ביגוד, הנעלה, תכשיטים ואביזרים 17/03

butwhy

New member
או במילים אחרות..

אין אין אין חתונה בלי בלי בלי בלי שמלה

האמת היא שאם כבר נדחפתי עם עצות שלא התבקשו לגבי קמילה, אני יכולה להידחף גם עם עצות שלא נתבקשו לגבי כרטיסי טיסה..! אלעל התחילה עם טיסות לואו קוסט לפראג דרך חברת הבת שלה up. אנחנו הזמנו ליוני (ליום הנישואין של החתונה בפראג!) במחירים מאוד משתלמים.
אם צריך את קמילה.. - בפראג אני לא חושבת שאפשר לעשות את כל הבירוקרטיה לבד, ולו בגלל השפה והתרגומים הנדרשים. גם צריך ללכת להירשם במשרד הפנים שלהם וכו'. אז אני חושבת שחייבים חברה כלשהי, ואם כבר חברה כלשהי אז לדעתי עדיף את קמילה (אבל אני משוחדת...). בגלל זה גם אי אפשר באמת לעשות הכל מעכשיו לעכשיו...
בקפריסין אני חושבת שאפשר לעשות את הדברים פחות או יותר לבד (וגם בניו-יורק, אבל למי יש כסף/ זמן בשביל זה
).
את מוזמנת מאוד להתייעץ על כל דבר!

Norma Desmond

New member
בירח הדבש בלאס וגאס רציתי להתחתן שוב!

אבל הבחור שלי לא הסכים (נו מה? אז מה אם התחתנו כבר פעמיים? אבל אני רוצה להתחתן גם בכנסיית אלביס!
פעם שלישית גלידה?
)

לא ידעתי שגם בניו יורק אפשר (למרות שלא הייתי מבזבזת את הזמן שלנו בניו יורק על זה. לאס וגאס ממילא הייתה משעממת למדי, אז לא הפריע לי לדלג על עוד קזינו בתמורה לחתונה וגאסית כשרה למהדרין
)

butwhy

New member
בתור מי שהתחתנה 3 פעמים

עם אותו בחור, כן? בפראג, ארוע לחברים וארוע למשפחה..
אני יכולה להעיד ממקור ראשון שהפעם השלישית כבר נמאסת, או במילותיי המדויקות: "אני מאוד אוהבת אותך, אבל נמאס לי להתחתן איתך!!"

מצד שני, אולי זה קשור לעובדה שהפעם השלישית היה האירוע של המשפחה שלא באמת היה "שלנו", וחתונת אלביס הייתה עובדת לנו יופי. יאללה, טיול מאורגן+חתונת אלביס המונית של הפורום?

yael rosen

New member

תודה על התשובה המושקעת!! אנחנו באמת צריכים להתחיל להניע את התהליך כמו שצריך! ואלי אפילו אדבר עם קמילה בשבוע הבא.
וup זה רעיון פשוט נהדר! תודה

hillala8

New member
בפראג לא מומלץ להסתדר לבד

הבירוקרטיה שם יותר סבוכה מקפריסין ולדעתית לא לכדאי לקחת את הסיכון שתהיה איזו טעות והטיסה הייתה לחינם (כמובן כיף, אבל לא השיגה את המטרה).

דווקא אם אין לכם הרבה זמן לארגונים ואתם רואים בזה משהו בעיקר בירוקרטי ולא "חתונה רומנטית" ממליצה לא לפסול אופציה של משרד נסעיות שמסדר לכם גם טיסות, מלון והעברות.
אנחנו בדרך כלל מאלו שמזמינים הכל לבד לאחר מהרבה מחקר אבל דווקא בזה לא היה לנו חשק וזמן ולהתעסק ויצא מעולה.

Norma Desmond

New member
יעלי, איזה כיף לך- עכשיו להתחתן בפראג!!

