אירוח המאפרת אלונה עילם בפורום חתונות

ronitvas

New member
מספר שאלות

הי אלונה,
תודה רבה שבאת להתארח אצלנו

יש לי מספר שאלות שעולות מידי פעם בפורום:

האם את מאפרת עם מוצרים שאת רגילה אליהם בלבד או שאת מאפרת עם מוצרים שאת לא מאפרת בדרך כלל (דוגמיות, מבצעים וכיוב')
אם יש כלה שרגישה למוצרים מסויימים, האם את יכולה לאפר עם המוצרים שלה מהבית ו/או שאת קונה מוצרים מתאימים. האם תדעי לאפר עם מוצרים כאלה באותה עמידות שאת מאפרת עם המוצרים שלך?
במה תלויה העמידות של האיפור - במוצרים או בטכניקה?
האם את מאמינה באיפור "כבד" יותר, בכדי שיחזיק מעמד ו/או יראה טוב בצילומים? מה קורה אם זה לא מתאים לכלה והיא אינה מעוניינת בכך. האם יש "גמישות"?
האם את מתמחה באייר בראש?
ושאלה כללית יותר - האם את ממליצה לכלות לקנות מוצרים במבצעים או שעדיף לדבוק שמוצרים שהן רגילות להשתמש בהן והותאמו לעור הפנים שלהן?

שוב תודה

היי רונית
גם לך

האם את מאפרת עם מוצרים שאת רגילה אליהם בלבד או שאת מאפרת עם מוצרים שאת לא מאפרת בדרך כלל (דוגמיות, מבצעים וכיוב')
מוצרים שאני "רגילה" אליהם זה דבר שמשתנה כי כחלק מהלימוד של טכניקות וטרנדים חדשים אשת מקצוע נחשפת הזמן לחידושים וכל מוצר חדש פותח בפניי עולם חדש של אפשרויות ורעיונות
א-ב-ל אם אין בעיות/רגישויות מיוחדות למאופרות אעדיף לא לקחת סיכון באיפור לקראת אירוע מיוחד ולהשתמש במוצרים שכבר צברו אצלי קילומטראז'.
ניסיונות כאלה אפשר לעשות באיפור ניסיון / שיעור איפור אישי.
אם יש כלה שרגישה למוצרים מסויימים האם את יכולה לאפר עם המוצרים שלה מהבית ו/או שאת קונה מוצרים מתאימים. האם תדעי לאפר עם מוצרים כאלה באותה עמידות שאת מאפרת עם המוצרים שלך? בטח! יש טכניקות שמאפשרות לקבע כמעט כל מוצר איפור (ותשובה מפורטת יותר תקבלי בשאלה הבאה שלך)
במה תלויה העמידות של האיפור - במוצרים או בטכניקה?
גם וגם. האידיאל באיפור כלה הוא לשלב את שניהם בכדי להבטיח את עמידות האיפור לשעות ארוכות אך אם מאופרת מתעקשת (אלרגיה או כל סיבה שהיא) שאשתמש למשל במייק אפ שהיא רגילה אליו , אני אשתמש בטכניקות שיהפכו את המייק אפ הזה להכי עמיד שיכול להיות (1. הכנת העור עם פריימר סיליקון שמשפר את העמידות 2. ערבוב של המייק אפ שלה עם פודרה 3. קיבוע האיפור עם ספריי או פודרה מיוחדת בהתאם לסוג העור) המטרה היא למצוא את דרך המלך
. למאופרת שרגישה באיפור בתוך העיניים אמקד את האיפור מחוץ לעין ע"מ לא לגרור תגובה אלרגית. ישנן כל מיני רגישויות וצריך להתאים לכל רגישות את הטכניקה שרלוונטית אליה
האם את מאמינה באיפור "כבד" יותר, בכדי שיחזיק מעמד ו/או יראה טוב בצילומים? מה קורה אם זה לא מתאים לכלה והיא אינה מעוניינת בכך. האם יש "גמישות"? גמישות חייבת להיות
כל כלה היא עולם ומלואו מבחינה פנימית וחיצונית ולכן כל כלה אצלי תיראה שונה מאחרת. מבחינתי כשכלה מביטה במראה ואומרת לי "זה בדיוק מה שרציתי, זה בדיוק אני" אני יודעת שהצלחתי. להצלחה הזו אי אפשר להגיע ללא הרבה הקשבה וגמישות
איפור כבד? לאאאאאא! האיפור צריך להיות חלק מהעור, רך ונשי, הוא אינו עומד בפני עצמו אלא מתחבר למראה כולל של שמלה, תסרוקת וכו'. הכלה צריכה להישאר היא אבל עדיין להיראות הכי יפה שהיא יכולה להיות.
דבר חשוב שאני מסבירה לכלות הוא שבשעה הראשונה האיפור נראה יותר "כבד" ולוקח לו קצת זמן עד שהוא מוטמע בעור (בכל זאת כשאת מתאפרת בצהריים צריך שזה יהיה בהתחלה טיפ-טיפה יותר מאיך שרצוי שזה ייראה בערב)
האם את מתמחה באייר בראש? לא
אני אוהבת "להתלכלך" עם הידיים ולבנות את האיפור שלב אחרי שלב כמו כל יצירה
האם את ממליצה לכלות לקנות מוצרים במבצעים או שעדיף לדבוק שמוצרים שהן רגילות להשתמש בהן והותאמו לעור הפנים שלהן?
לא בטוחה שלגמרי הבנתי את השאלה, האם את מתכוונת שהכלה תלך לקנות מוצרים לעצמה לאיפור ביום החתונה?

