/ת שיער
כיצד אחליט אם להתארגן בבית? במלון? בסלון וכ"ו
האם לקחת את המאפר/ת לתיקון האיפור במהלך ערב החתונה

אלונה עילם
טלפון:0737576644
לכרטיס העסק: http://biz.tapuz.co.il/bizcard-1161

אתן מוזמנות להתחיל לשרשר שאלות כבר עכשיו

מענה לשאלות ודיונים יימחקו - זהו המקום להפנות שאלות לאלונה בלבד

האירוח נעשה במסגרת האירוחים המקצועיים של תפוז עסקים.
תפוז עסקים, מחברים בין עסקים לקהילות.

Fufu The Girl

New member
שאלות..

היי אלונה,
תודה שהסכמת לבוא ולענות על שאלות...
יש לי מספר שאלות על איפור לחתונה אבל גם ליום-יום.

אז ליום-יום:
1. אני משתמשת במייק-אפ נוזלי ליום יום, אבל אני שמה לב שיש הבדל בין הפרצוף לבין הצוואר.
עד איפה אני צריכה למרוח את המייק-אפ, ע"מ שלא יראה הבדל כזה?

2. כיצד ניתן להאריך את חיי המייק-אפ על הפרצוף? לפעמים כבר בשעה: 14:00 אני רואה שהמייק-אפ ירד לי..

3. האם זה נכון לשים סומק על עצמות הלחיים, המצח והאף? או רק על עצמות הלחיים?

לאירוע:
1. אני משתמשת בעדשות ביום-יום, האם להגיע ביום החתונה עם משקפיים למאפרת ולהרכיב את העדשות אחרי שהמאפרת מסיימת לאפר, או לפני שאני נפגשת איתה?

2. המאפרת שלי היא גם המעצבת שיער, ואנחנו נהייה 4 בנות שצריכות שיער ואיפור.
ממה וממי צריכים להתחיל (קודם שיער / קודם איפור) אני ראשונה? המלוות? אימוש?

3. אני מתחתנת ביוני, האם יש צבעים שמתאימים יותר לחודשי הקיץ מאשר לחורף?

4. למיטב הבנתי, באיפור ניסיון עושים רק חצי פרצוף.
האם מקובל לבקש לעשות איפור מלא כשבכל חצי אופציה אחרת?

5. האם מאפרות עובדות עם איפור קבוע של חברה שהן מכירות? או שכל פעם קונים איפור של חברה אחרת ומנסים?

תודה!

היי Fufu The Girl

אני משתמשת במייק-אפ נוזלי ליום יום, אבל אני שמה לב שיש הבדל בין הפרצוף לבין הצוואר.
עד איפה אני צריכה למרוח את המייק-אפ, ע"מ שלא יראה הבדל כזה?

הצוואר שלנו תמיד יהיה בהיר יותר מהפנים כי הוא אינו חשוף לשמש ולכן כדאי להימנע משימוש במייק אפ שהוא כהה מגוון הסנטר שלך. בכל מקרה שימוש במברשת איכותית למריחת מייקאפ יסייע לך לטשטש את המעבר ו"להזרים" את שאריו ת המייקאפ שנותרו על המברשת לכיוון הצוואר וכך לא ייראו הבדלים

כיצד ניתן להאריך את חיי המייק-אפ על הפרצוף? לפעמים כבר בשעה: 14:00 אני רואה שהמייק-אפ ירד לי..
אם סוג העור שלך הוא שמן או בעל נטייה להזעה / הברקה אל תשתמשי בקרם לחות שניה לפני מריחת המייק אפ. באיזה מייק אפ את משתמשת? מה את מורחת לפני ואחרי המייק אפ?

