שירשור חברים חדשים

nannerl

New member
וואו , תודה , איזה כיף, אז ככה לבינתיים -

הרעיון המקורי שלנו זה לפי הציורים המקורים של טניל והרוח הפילוסופית/הגותית של הספר. בילינו את החודשים האחרונים באיסוף פריטים וגיבוש הרעיונות, אז לפי סדר - חצר המלכה-אדום, אלמנטים של שח ונגיעות של זהב ( פחות נורא ממה שזה נשמע),מסיבת התה - פסטלי ונחמד עם עוגות ועוגיות בתור מרכזי שולחן ,ומאורת הארנב שהיא יותר ויקטוראנית- סטים פאנקית. אנחנו מנצלים את שלושת החללים המופרדים הקיימים במקום ונותנים לכל אחד אופי אחר, מה גם שבגלל שהרעיון הוא מסיבת חתונה הניוד והמינגלינג של האנשים הוא גם פקטור למניעת שעמום של המוזמנים.נעזרנו באנשי מקצוע בתחילת הדרך אבל יש לומר שעקב העלות המאוד גבוהה שהם ביקשו ויתרנו עליהם והצלחנו לעמוד בתקציב של 40 % ממה שהם רצו , נקבל עזרה של חברים בעלי נסיון שירימו את העיצוב בתור מתנת חתונה, הרבה פרוייקטים של DIY ,עיצבנו את ההזמנה לבד ,רכשנו הרבה אביזרים בפרחי תבור בכפר ויתקין ונעזרנו באתרים כמו אי ביי ואלי אקספרס .

פרב

New member
גמני

אני פרב והוא (נשארים מפוקסלים
), מכירים כבר 10 שנים.
אני סטודנטית שנה ב' והוא פרזיט
לול, שגורם לי להיות מאושרת כל יום מחדש.
ענייני החתונה בנתיים מתנהלים בעצלתיים (כמו כל חיינו). רוב הסובבים אותנו (משפחה וחברים) יודעים שאנחנו הולכים להתחתן, והטבעת.. בדרך בעזרת השם! (באמת בדרך, קאסטום מייד!).

אז... זהו בנתיים. יש טבעות, ושמלה גם (למרות שאני לא הכי סגורה עלייה ואולי היא תזדקק לשיפצורים מפאת צניעות, רק כי היא עם כתפיות דקות, ויהיו אצלי הרבה דוסים). השאננות שלנו אומרת שכשיגיעו הטבעות נתחיל לתכנן, בנתיים אני פה - צוברת רשמים ונהנית מכן

שלום

אני בת 26, הוא בן 29, מתחתנים בקיבוץ בצפון, בסוף מאי.
החלטנו ביחד להתחתן, בחרנו ביחד טבעת, והוא התעקש "להפתיע" אותי גם בהצעה, שהייתה ביוני האחרון.
בשבוע הבא מתחתנים בפראג (!) חתונה אזרחית.
ביום החתונה (בארץ) נהיה יחד 7 שנים ושבוע בדיוק

כמעט הכל סגור, נשארו דברים קטנים כמו מדידות של השמלה, בגדים בשבילו, תכשיטים... וזהו בערך.
נעזרתי פה בפורום בבחירה של הרבה מהספקים שלנו, רק לאחרונה התחלתי קצת לכתוב

Felis margarita

New member
גם אני!

אני סטודנטית בת 26 והוא מהנדס בן 29.
אנחנו ביחד כבר 8 שנים.
הבחור ניצל את יום ההולדת שלי כדי להציע במקום מושלם - במצפה מרוחק בצפון, בשקיעה (יש יותר קיטשי מזה??)
לא היו לי חלומות לגבי החתונה המושלמת ודי הכרזתי אחרי ההצעה שאני לא אהיה מהכלות הדקדקניות האלה שכל פרט חשוב להן, ובעיקר נתמקד באירוע שלא יקרע את הכיס אבל עדיין יהיה מאוד שמח וטעים לאורחים.

כמה טעיתי - הפכתי לבריידזילה אמיתית

אני ממש חולת טפשת חתונות כרגע, מוצאת את עצמי שעות מול איביי ומסתכלת על שטויות ו-DIY ושמלות ואיפור ושיער והמון דברים שמעולם לא עניינו אותי עד עכשיו. מקווה שזה יחלוף מעצמו ללא טיפול ביום החתונה

elinoket

New member
זה קורה לטובות ביותר

ועצה קטנה מקונטרול פריק כבדה כמוני: ביום החתונה פשוט תזרמי. גם ככה לא תוכלי לשנות שום דבר באותו היום אז פשוט תהני ממנו

שיהיה במזל טוב!!!

lt0912

New member
בא לי גם!

