שירשור חברים חדשים

elinoket

New member
שירשור חברים חדשים

לאחרונה הצטרפו אלינו כמה חברים חדשים אז נשמח אם תספרו לנו קצת על עצמכם ועל ארגוני החתונה שלכם (איך הולך, איפה אתם עומדים וכ"ו וכ"ו
)

Princess Lotta

New member
אני נחשבת חדשה?

נראה לי שכן אז...

נעים מאוד, עדי, בת 32, מתחתנת ביום שלישי בעדן על המים בחתונה קטנה (250) שמרגישה לי ענקית עם כל האנשים שאני לא מכירה ולא פגשתי שנים...עשרות גרישא ויענקלה מהעבודות של ההורים משני הצדדים

אני מתרגמת, כותבת ועורכת במקצועי (תואר שני בספרות אנגלית+הרחבה ללימודי ספרדית) החתן המיועד הוא ניר, שצעיר ממני ב-3 שנים, מעצב גרפי מוכשר שהכין את ההזמנה, המעטפות המעוצבות, הלוגו, החותמת וכל מיני דברים שאשמח להראות כשיגיע זמן הקרדיטים.

התחלתי איתו לפני שלוש וחצי שנים ב|עולב עולבי שמיים| מקושרים, כך שדבר אחד טוב יצא מהאתר הדפקט הזה.
.

נראה לי שזהו בינתיים:)

elinoket

New member
קודם כל את חמודה

ואת ממש לא נראית בת 32!
ואל תרגישי רע על מקושרים, אני הכרתי את הבחור באתר של LOVE ME חחח

שיהיה המון מזל טובים ומחכים לקרדיטים!

Princess Lotta

New member
תודה רבה!

חחחחח לאב מי? נראה לי שנצחת

אין ספק שלאור הפרסומות הכה לא אמינות שלהם נחמד לשמוע שמשהו כן יצא גם מהם!

ray of light

New member
לפני שלוש וחצי שניים עדיין היה מקושרים?

חשבתי שזה היה לפני 6 ומשהו שנים!
טוב לדעת..
בכל מקרה את באמת נראית צעירונת!
יום שלישי ! איזה כיף זה אוטוטו

Princess Lotta

New member
כן זה די דינוזאור

לפני שלוש וחצי שנים זה היה מה-זה פאסה כבר ואף אחד כבר לא השתמש בזה, אבל שנינו היינו בתקופה די חשוכה בחיינו...אני חיפשתי ריבאונד על איזה מאמן כושר חטוב ומטרוסקסואלי שזרק אותי לאנחות, ומהר מאד הבנתי שניר הוא הרבה יותר מזה...

Fufu The Girl

New member
יש מצב שגמני נחשבת חדשה.. אז...

שלום לכולם,
אני פופו בת 29 רכזת פעילות סניפים מאורסת חודש לפופ בן 30 עובד הייטק.
מתחתנים ביוני (עוד 3 חודשים!!) ומאוד מתרגשים...

הכרנו במקום קצת לא שגרתי... אני אשאיר את זה לקרדיטים כדי לא לבזבז סיפור טוב..

נמצאים (עדיין) בחיפושים אחרי צלמים..
עד כה קיבלנו הצעה אחת שממש קורצת, אבל מעדיפים לקבל עוד הצעות.
שבוע הבא מקווה להתחיל לחפש שמלה!

elinoket

New member
סקרנת...

אבל נמתין בסבלנות

מוזמנת להתייעץ פה על צלמים, בטוחה שישמחו לעזור

Princess Lotta

New member
תדברי עם הצלם שלי: שחר דרורי!

אם את אוהבת תמונות אותנטיות ולא מבוימות ומפונפנות - שווה לך לבדוק באתר שלו.

הממ... נראה לי שגם אני נחשבת

מצאתי את הפורום הזה לא מזמן ואני עדיין קצת בשוק.
אני מאורסת חודשיים, ועדיין אין לי מושג איך ומתי תהיה החתונה, אבל כבר הזמנתי שמלה באינטרנט (היא בדרך).
מודה ומתוודה - מעולם לא היו לי חלומות חתונה, וגם כאורחת הייתי במעט חתונות (משפחה קטנה), וכעת כשאני נדרשת לתכנן אחת זה מרגיש לי כמו כאב ראש אחד גדול.
אני מעדיפה לא לתת פרטים על עצמי, רק אציין שאני ובן זוגי מעדיפים חתונה צנועה עד כמה שאפשר, בלי גימיקים מיותרים ובלי להשאר עם חור בכיס. מי יודע, אולי זה גם יצליח לנו :)

elinoket

New member
זה אפשרי ועוד איך!

זה שיש לכם סגנון זה מעולה! עכשיו צריך לחשוב על תקציב ולהתחיל לבדוק איך עושים את זה (לא קל אבל אפשרי)
תיקחי הכל באיזי, שתוכלי גם להנות מהדרך

שלום

אני משתתפת חדשה-ישנה. חדשה בפורום אבל ותיקה מאוד בתפוז כשהייתי ילדה ולא דמיינתי בכלל שאני אתחתן יום אחד

אני ובן זוגי בני 28 - אני גדולה ממנו בחודשיים בדיוק

שנינו מהצפון, אני חיפאית והוא ממוצקין אבל אנחנו גרים בחיפה (למורת רוחו הקרייתית).