האם זה נכון לשים סומק על עצמות הלחיים, המצח והאף? או רק על עצמות הלחיים?
אני דווקא אוהבת לקחת את שאריות הסומר שנותרו על המכחול ולתת נגיעות בעיקר במסגרת הפנים. היכן בדיוק להניח זה כבר תלוי מבנה פנים

אני משתמשת בעדשות ביום-יום, האם להגיע ביום החתונה עם משקפיים למאפרת ולהרכיב את העדשות אחרי שהמאפרת מסיימת לאפר, או לפני שאני נפגשת איתה?
אם הרכבת העדשות היא משהו שבשיגרה ועובר אצלך חלק אני ממליצה לעשות זאת אחרי האיפור
אם יכול להיות עניין של התעסקות עם זה – אני ממליצה לעשות זאת לפני האיפור, ליידע את המאפרת ע"מ שתדע להיות זהירה.

המאפרת שלי היא גם המעצבת שיער, ואנחנו נהייה 4 בנות שצריכות שיער ואיפור.
ממה וממי צריכים להתחיל (קודם שיער / קודם איפור) אני ראשונה? המלוות? אימוש?

שאלה מצוינת: קחי דף ועט תחלקי לטבלה של שני עמודים (שיער ואיפור) שאלי את הצלם שלך באיזה שעה הוא רוצה אותך מוכנה ליציאה והתחילי את הספירה לאחור (משעת היציאה שלך 4 שעות אחורה לפחות) את מתחילה בעיצוב שיער (שבצי את עצמך בעמודה של השיער וכתבי באישה שעה את מתחילה)
אח"כ שבצי את עצמך באיפור, כל יתר המלוות צריכות להשתבץ בהתאם ללו"ז שלך ולא להיפך.
שימי לב שאם מישהי מהמלוות יוצאת יחד איתך לצילומים היא צריכה להתארגן במקביל אלייך ע"מ שלא יווצר מצב שאת תהיי מוכנה לפניה ותצטרכי להמתין לה. (כשאת מסתרקת היא מתאפרת ואח"כ מתחלפות)

אני מתחתנת ביוני, האם יש צבעים שמתאימים יותר לחודשי הקיץ מאשר לחורף?
זה נכון יותר כשמדובר על מסלולי תצוגות האופנה. האיפור היום הוא מאוד לא צבעוני ולכן ההבדלים בין גווני קיץ לגווני חורף כשמדובר על איפור
הם זניחים

למיטב הבנתי, באיפור ניסיון עושים רק חצי פרצוף .האם מקובל לבקש לעשות איפור מלא כשבכל חצי אופציה אחרת?
לכל מאפר/ת יש את כללי העבודה שלו. אצלי רוב הכלות מסתפקות בעין אחת אבל כמובן שאם כלה מעוניינת לראות עוד אפשרות נעשה זאת כי היא צריכה להיות שלמה עם מראה האיפור שאיתו תצעד לחופתה...

האם מאפרות עובדות עם איפור קבוע של חברה שהן מכירות? או שכל פעם קונים איפור של חברה אחרת ומנסים?
לי יש בתיק את נבחרת המוצרים המנצחת שלי שאני לא יכולה בלעדיה ולצידה מתווספים כל הזמן עוד ועוד מוצרים חדשים ומעניינים (בתשובה הראשונה שלי לשאלות של ronitvas יש התייחסות נוספת לעניין הזה)

Fufu The Girl

New member
תודה על התשובות

בקשר למייק אפ, העור שלי לא שמן / בעל נטייה להזעה.
אני משתמשת במייק אפ נוזלי של לוריאל, לא מורחת כלום לפני ולא כלום אחרי...
מה את ממליצה לעשות?

שתי המלצות:

1. להשתמש בפודרה שמקבעת את המייק אפ (צריכה המלצות?)
טיפ: טכניקה ליצירת איפור עמיד: נוזל/שומן + אבקה

2. בפעם הבאה שמייק אם מסתיים לך לנסות מייקאם עמיד יותר כמו דאבל וור של אסתי לאודר או סטודיו פיקס של מאק

Fufu The Girl

New member
אשמח להמלצה!

ואז...
קודם שמים מייק אפ ואח"כ פודרה (או ההפך?)

ורשמתי לעצמי לנסות מייק אפ יותר עמיד.

תודה!

