מוזיקה, צילום ואטרקציות 7/4

סאטורן1

New member
מחפשת צלם יחסית זול

לא תארתי לעצמי כמה חתונה זה יקר... מחפשת צלם שידע לביים אותנו ושיהיה יחסית זול :)
אם אני אוריד אלבומים- כמה לדעתכן זה יוריד את המחיר? (יש לנו חבר שיודע לעצב יפה...)

elinoket

New member
לא יודעת לגבי אלבומים

כי אנחנו בדקנו רק מחירים עם אלבומים
אבל גם אם מוצאים מישהו מוכשר שהוא בתחילת דרכו המחירים זולים באופן משמעותי (יש לי ידידה מוכשרת שדי חדשה בתחום אם תירצי ארשום לך את שמה)

elinoket

New member
תחפשי בפייסבוק Dana Bar-on Photography

התמונת קאבר זה מלא ציפורים עם עמודי חשמל

בחורה ממש חמודה ומוכשרת

זה באמת יכול לקצץ במחיר באופן משמעותי

הי!
באמת זו דרך מצויינת לחסוך במחיר, את האלבומים תמיד תוכלו לעשות יותר מאוחר.
והכי חשוב שחומר הגלם לאלבום יהיה איכותי ושלא תתפשרו בבחירת הצלם יותר מידי משום שזה הזיכרון העיקרי שנשאר אחרי החתונה.
בנוסף, לא תמיד מחיר יקר= איכות, ואכן ניתן למצוא צלם במחיר טוב בלי צורך להתפשר על האיכות.
ו... שלחתי לך הודעה.

ואל תתיאשי את תמצאי צלם/צלמת שיתאימו לך ולמחיר שאת רוצה לשלם...
יום נהדר,
דפנה.

bridetobe1

New member
צלם מגנטים

היי, מישהו מכיר את מאור מגנטים ויכול להמליץ?

bridetobe1

New member
מדפסת hiti

מישהו מכיר? מאור מהמהגנטים אומר שיש לו מגנטים רגילים שמחזיקים שנתיים ומגנטים ממדפסת HITI שלדבריו זו איכות אחרת לגמרי.
מישהו שמע? מכיר?

haych

New member
לי זה נשמע חרטוט

ונסיון מגעיל לסחוט עוד כסף (אני מניחה שהמדפסת היטי הזאת יקרה יותר?)
אם המגנטים הרגילים שלו מחזיקים רק שנתיים, תפני לחברה אחרת. יש מספיק המלצות בפורום על מגנטים שמחזיקים שנים.

ליRליR

New member
תנסי לבדוק ב-3 חברות אחרות:

מורן לוי מגנטים לאירועים
מגנטיקו (בעל אתר רשמי גם)
לירנוי מגנט

יש להם עמודים בפייסבוק.

תעשי חיפוש בפייסבוק לכל אחד מהם, ותתרשמי ותבדקי....
אני שמעתי דברים טובים על כל אחד מהם....
מקווה שעזרתי

pelfika

New member
הוא היה אצלי

אם זה עדיין רלוונטי (אני רואה שההודעה כבר מלפני שבוע +), שלחי לי הודעה בפרטי.

maya 25

New member
לצערי דיס המלצה...

היי לכם,

אמנם התחתנתי לפני חודשיים אבל עדיין האכזבה קיימת ורציתי להזהיר בנות אחרות,החתונה התקיימה בטרויה,הכל היה מושלם למעט העובדה שלקחנו את הזמרת דנה לפידות,
דנה שרה לנו בחופה נשבע,סלואו של איירוסמית ומופע אלקטרוני,את כל השירים היא לא שרה בקול שלה בכלל באותה מידה יכולתי לבקש מההתקליטן לשים שיר שלה,
אנשים באו אליי ואמרו לי שהיא לא שרה בכלל,במופע האלקטרוני היא לא ברכה את החתן והכלה פשוט עלתה לשיר 3 חצאי שירים מבלי להתייחס לא אלינו ולא לאורחים שלנו,פשוט הזיזה שפתיים
שנפגשנו עם התקליטן שלנו לסגור תשלום הוא גם ציין בפנינו שהיא לא שרה באמת וזה היה פלייבק מוחלט והסוכן שלה ביקש ממנו לא להגיד לנו על זה,
אני הייתי מאוכזבת ברמות קשות שלא לדבר על הכסף שנזרק על הופעה גרועה וגם שפנינו לסוכן שלה מספר ימים לאחר האירוע הוא אמר לנו מה פתאום זה לא נכון והחל להתגונן,צר לי שהייתי צריכה לפרסם כזאת חוות דעת אבל כדאי שתדעו ותוותרו על הופעה של דנה בחתונה שלכם.

elinoket

New member
תודה רבה על השיתוף

ומצטערת בשבילך על החוויה הלא נעימה

hilab10

New member
חוות דעת מקצועית.