אז אני לי, בת 28 והוא אמיר, בן 31.
ביחד שנתיים וחצי, מתחתנים עוד שלושה שבועות
בחתונה קטנה בחוות אלנבי.
זהו, הייתי בטוחה שאני אהיה בפאניקה טוטאלית בשלב הזה, אבל נראה לי שאני פשוט לא ממש קולטת.

כקונטרול פריק בד"כ- אני שאנטי לגמרי.
תוהה אם זו רק אני או שזה נפוץ.

elinoket

New member
וואוו אוטוטו.....

אני נשארתי קונטרול פריק אז כנראה שאת מיוחדת

lt0912

New member
מיוחדת, חריגה... :)

נראה לי שאני פשוט לא מעכלת ובגלל שאני מתרכזת בכל הסידורים שמעבירים לי את הזמן, אז עוד לא עצרתי לרגע ואמרתי "וואו, אני מתחתנת".

21186

New member
גם אני...

אני אמנם לא מאוד חדשה, אבל בהתחלה לא כל כך הגבתי, אלא בעיקר קראתי תגובות וגם נכנסתי פעם בשבוע- שבועיים בערך..
בחודש האחרון כשההכנות מתחילות להתקדם נכנסתי בתדירות יותר גבוהה וגם הגבתי פה ושם..

אז ככה, אני בת 27 והוא אוטוטו בן 28.. ביחד כבר 5 שנים וגרים ביחד כבר שנה וחצי. מתחתנים בסוף אוגוסט בגן ורדים ויש לנו כבר את כל הדברים הגדולים: מקום, צלם, די ג'יי, צלם מגנטים, שמלה, איפור ושיער.. התחלנו לחפש טבעות וכנראה שכבר נקנה במהלך השבוע-שבועיים הקרובים... עד עכשיו אנחנו נהנים מההכנות (נקווה שימשיך ככה)!!

c love1

New member
גם אני!! :)

לא הכי חדשה , מגיבה פה ושם אבל לא עשיתי היכרות רשמית..חייבת לציין פורום מדהים ! אין עוד כזה ברשת..כיף גדול

אני בת 24 הוא 26 רזומה של שלוש וחצי שנים , מתחתנים ביוני הקרוב ואחרי שראינו כל גן אפשרי ( כולל מחשבות על חוות רונית ושבירת תכנית חסכון
) בחרנו בוילה סוקה ( מומלץ אגב) והכל כבר די סגור. אני מהאנשים שחלמו על היום הזה והכל תוכנן לפני שהוא בכלל נכנס לתמונה..חתונה קטנה 120 איש , ללא רב ומלאה באהבה :)

חשבנו לנסוע לפראג ולעשות את זה "רשמי" הזמנו כרטיסים, מלונות וקמילה אחת..ובסוף החלטנו שאנחנו לא צריכים אישור מאף מוסד אז ביטלנו את קמילה והטיול נשאר..טיול מקדים לירח דבש האמיתי בפיליפינים..( לא יכולה לחכותתת!)

נעים להכיר

elinoket

New member
OMG אנחנו חייבות לדבר גברת!

אני ממש שוקלת לעשות את הירח דבש בפיליפינים גם, אז אשמח לכל פיסת מידע שיש לך בנושא (אפשר כמובן בפרטי)

וכל הכבוד שהלכתם עם האמת שלכם עד הסוף

עדי 8685

New member
גם אני!!! :)

אני בת 28 הוא 31.. הכרנו בטיול בתאילד.. כמה ישראלים יש שם!!
היה לנו חיבור מהרגע הראשון!! אנחנו שנתיים ביחד, שנתיים של אהבה גדולה :)
הציע לי חודש שעבר ומאז אני פה! :)
כיף לי להיות פה.. חייבת לציין שמאוד עוזרות לי ההמלצות.
נתראה עוד הרבה! שבוע מקסים בנות..

yul0402

New member
גם אני חדשה

היי,

אני כבר כמה חודשים קוראת בפורום ולומדת כל פעם דברים חדשים.
אני בת 29, הוא בן 30 ואנחנו ביחד כבר 3 שנים. אנחנו מתחתנים בסוף מאי ויש לנו כבר כמעט הכל. ההתרגשות מתחילה לצבור תאוצה :)

למעלה