חזרתי מחתונה עם כאב ראש בגלל הנגן סקסופון

דנהדנלה

New member
חזרתי מחתונה עם כאב ראש בגלל הנגן סקסופון

חברה שלי הזמינה סקסופוניסט לחתונה בקבלת פנים והתברר שסקסופון לא יכול לנגן חלש, גם ההורים של הכלה ניגשו אליו גם אורחים רבים ביקשו ממנו להחליש והוא כל הזמן אמר שזה הכי חלש שסקסופון יכול לנגן, בקבלת פנים לא יכולנו לשמוע אחד את השני מדברים, מרוב שהוא החריש את אוזנינו, ותבינו זה היה מזל גדול עבורי, כי חבר שלי כמעט רצה לסגור סקסופון לחתונה שלנו ואחרי הטראומה הזאת ירד לנו מהסקסופון לגמרי, בקיצור הוזהרתם סקסופון זה כלי שמנגן חזק מאוד

shirc2

New member
גם נחשפתי לחוויה קשה של סקסופוניסט בחתונה

חבר שלי סקסופוניסט והוא הסביר לי שכלי נשיפה גם חצוצרה וגם סקסופון מנגנים חזק כי לנגן חלש על הכלים האלה זה בלתי אפשרי כי צריך להוציא כמות קטנה מאוד של אוויר, מי שלא רוצה רעש בקבלת פנים עדיף לוותר על סקסופון האמת שגם במנות זה מאוד מטריד.

Bobbachka

New member
המממ...

לא ממש מתחברת לנגינת סקסופון באירוע, אבל יצא לי להיות באירועים עם סקסופון וזה לא היה כ-זה נורא.
האם קבלת הפנים הייתה בחוץ או בפנים? וכמה גדול היה החלל?

נראה לי שזה מאוד משפיע...

neurotica

New member
אצלנו היה סקסופון בקבלת פנים

נטו כי זה אותו בחור שהיה גם הדי.ג'יי, שעושה גם וגם.
האמת? יש מצב שהוא היה דווקא חלש מדי. לא בטוחה כמה אנשים שמו לב לנוכחותו. אני כמעט ולא, בכל אופן.
מוזר.

maayanmid

New member
לי יש חוויה חיובית דווקא!

אצל אחותי בחתונה היה נגן סקסופון וזה היה מקסים! הוא עמד באמצע קבלת הפנים שהיתה גדולה ובמקום פתוח וממש השתלב בעדינות ובמהלך החתונה בריקודים הוא גם נכנס וזה היה מדהים

אולי באמת מדובר במקום סגור וקטן ולכן זה היה מאוד רועש

דווקא חשבתי שיהיה נחמד סקסופון

בת דודה שנייה של הבן זוג שלי היא נגנת סקסופון (ועוד מגוון כלי נגינה) והיא חברה טובה שלי עוד מלפני שאנחנו ביחד (יש לנו קשרים הזויים) - וחשבתי שיהיה נחמד אם היא תעשה איזה קטע או שניים בשבילנו
אבל מצד שני בתור מישהי מוכרת אני יכולה לתאם איתה מה ווליום הגיוני וכאלה. חשבתי לבקש איזה שיר של DIRE STRAITS
ואבא שלו יצטרף עם האקורדיון

למעלה