הגיעו הקליפים!

באןבאני

New member
הגיעו הקליפים!

אני מודה שבצפייה ראשונה קצת התאכזבתי, עזר לי שאישי היקר מאד אהב, אבל אני מאד מאד ביקורתית..
בפזיזות כתבתי מייל קצת זועם לצלם והוא הבטיח לתקן כל מה שמפריע לי.

אחרי שקראתי הודעות רבות של כלות כאן על תמונות החתונה, וגם הקליפים, הבנתי שאנחנו בונות לעצמינו פנטזיות וחלומות בראש בנוגע לתוצר הסופי ואז הדרך לאכזבה קלה מאד.

ראיתי את קליפ הפרומו והסיום שלנו מאה פעם ביומיים האחרונים, ומצפייה לצפייה אני אוהבת יותר ויותר.
כנראה שתמיד תהיה ההרגשה שאם הייתי עושה בעצמי הייתי עושה אחרת לגמרי, והמחשבה מה היה יוצא אצל עורך אחר...

בכל מקרה, בא לי לשתף אתכן, מי שתרצה לראות אני אשמח

יום של אהבה
(אני מתה על ימי רביעי! מחר כבר חמישי! ווהווו!)
קליפ פרומו
קליפ סיום

ronitvas

New member
מאוד מאוד מאווווד אהבתי

במיוחד את הפרומו. אהבתי את המעברים.
גם בקליפ הסיום יש משהו סוגר, שלו, נעים.
מסתכלת על העיצוב, היופי, השמח, התקליטן (
) ובא לי להיות שם.
ועוד יותר בא לי שוב להתחתן

באןבאני

New member
תודה רבה

מאד שמחה לשמוע תגובות כאלה

את מכירה תופעה שקליפים של אחרים מרגש אותך יותר?

צפיתי אתמול גם בקליפים של חברה טובה, וזה גרם לי הרבה יותר להתרגש

haych

New member
חמוד מאוד!

גם אנחנו קיבלנו את שלנו, ומה שהפריע לי זה שהמעברים בין התמונות נורא מהירים וקצת מסחררים - כנראה שהשיר לא לגמרי התאים. אצלך המעברים יפים ומספיקים בול.

השיר של הקליפ סיום צמרר אותי... געגועי לאריק! שיר יפהיפה.

החתונה נראית מקסימה, ממש אהבתי את העובדות עליכם.

ומאיפה את מכירה את מורן ואלון?!?!?!!?!

באןבאני

New member
תודה!

(הבטחתי חיבוק לכל צופה, לא?
)

השיר בקליפ סיום היה שיר הסיום לחתונה שלנו. היה דווקא קטע אירוני - כשבחרנו אותו התלבטנו בין הגרסה של עוזי חיטמן לאריק אינשטיין. ודאז אמרנו שהגירסה של עוזי חיטמן "זה עצוב".. אריק נפטר מס' שבועות לפני החתונה, ועדיין החלטנו להשאיר את השיר כשיר סיום בשל אהבתינו לשיר וגם לזמר האהוב. רקדנו צמוד-צמוד כשמסביבנו כל אהובינו במעגל, היה מאד מרגש, שלם ונעים.
החלטנו שזה שיר מושלם לקליפ הזה.

אלון ומורן? מאיפה את מכירה אותם??

(רן ואלון למדו יחד בב"ש, ומורן ואני התחברנו לנו גם. הם חברים טובים שלנו)

haych

New member
קטע!

מורן למדה איתי בתואר
ואת אלון אני מכירה דרכה.

ray of light

New member
ואני נדחפת...

כי אני גם מכירה את כולם מב"ש :)
חחח טוב, ועכשיו אני הולכת לצפות בקליפים שלכם! מרגש!

Raspail

New member
וואווו איזה קליפ סיום מרגש!

קליפ ממש מיוחד ומרגש... שני הקליפים נהדרים ואתם שניכם כ"כ חמודים!!! הכל נראה פשוט מדהים, באמת רואים שהייתה חתונה שמחה ויפה!
וזה ממש נכון מה שכתבת לגבי הפנטזיות שאנחנו בונות לעצמנו, במיוחד שהקליפים מגיעים בד"כ כמה חודשים אחרי החתונה אז זה עוד יותר בעייתי כי זה אומר שגם יש לנו המון זמן לבנות את הפנזטיות
אבל עם יד על הלב אין לך מה להתאכזב, אני חושבת ששני הקליפים מעולים. יש צילום טוב, יש עריכה טובה ויש את שניכם מקסימים שכמותכם אז מה יכול להיות יותר טוב מזה? ואם לא אמרתי לך את זה עד עכשיו - את פשוט מ-ה-מ-מ-ת-!!!