ronitvas

New member
תודה על התשובה המפורטת

עכשיו הדברים ברורים יותר

לגבי שאלתי האחרונה - הכוונה היא למוצרי איפור בכללי, ללא קשר לחתונה

ronitvas

בשמחה רבה.
אני לא ממש יכולה לחפף כשזה נוגע לאיפור, גם שאני מנסה לקצר אני לא מצליחה

ולשאלתך:
תמיד טוב להיחשף למוצרים חדשים כי הטכנולוגיה מביאה לנו יותר ויותר איכות גם לתוך מוצרי האיפור והקוסמטיקה.
כדאי מדי פעם לבדוק עם איש מקצוע אם המוצרים שאת רגילה אליהם אכן משרתים את המטרות שלך ומחמיאים לך, אנחנו משתנות הן פנימית והן חיצונית ובהתאם לכך גם הצורך שלנו מהאיפור.

כן מבצעים או לא מבצעים זה כבר עניין של תקציב. אני באופן אישי מעדיפה לדעת מהי הנבחרת שלי ולהשקיע בה.
ברגע שמתייעצים עם איש מקצוע יודעים מה לא לקנות וזה חוסך המון

שאלה על איפור ליום יום

שלום ותודה שבאת

בתור מאפרת שבטח מכירה וניסתה הרבה סוגים וחברות איפור, על מה את ממליצה לאיפור יומיומי? מה ההמלצה שלך למסקרה, אייליינר, שפתון, מייקאפ, סומק, וכו׳? מבחינתי שיהיה יקר, אבל שיהיה איכותי ועמיד. אני אף פעם לא יודעת מה לקנות והרבה פעמים מתאכזבת.
ואם יש לך גם המלצה לקרם פנים, מה טוב

תודה!

renit

New member
מצטרפת לשאלה ומוסיפה משהו קטן

יש לי כנראה אטופיק/סבוריאה... לא בטוחה מה אבל בפנים יש לי מן אדמומיות שהולכת וחוזרת אבל לרוב חוזרת.
ממליצה על איפור מסויים ? כדי שלא יחמיר את זה? וגם קרם פנים טיפולי אולי?

תודה!