אני מתבאסת שטסנו לקפריסין (המגעילה
) ולא לפראג היפה, ובגלל שזה היה חודשיים לפני החתונה "האמיתית" בארץ לקחנו את זה כסידור בירוקרטי עם קצת טיולים ומנוחה ולא יותר (אני אפילו לא זוכרת את תאריך החתונה בקפריסין! רק זוכרת שזה היה במרץ)
איזה מגניב זה לטוס לחתונה אינטימית ורגועה כזו, (שנתיים?) אחרי החתונה המקורית שלכם! עשית לי חשק פתאום (אני אמסור לבחור שלי פה למי להודות
)

אההה ואין לי שום עצה מועילה בנוגע לתופרת ולשמלה
סתם רציתי להביע את התלהבותי בקול רם

yael rosen

New member
יא נפלאה אחת

איזה כיף של תגובות יש פה!!
גם אצלנו זה יותר סידור בירוקרטי, פשוט מלווה אליו משאלת לב של עוד חתונה

Norma Desmond

New member
אתם מתכננים לטוס רק שניכם?

או שגם המשפחות מצטרפות? (למרות שיש מצב שזה יותר קטע של חתונה בחו"ל לפני זו שבארץ. כשכולם עדיין נלהבים מקונספט החתונה ולא התעייפו מהבריידזילות שאנחנו
)

lt0912

New member
יש לי יש לי יש לי!

מלי אביב. היא תופרת לי את השמלה והיא מדהימה!
קודם כל מבחינה מקצועית, מוכשרת כמו שד, בעלת טביעת עין מצוינת וזריזה נורא, היא גם לא יקרה במיוחד ומבחינה אישית - היא אחת האנשים היותר כיפיים, מלאי חיים וחיוביים שהכרתי.
ממליצה אלף פעם.
שלחי לי הודעה פרטית אם את רוצה טלפון :)

ronitvas

New member
אם בארזים נפלה שלהבת!!!

בשוק

אני לא הייתי מרימה ידיים.
לא בטוח שתופרת, מוכשרת ככל שתהיה, תדע לשחזר מה שיש לך בראש.
שאלת על כמה תעלה לך שמלה כזאת בתפירה מחודשת?
אולי השד לא כל כך נורא....

וחוצמזה, מדובר על שמלה של מעצבים, אם אני מבינה נכון. זה לא שהם קנו סטוקים.
יש פה גם מן הטעם הנפגם, לדעתי, לייצר את הדגם אצל מישהו אחר.... סתם נקודה למחשבה

yael rosen

New member
למה בשוק?

כמובן שפניתי לחנות, סיפתי את כל הסיפור, הצעתי שנשחזר יחד את השמלה ההיא, שיתפרו אותה מחדש ואקנה. הם היו מקסימים, טענו שהסיכוי קלוש והשיבו שיחזרו עם תשובה (עדיין מחכה, עדכונים בהמשך). בינתיים, לגבי תופרת חיצונית, אין לי כוונה להעתיק את הדגם, גם אם הייתי רוצה, אין לי שום דרך לזכור או לדעת איך נראה היה הדגם ההוא. עם זאת, לקחתי איתי את הרעיון - שמלה מסאטן אדום, ארוכה! ועכשיו אני מחפשת תופרת שתדע, יחד איתי, ליצור את השמלה שמתאימה לי ביותר. ועל כן ביקשתי תופרת טובה מאוד.

ronitvas

New member
אווווו לא התנסחתי טוב כנראה

הכותרת, כולל השוק
הוא בנוגע למיסוד הקשר....
בסוף עוד תתחתני ברבנות בקצב הזה

yael rosen

New member

ואת חושבת שברגעי משבר, הוא לא ממלמל מתחת לשפם "אז בואי כבר לרבנות ונסגור את הסיפור הזה..." אבל מתחרט רגע אחר-כך

תודה על ההבהרה לגבי השמלה, הייתי צריכה לכתוב את זה ברור יותר בהודעה למעלה

michalplath

New member
לא מכירה תופרות (חוץ מאת שלי והיא בצפון) אבל

יש לי לונלי פלנט של פראג מהשנה שעברה אם את רוצה לשאול!

למעלה