בגלל דברים כאלה כששואלים אותי למה לפעמים המחירים יקרים יותר אני מסבירה שחשוב גם האיכות.
אני לא אומרת שיקר יותר זה בהכרח יותר טוב, רק שלפעמים יש סיבה להפרש המחירים ולפעמים עדיף להוסיף טיפה יותר וללכת על מקום שיש למי לבוא בטענות ולבדוק שהכל יהיה כמו שאתם רוצים.
כשאני סוגרת עם זוג על זמרת או נגן או להקה הם יודעים בדיוק מה הם מקבלים (מעולם לא פלייבק) ומישהו מטעם החברה נוכח באירוע כדי לוודא שהכל לשביעות רצון הזוג.
אבל על זה לפעמים צריך לשלם קצת יותר.
ושוב אני אחזור, יקר זה לא בהכרח יותר טוב. אני לא מדברת על מחירים מטורפים אבל חשוב לבדוק עם מי עובדים ומה מקבלים כמו שעושים אצל כל ספק אחר.

maya 25

New member
את צודקת לחלוטין

עם זאת לא שילמנו 1000 שקל אלא 4500 שקל לחופה, סלואו ו3 רבעי שירים במופע שהיה אמור להיות אלקטרוני,
הקטע הוא שחתמנו על חוזה שאומר שהיא שרה בקול שלה ולא פלייבק,הסוכן שלה הוא זה שאמר לה לשיר עם פלייבק
והוא בכלל היה נראה לי איזה בחור חרטטן,בהתחלה רדף אחרינו שנסגור עם דנה ונשלם מקדמה ברגע ששילמנו
לא שמענו ממנו עד יום לפני החתונה שזה גם לא מקצועי כי הכל היה באויר כזה...בקיצור על הפנים.

hilab10

New member
אם זה בחוזה...

ועוד לא שילמתם הכל אולי אפשר להוריד חלק מהסכום כי את צודקת, לא שילמתם מעט.

maya 25

New member
לצערי..

לא ניתן,זה היה לפני 3 חודשים ושתביני הסוכן שלה התעקש לקבל את כל הסכום לפני ההופעה,
כלומר הגיע לסיווטה שלנו לבד בלי דנה שלא טרחה לראות אותנו לפני החופה וגבה את כל הכסף ואחר כך זה גם היה נראה ככה...יצאנו פרייארים אני מודה...
את דנה הערצתי גם לפני שהיא הופיעה בחתונה שלי והתאכזבתי מאוד ברמה האישית והיה חשוב לי להזהיר בנות אחרות ששוקלות לקחת את דנה לפידות-תוותרו...

ani88

New member
רישומים ראשונים מחיפוש אולם

היינו בשני עולמות, בשניהם הנציגים איחרו לפגישה ב45 דקות / שעה. האם זה נורמלי? אם זה לא היה קורה לי בשניהם, הייתי פוסלת מיד מקום כזה. לגבי הימים, זה ממש טירוף, עד נובמבר/דצמבר אין שום דבר שהוא לא יום ראשון או יום שישי.
וגם גילינו ש350מוזמנים זה לא הרבה בכלל, ואם יש שני אולמות במקום, אז לא תמיד אפשר לקבל את הגדול.
הצילו!!!! החיפוש נראה יותא מייגע ממה שחשבתי
יש לנו עוד 2-3 אולמות על הכוונת, מקווה שילך יותר טוב
אשמח גם להמלצות לאולמות בסביבה של רחובות/נס ציונה/ראשון/תל אביב

המלצה

היי,
אני יכולה להמליץ לך בחום רב על אולם VIA בנס ציונה.
אולם יחסית חדש (קיים רק שנתיים).
התחתנו שם בשבוע שעבר ויש לי רק מילים טובות להגיד על הכל: העיצוב, היחס, השירות וגולת הכותרת...
האוכל! אין דברים כאלה! רמה אחרת בכלל, אף פעם לא אכלנו אוכל כזה באירועים, אנחנו עדיין מקבלים פידבקים מהאורחים על כמה כיף היה.
בקיצור, שווה בדיקה.
מזל טוב!

למעלה