שרשור

Bobbachka

New member
שרשור

אני במצב רוח לברכות חג

זה תמיד כיף (כשזה לא מגיע בסמס
)!

Bobbachka

New member
חג שמח לחברי הפורום האהוב עלי מכל...

לא תעזור העובדה שהתחתנתי כבר לפני שנתיים- עדין הכי נחמד פה מכל העולם הוירטואלי!

מאחלת לכם חג שמח של אביב חיצוני, אבל גם אביב פנימי!
שכל מי שטרם התחתן יעבור את זה בצורה שבה הוא חולם וכל מי שכבר התחתן יזכה לפריחה ולבלוב תמידיים בזוגיות!

חג שמח!

elinoket

New member
רעיון מקסים

שיהיה לכולם פסח כשר (למי שמקפיד) ושמייח!

כמו בובצ'קה (מקווה שהגיתי נכון
) אני גם אאחל לכל המתחתנים חתונה נהדרת ומושלמת כמו שחלמו עליה ולכל הנישואים חיי זוגיות נהדרים לא פחות.

תשתדלו לנוח כמה שאפשר (למי שאין ילדים עדיין
) ולא לאכול יותר מידי מצות כי זה משמין!!

ובקיצור שיהיה

rivkuntz

New member
חג אביב שמח!!

אחחח,
מזג האוויר הזה,
אושר

יאללה,
לצאת החוצה,
מה אתן יושבות מול המחשב?!

ronitvas

New member
חג אביב שמח

מאחלת לכם חג אביב שמח במיוחד!
שתהיה לכם שנה מלאה שגשוג פריחה והגשמת חלומות

yael rosen

New member
חג שמח

מכינה עוגה לפסח. רבבות מתכונים כשרים ונראה שכל אחד משתמש בסוג שונה של קמח, כמה סוגים כבר יש? המןו! יש קמח של תפוחי אדמה, של מצות, קמח תירס, ובכלל נראה שהאנושות נענתה לאתגר שבלפורר כל דבר לאבקה דקיקה... מתוך בצק הסוכר נחרטות מילים, נחרטת חירות. מהי חירות? והאם קמח תפוחי אדמה מייצג אותה? אולי כן, בכל אופן נראה שככה אלוהים אמר ולכו תתווכחו עם מישהו שעשה ניסים לאבותינו! ההגדה טוענת שפעם היינו עבדים, עד שאלוהים החליט להפסיק עם העניין הזה ושלח את משה לדבר עם פרעה. אחרי שמשה השתולל על פרעה, פרעה החליט שהספיק לו מהבלאגן והוא מגרש אותנו, לא עניין אותו כלום, אפילו לא העובדה שלא הספקנו להכין סנדוויצ'ים לדרך כי הלחמניות היו בדיוק בתנור... אז ברחנו, מהר מהר, בלי סנדוויצ'ים, לקחנו איתנו את הלחמניות הכמעט מוכנות שלנו ורצנו אל החופש. פליטים בדרך אל הלא נודע. למדנו לסמוך על אלוהים ואכן נראה היה שלרוב החלטותיו בוגרות, אחראיות ופירות בצידן. יש להניח שהוא ציפה שנלמד גם קצת ערכי מוסר מהמאמץ שלו, יש להניח שהוא היה מצפה מאיתנו "להעביר את זה הלאה" לא רק כהגדה לבנינו אלה גם במעשי עזרה לקורבנות אחרים שמנסים בתורם לברוח לחוף מבטחים, לברוח כדי לחיות וכדי להיות, שילוב מעניין שיכול להתאפשר רק בהינתן חופש בסיסי. חירות, מסתבר, היא דבר מורכב, ובטח שלא עניין של שחור ולבן. חג חירות שמח.

yael rosen

New member
תודה

בכל אופן נראה לי שהתאהבתי.
התחנה הבאה - קורס קונדיטוריה

ronitvas

New member
אם את צריכה ייעוץ, רק תגידי

משוויצה

עוגת טרקטור שעשיתי לתמירי ליומולדת שנתיים

yael rosen

New member

מהמם!! אין שום סיכוי שאגיע ליכולת קונסטרוקטיבית כזו..
אני אשב לי בפינה ואשאר עם עבודות גרפיות יותר

פשוט מושלם! בהחלט אתייעץ!

ronitvas

New member
אל תגידי לעולם לא!!!

יש לך יופי של ידיים. פשוט לנסות.
עד שהילד יגיע לגיל שנתיים וירצה טרקטור יש לך מספיק זמן להתאמן

פרילי 86

New member
כבוד!!

ממש יפה.

איך חתכת את האותיות?

אם בא לך פעם לעשות משהו יחד- אני בדיוק קניתי סט חדש של 15 צבעים (sugar flair) כי הישנים שלי פג תוקפם מזמן, ואני מחפשת תירוץ להשתמש בחדשים...

yael rosen

New member
כן כן כן !!!!

ממש רוצה שנעשה משהו ביחד!!! שמעי, עד השבוע לא אפיתי מעולם ועכשיו פשוט התאהבתי! אני בכלל לא מבינה איך אין לי במטבח כפות מדידה, משקל וקיצ'נאייד

המשימה הבאה שלי היא עוגה שהבפנוכו שלה בצבע אקווה/מנטה, כך שאני מקנאה עד עמקי נשמתי על סט של צבעי המאכל שלך...
אבל בשלב זה אני בעיקר צריכה הרבה הדרכה והכוונה.... ומחפשת טכניקות של "איורים" כמו מזלפים עדינים אתם אוכל לעשות טיפוגרפיה.
את האותיות חתכתי עם סכין עדינה, ממש כמו שאני חותכת אותיות מנייר כבר שנים.

אני מוכנה לכל סוג של שיתוף פעולה, גם אם תחליטי לתת שיעורים פרטיים

פרילי 86

New member
יש

אז לי יש במטבח כפות מדידה, משקל וקיצ'נאייד - מומלץ :)
יאללה, אני בגבעתיים, ונראה לי שאמרת שגם את במרכז.
התכוונתי ללמוד בסופ"ש אחרי שהיינו כמעט שבוע עכשיו בחופש, אבל מה - צריך הפסקות לא?

שישי עד שני - אני פנוייה לקצת יצירה. בעצם, אני רק אוודא עם הבחור שהוא סבבה עם זה...

יש לי את אותם מזלפים עדינים, ולא נראה לי שזה יהיה לך קשה.

למעלה