באןבאני

New member
איזו חמודה את

תודה על המילים החמות!
אבל את משוחדת, אז מה את שווה?

ועכשיו ברצינות, תודה על הפרגון שלך - הוא באמת חשוב לי!

איזה סרטון חמוד וכיפי

וזה נכון באמת אנחנו בונות לנו יותר מדי מגדלים שהכל יהיה מושלם ואז קצת מתאכזבות אבל לך אין ממש ממה להתאכזב

באןבאני

New member
תודה!

כמו שאמרתי, מפעם לפעם (וכבר נמאס לי לצפות..) אני אוהבת יותר כי פתאום שמים לב ליותר קטעים ודברים קטנים שלא ראיתי קודם.

אני עדיין זוממת לנסות לעשות משהו בעצמי, ובדיוק שמעתי שיר שממש התלהבתי ממנו אז אולי זה באמת יקרה, וזו ההזדמנות להציע למי שעדיין מחפשת שיר לקליפ:
https://www.youtube.com/watch?v=Y66j_BUCBMY

ray of light

New member
ליאתי יקרה

קודם כל הקליפים ממש מושקעים!!! הקליפ סיום באמת יצא ממש מיוחד! הוא השקיע ושם כל מיני פריימים שלא היו בקליפ פרומו ורואים שיש מחשבה מאחורי זה. זה מצחיק אבל הקליפ סיום שלנו גם מזכיר את שלכם- בסגנון של השחור לבן והאפקט של הפלאשים האלו בקליפ (שקצת מעצבנים אותי תאמת- אצלנו).
הקליפ פרומו יצא ממש יפה. אני מבינה לליבך כי באמת קשה לראות וידאו של עצמך ויש הרבה ביקורת בהתחלה ולוקח זמן להתרגל. אבל הקליפ בעיניי יצא מהמם, רואים שהיה שמח ושהיה לכם כיף ממש. בכל מקרה, בשביל השקט הנפשי שלך אני שמחה שהסברת לו מה את רוצה לשפר ומה מפריע לך (מה שאני לא עשיתי בסוף), והאמת שהפריים היחידי שהייתי מבקשת לשנות זה הפריים האחרון שעושים לכם גשר כזה.. (ד"א זה בדיוק אחד הפריימים שאני גם לא אוהבת בקליפ שלנו).

באןבאני

New member
מתוקה כזאת!!!

תשלחי לי שוב את הקליפים שלך, אני רוצה לראות שוב!

וזה שראית עד הגשר בהחלט מעיד שצפית בכל הקליפ
אגב, מה באמת מפריע לך בזה?

המון המון תודה על הפרגון והאהבה! גם לך מגיע חיבוק

ray of light

New member

אני באמת סתם שונאת גשרים ידועה.
לא יודעת איך הסכמתי לזה בעצמי, אבל הכי מצחיק שבועז לא הסכים להיכנע לזה אז אני לבד בגשר, שזה הכי פדיחה. וזה מצולם בקליפ..

Ruby Gem

New member
תקשיבי

אני לא מכירה אותך, אבל ממש ממש התרגשתי, יש לי דמעות.
(במיוחד בקטע בקליפ פרומו שרואים את אבא שלך מתרגש).

אין לך ממה להתאכזב!
יצאו לכם קליפים ממש יפים, אהבתי גם את בחירת השירים.

באןבאני

New member
תודה רבה רבה

ממש כיף לשמוע!
בשישבת הקרובים אנחנו נוסעים לסופש משפחתי, אז נעשה שם הקרנה, ונראה את התגובות של כולם

אגב, את אבא שלי רואים אפילו מתרגש עוד יותר בקליפ ההכנות, וזה באמת מאד מרגש!

אגב, עכשיו מעצבת האלבום שלחה לי סקיצה של האלבום, ויצא פשוט משגע!!! אני כ"כ שמחה !!!

Bobbachka

New member
היי! יצא מקסים!!!

הקליפים יצאו מקסימים ופתאום אני ממש מבואסת שלא הייתי פה תקופה ארווווכה כל כך.
יש קרדיטי? אני הולכת לאתר אותם, כי נראה לי שמאוד אוהב אותם!

מזל טוב!!!

באןבאני

New member
תודה!! אני בדיוק קוראת את הסכמ"ש שלך

ומתמוגגת בעצמי - לאחיין הקטנטני שלי גם קוראים שקדי
והתמונה שלכם מקסימה!!!

טוב שחזרת - חסרת!

ועוד לא העליתי קרדיטים.. זה רשום לי ברשימת המטלות יותר משלושה חודשים, ולא מספיקה להגיע לזה...

למעלה