הי renit

תראי מה כתבתי למסטיק אורביט מעלייך בסעיף האחרון

במילה אחת: קוסמטיקאית
זה נכון על אחת כמה וכמה אלייך. רגישות בעור צריכה להיות מאובחנת ע"י אשת מקצוע)
מקווה שעזרתי

לך

הי מסטיק אורביט ירוק
לכל אישה יש את הצרכים שלה, מבנה הפנים שלה, העור שלה, הדרישות שלה מהאיפור וכו'....
אני בעיקרון מאמינה שהאיפור הוא כלי "תיקוני" וה"תיקון" הזה שונה מאישה לאישה.
ע"מ שאוכל לתת לך תשובות שיהיו מקצועיות ונכונות לך אשמח אם תוכלי לתת לי קצת יותר נתונים שרלוונטים אלייך.
כמה טיפים:
לא להשתמש במוצרים עמידים על בסיס יום יומי: מסקרה עמידה במים מיועדת לשימוש רק בים/ בריכה. לשפתונים עמידים יש נטייה לייבש את השפתיים.
עמידות האיפור היא פונקציה גם של הכנת העור לפני האיפור וכמובן גם של אופן השימוש במוצרים
הרגישי בנוח עם עצמך, רוב הנשים שמגיעות אליי לשיעורי איפור אומרות בדיוק את מה שאת אומרת ומביאות עימן שלל מוצרים יקרים שחלקם לא מתאימים למאופרת וברובם אין להן מושג איך להשתמש
התאמה מיטבית של קרם פנים יכולה לעשות רק אשת מקצוע, אם יש לך קוסמטיקאית או מאפרת שאת סומכת עליה – התיעצי עימה.

תודה על התשובה

אענה על השאלה למקרה שאת עדיין בסביבה - נראה לי שהעור שלי נוטה להיות יבש (אבל אולי זה בגלל שאני גרה במקום יבש). אני בהירה עם פנים די עגולות. מבחינת דרישות, שוב, אני מחפשת מייקאפ שיתאים ליום-יום - עדין, שיראה טבעי, אבל יסתיר כל מיני פגמים קטנים של העור.

לשימוש פחות יומיומי (נגיד, כשיוצאים בערב) אני מחפשת מסקרה איכותית, עיפרון עיניים שקל לצייר איתו ולא צריך לחזור על אותו קו חמש פעמים, שלא נמרח בקלות. ושפתון שמשדרג אבל נראה טבעי ולא מייבש את השפתיים יותר מדי.
זה עוזר? לא בטוחה איזה עוד נתונים לציין.

מסטיק אורביט ירוק

את מקפידה על קרם לחות בלילה לפני השינה? זה הזמן הכי חשוב להזנת העור... הייתי ממליצה לך גם להשתמש באיזשהו פילינג שיאיץ את חידוש תאי העור (שממילא מתרחש במהלך הלילה) לפני מריחת הקרם אבל אני ממליצה לא לקחת סיכונים ולהתייעץ פה עם קוסמטיקאית (מהיכן את בארץ? אולי אוכל להמליץ לך על מישהי)

ל MAC יש מייקאפ מירלי נוזלי עם גימור טבעי שאני אוהבת (ובמאמר מוסגר אין הרבה מייקאפים שלהם שאני אוהבת). איזה פגמים את רוצה להסתיר?

עיפרון עיניים את יכולה לקנות הכי פשוט ולטפוח עליו צללית שזה ייצור לך מראה עמוק ועמיד

אם תרצי יותר להעמיק אשמח לקבל אותך לשיעור איפור בסטודיו שלי ותוחכלי להשתמש בשובר ההנחה שמופיע בפרסום העליון של האירוח

ומשהו נוסף למסטיק אורביט

שכחתי לציין שפתון שאני מאוד אוהבת, קל לשימוש ונראה טבעי, החיסרון שיש לו כרגע רק שני גוונים והיתרון שהוא עכשיו במבצע:
http://members.viplus.com/view.ashx?message=h40109496O39082130O147639O39080949&r=1
כשאני חושבת על זה גם עיפרון העיניים השחור שלהם מעולה (התוודעתי אליו לאחרונה
)

מסקרות מעולות יש למאק, ללוריאל, לאסתי לאודר ולרימל (אם השם מוכר לי זה כי הם הראשונים שהוציאו לשוק את המוצר המופלא הזה שמקרא מסקרה)

שיעור פחות רלבנטי כי אני לא גרה בארץ, אבל תודה רבה על ההמלצות. עזרת

ועכשיו אני מבינה למה יש אנשים שקוראים למסקרה רימל!

למעלה