כרגע אנחנו בשיא ההתחלה - ראינו שני אולמות - מבחינתנו הגנריים ביותר שהיו ברשימה - כלה והינומה כי חשבנו שזאת תהיה נקודת פתיחה טובה והשוואה מוצלחת וזה גם קרוב לבית, אז למה לא.

האמת שמשניהם מאוד התרשמנו, אבל בהינומה אין אפשרות לבופה, אלא רק להגשה שחשוב לי בשביל האורחים, ובכלה אח של הבן זוג התחתן אז הוא לא מעוניין למחזר. וגם פחות אהבתי את המקום כי אין שם חניה מאוד נוחה.

שבוע הבא אנחנו מדרימים לאיזור חדרה (גאיה/ערוגות בושם/ביער).

החתונה מיועדת להיערך בסוף אוקטובר-תחילת נובמבר גם כי יהיה קריר (חבר שלי מגיע לרתיחה ב-22 מעלות
) וגם כי קרובי משפחה שלי באים לאירוע משפחתי אחר שיהיה באותה תקופה, אז אם כבר.

ו..זהו נראה לי
בינתיים אני מגששת פה וזה בהחלט עוזר
אז בטח עוד תשמעו ממני פה ושם

kolper

New member
גם אני, גם אני, גם אני!!

אני לא מאוד חדשה, אני מציצה פה כבר כמה חודשים, אבל רק לאחרונה התחילו לצוץ השאלות, ועוד לא הספקתי להציג את עצמי.

אז אני אני, והוא הוא.
אנחנו בני 26-28 (הוא המבוגר האחראי), סיימנו לימודים ממש לא מזמן, עברנו עיר, מצאנו עבודות של גדולים ולשנינו היה ברור שזה הרגע המתאים.
אנחנו ביחד כמעט שש שנים, למען האמת - ביום החתונה נהיה שש שנים בדיוק. ההצעה הייתה לפני כארבעה חודשים כשאני חושדת לחלוטין ולשנינו ברור ששנינו יודעים מה הוא הולך לעשות, אבל על זה אני אספר בפירוט בהמשך

בערך שתי שניות אחרי שהוא הציע, כבר התחלנו לתכנן. אני מאוד התרגשתי, הוא עוד היה בשוק (שעדיין לא עבר לו).
מהר מאוד סגרנו כמה דברים שחשובים לנו: בלי רב ורבנות, חתונה בטבע, חברת הפקות שתסדר לנו הכל, אמא שתופרת שמלה וזהו זה. חברת ההפקות באמת סידרה לנו הכל כל כך מהר שלא הספקנו אפילו למצמץ, ולנו נשאר לדאוג עכשיו - חודשיים לפני - רק לדברים האחרונים בהחלט: מדידות אחרונות של שמלה, בגדים בשבילו, הזמנות ועוד שטויות קטנות.
בינתיים הספקנו גם להתחתן בפראג, אבל זה לא קשור....

חשוב לי לציין שאנחנו מאוד נהנים מכל התהליך הזה. אמא שלי שאלה אותי: "איך הולך לכם? אתם רבים הרבה? לחוצים? מוציאים עצבים אחד על השני?", ואני הייתי בשוק ואמרתי לה: "מה פתאום?! זאת התקופה הכי יפה שלנו
".
בין כל הדילמות לגבי איזה שיר ילווה אותנו, מי יהיה הדיג'יי (אני יותר התחברתי לאחת והוא יותר התחבר לאחר) או איזה קינוח היה הכי טעים - אנחנו דואגים גם להיכנס לפרופורציות ומשתדלים ליהנות.

וזהו, נתראה בשאלות הבאות שלי

תודה שאתם כאן!!

elinoket

New member
נשמע פשוט יפה ומקסים

שיהיה המון מזל טוב ושמחים שאת איתנו

nannerl

New member
מתחדשת ומחדשת :)

שלום ,אני איקה בת 34 , קונדיטורית במקצוע והמיועד הוא הראל, גם בן 34 והוא עיתונאי, אנחנו מכירים כבר יום מ11 שנה ומאורסים 7 חודשים , התיאור הכי טוב לסיפור שלנו זה "בהמשכים" נראה לי... נוסעים בעוד שבוע להתחתן בפראג ומסיבת החתונה תהיה ביוני בבית אנדרומדה. החתונה שלנו תהיה בסגנון עליסה בארץ הפלאות ואנחנו לא יכולים לחכות לחגוג סוף סוף. בינתיים אנחנו בשלב של סגירת ספקים ,את הבגדים לחתונה נתפור אצל תופרת כי אנחנו מתכננים מסיבת תחפושות בחתונה, אז אנחנו בשלב של הכיף של התכנון והיצירה.נעים להכיר ונתראה רבות בחודשים הבאים !

haych

New member
עוד לא התחתנת וכבר בא לי על הקרדיטים שלך!

את יכולה לספר קצת יותר על איך תראה החתונה, ומה הסיבה שבחרתם דווקא בנושא (המגניב!) הזה?

Princess Lotta

New member
כתבתי עבודת תיזה על עליסה בארץ הפלאות

אשמח לעזור עם רעיונות אם תצטרכי!

למעלה