ערב טוב

איזה כיף לחזור לפה

ואיזה כיף שכבר יש שאלות

מבטיחה לעשות כמיטב יכולתי להשיב על כל השאלות...
בואו נתחיל

NoFi M

New member
שאלת חוסר החלטיות :)

אהלן, ותודה על הנכונות להתארח ולענות לשאלות

אני ידועה בתור חסרת החלטיות מושבעת (חייבת לעבור את כל החנויות לפני שקונה משהו חשוב, לרוב בן-זוגי מחליט לאן נצא....)
הייתי באיפור-שיער ניסיון, ולא באמת החלטנו סופית מה עושים, ואמרנו ש"נזרום" ביום החתונה (למען הסר ספק הייתי מרוצה מאד מהמאפרת, זה לא קשור אליה
).
מאז, אני כל פעם משנה את דעתי, לא בטוחה מה הכי יתאים לי ולשמלה וללוק הכולל, לא יודעת אפילו אם לקנות מסרקיה מזהב או פרחים חיים, אם איפור מעושן/בצבע/רק איליינר ואודם....
אני חוששת שבאותו בוקר ממש לא אדע מה לעשות (ולמרות שאני סומכת עליה, היא צריכה איזושהי הכוונה ממני)

מה את ממליצה לעשות? איך את עובדת בד"כ עם הכלות שלך?
האם כדאי לקבוע ניסיון נוסף קרוב לאירוע כדי להחליט, או באמת להגיע לאותו יום ולהחליט? אני ממש חוששת שזו תהיה בעיה עבורי להחליט, מצד שני אין לי הרבה זמן לעוד פגישה....

מצטערת על הבלבול בניסוח, ותודה

היי NoFi M

שאלת שאלה מצוינת ואני אתן לך תשובה כמי שיש לה ידע לגבי מה שקורה מאחורי הקלעים:
אל תתעסקי עם זה... יש מיליון סגנונות
ואם את רוצה להגיע לזה שהוא מנצח עבורך השאירי את ההחלטה לבעלת המקצוע (ככל שתתערבי לה יותר כך התוצאה תהיה טובה פחות)
בחרת אותה - את משלמת לה - אז פשוט תאפשרי לה

היא כבר מכירה אותך מפגישה אחת, היא יודעת מה היא ניסתה עלייך ואיך נראה כל דבר, פשוט תגידי לה "תעשי מה שאת מוצאת לנכון, אני סומכת עלייך" זה יגרום לה להוציא את המיטב...
אם בחרת נכון - אני מבטיחה לך שלא תתאכזבי

ניסיון נוסף זה ממש מיותר אם את סגורה על עצמך במאה אחוז בבחירת המאפרת

ב ה צ ל ח ה

ronitvas

New member
האירוח הסתיים

אנו מודות לאלונה עילם על השתתפותה המועילה והתורמת.
אנחנו בטוחות שהעצות והטיפים שלה ישמשו את משתתפות הפורום בהמשך.

אלונה, מזמינות אותך להישאר איתנו ולתרום מניסיונך באופן רציף

השרשור של האירוח יתווסף להודעות הנבחרות.

תודה רבה רבה
,
רונית ואלינור

ronitvas

New member
אפשר להמשיך ולשאול שאלות

אלונה תהיה איתנו גם מחר בכדי לענות על שאלות הגולשים

nelly12586

New member
איפור ערב

היי,

רציתי לשאול האם את מגיעה הביתה לאיפור ערב?

הי nelly

בוודאי...
גם למי שהיא לא הכלה מותר להתפנק באיפור לאירוע שחשוב לה

מזמינים אותי לאפר את אימהות החתן/כלה, אחיות, חברות, דודות, סבתות ואפילו יצא לי כמה פעמים לאפר סהתא רבא ותאמינו או לא גם סבא של החתן (וזה היה מקסים מיוחד ומשעשע)
את מוזמנת לנצל את שובר המתנה שפורסם פה למעלה ע"ס 50 ש"ח.

nelly12586

New member
מראה מעושן

ראיתי שאת מאפרת בצורה עדינה אני אוהבת את המראה המעושן המודגש יותר.

יש אפשרות לאיפור מודגש יותר במראה המעושן?

למעלה