חתונה בספטמבר או אוקטובר?

piti06

New member
חתונה בספטמבר או אוקטובר?

היי,אנחנו מתכננים חתונה לסביבות ספטמבר אוקטובר וההתלבטות היא רבה.

מצד אחד מעדיפים את ספטמבר לפני החגים כשהתקופה פחות מסוכנת מבחינת מזג אוויר סגרירי אך החסרון הוא שאין לנו מספיק זמן להתחיל לחפש אולם, צלם וכו'.
מצד שני אוקטובר (רק לאחר סוכות, כלומר מאמצע החודש והלאה) יש סיכוי למזג אוויר סגרירי יותר אך נותן לנו תמרון של עוד חודש התארגנות.נשמח לעזרתכם בנושא כי עוד לא התחלנו להתארגן וכבר אנחנו מרגישים אבודים
תודה רבה

פשוט תתחילו לחפש מקום

אל תנעלו על חודש עוד לפני שהתחלתם לחפש. תשאירו את האפציות פתוחות. אולם\גן זה הדבר הכי מהותי בתכנון החתונה לדעתי וברגע תיהיה לכם אותו, תמשיכו הלאה לשלב הבא. עד ספטמבר יש מספיק זמן ואני משוכנע שתצליחו למצוא ספקים מעולים כלבבכם.
פשוט תתחילו ומה שיהיה יהיה :)

ולגבי מזג האויר, פשוט אי אפשר לדעת..... ברור שהסטטיסטיקות יגידו שאוקטובר גשום יותר אבל בהסתמך על החורף האחרון שהיו בו ממש קצת ימים גשומים, לא הייתי לוקח את הגורם הזה כשיקול מרכזי. גם תלוי כמובן באיזה איזור אתם מתחתנים :)

בהצלחה !

coffeetoffy

New member
היי

ספטמבר זה בעוד חמישה חודשים. זה ים זמן.
חברה שלי התארסה והתחתנה בתוך שלושה חודשים, וזה לא מחזה נדיר.
חשוב שתכינו רשימה ותסגרו סעיף סעיף בלי להיות לחוצים.
תזכרי ש"מיעוט" הזמן גם עשוי לשחק לטובתכם: אולמות לחוצים לסגור תאריכים אחרונים.

התחתנתי ב17/9 ומזג האויר היה פשוט מושלם. ממליצה בחום :)

piti06

New member
התלבטות

ראשית, תודה על התגובות המהירות...

שנית, נראה לי שבאמת נתחיל לגשת לאולמות ולראות מי נגד מי.

כנראה ההתחלה בחיפוש אולמות קצת מפחידה.

אנחנו מתלבטים כרגע לגבי המיקום - הרוב המוחלט של המוזמנים יהיו מאזור המרכז , קצת מהשפלה וקצת מהשרון ולכן אנו מתלבטים על איזה אזור להתמקד.

יש מבחר ענק ויש הרבה המלצות

renit

New member
לדעתי

חמישה חודשים זה בהחלט מספיק זמן לארגון חתונה...
סתם כדי שתביני- יש לי חברות שארגנו חתונה בחודשיים והייתה להן חתונה מדהימה, ויש לי גם כאלו שלקח להן שנה לארגן... לכל אחת יש את הקצב שלה, נראה לי שאין ממש חוקים בקטע הזה חוץ מזה שהכל הכל אפשרי :)

תתחילו קודם כל מלחשוב כמה מוזמנים בערך יהיו לכם כדי לדעת על איזה אולמות ללכת מבחינת הגודל. ואז להתחיל לראות אולמות...
מהרגע שתסגרו אולם הכל כבר יהיה הרבה יותר פשוט. מה שכן- אל תלכו לראות יותר מדי מקומות כי זה ממש מבלבל. הבעיה היא שיש מלאאאאאא מקומות מדהימים ביופיים (וגם מהרגע שאת יודעת שאת הולכת להתחתן, אז פתאום כל מקום נראה לי אופציונלי ומהמם להתחתן בו ואז ממש קשה להחליט.
אני הייתי בפגישה באיזיווד שמיקדו אותי לשלושה אולמות וזהו!! ככה הכי טוב. אם את ממש לחוצה ורוצה עזרה אז הם ממש אחלה וחוסכים בזבוז זמן.. ממליצה על גלית (אבל נראה לי כולם שם חביבים כמוה).

שיהיה במזל טוב!!

לפני שאת ניגשת תסתלכי באינטרנט...

אחר כך תפסלי מה שלא מתאים לתקציב

ובסוף תלכי לראות... זה יחסוך לכם זמן...

חוץ מזה שיש לך מספיק זמן עד ספטמבר...

coffeetoffy

New member
מה חשוב לכם?

נגישות לכביש ראשי? מחיר? "מותג"?
תצמצמו ל4-5 אולמות, גשו לראות, ותחליטו. לאט לאט, שלושה חודשים זה מעט יחסית לעולם החתונות, אבל באמת שזה מספיק בהחלט

שיקול נוסף שכדאי לקחת בחשבון

זה אם מישהו מכם סובל מחום.
אם כן אז כדאי לדחות לחצי השני של אוקטובר אחרת יהיה קשה להסתובב בבגדי החתן/כלה...

piti06

New member
החלטנו על סוף אוקטובר

היי,

ראשית תודה על התגובות של החבר'ה פה.

אנחנו נלך כנראה על החצי השני של אוקטובר לאחר סוכות, גם בגלל המחירים שיורדים וגם בגלל שבתחילת אוקטובר יש רק את היומיים הראשונים של החודש והם בסמוך ליום הכיפורים.

לגבי ספטמבר, מה שנשאר בכל המקומות שהיינו זה רק ימי ראשון ושני ואנו לא מתלהבים מהרעיון.

נלך כנראה על יום רביעי או חמישי של האמצע השני של אוקטובר, תלוי כמובן בכמות האנשים (חמישי מן הסתם רוצים התחייבות ליותר)

למעלה