סקר לתחילת השבוע: הרגע המכונן של החתונה

iritki

New member
מעניין לחשוב על זה

אני חושבת שהרגעים שבהם חכיתי שהוא יעלה לבית של ההורים ויגידו לי שאני יכולה לצאת מהחדר לקראת המפגש.
זה היה חדר הנעורים שלי, כי התארגנתי בבית וממש הרגשתי אין אני עוזבת את הכן (למרות שלא גרה בבית כבר כמה שנים) ואלה היו רגעיםשבהם לא דאגתי מלוח זמנים ומי בה ואם זכרנו הכל אלא רק חשבתי על זה שאני ממש רוצה לראות אותו ולראות איך הוא יגיב שייראה אותי ופתאום כאילו נפל האסימון ש" וואו אני מתחתנת היום וזה לכל החיים". וממש הרגשתי את הלב שלי יוצא פועם ממש חזק ויוצא החוצה.

עוד שני רגעים שאני זוכרת זה בהלליכה לחופה - שפתאום גם ראיתי את החופה עומדת פעם ראשונה וגם ראיתי את כמות האנשים שהגיע לכבודנו וכמה כולם שמחים. וזה היה אחרי שבקבלת הפנים כל הזמן שאלו אותי אם אני מתרגשת ועניתי שעכשיו כשאני מתחילה לראות את כולם אז ההתרגשות עולה ( מה שכמובן נכון) אז זה היה מין שיא כזה שבו בניגוד לקבלת פנים שוב לא דאגתי (רגע אמרתי שלום לכולם? התייחסתי לכולם? מי עוד לא בא ? ).

וכמובן בחופה כאשר הוא ענד לי את הטבעת וכאשר אני ענדתי לו באמת לא היה עוד אף אחד שם מבחינתי אלא רק שנינו.

Jen74

New member
עכשיו כשעברה כבר יותר מחצי שנה מהחתונה...

אני חושבת שהרגע שהכי שקע בזיכרון היה הרגע אחרי ששמנו טבעות וחתמנו על ההסכם שערכנו במשותף.
עמדנו שנינו מחובקים, מעט דומעים מאושר, לא רוצים לעזוב...
ומסביבנו כל ההמולה של האורחים והמוסיקה שהתחילה להתנגן על רחבת הריקודים המאולתרת...
זה היה רגע שלנו, לבד בין כולם.

כיסוי ההינומה-ללא ספק

אני הייתי די אדישה לכל החתונה... התייחסתי לזה רק כיום בו אנו מכריזים על האהבה שלנו בפני העולם.
ובאמת כל היום לא התרגשתי יותר מידי.... גם בזמן ההליכה לחופה עוד קישקשתי עם ההורים..
אבל פתאום שהם המשיכו לחופה ובעלי התקדם אלי, נעמד מולי וכיסה אותי בהינומה-
פתאום לא יכולתי לעצור את עצמי ופרץ התרגשות מטורפת הכתה בי ופשוט לא הפסקתי לבכות- מאושר כמובן =)

coffeetoffy

New member
זה גם השלב שאני בכיתי

ממש התרגשתי לפני החתונה שלך, החברה הראשונה ב"חאבורה" שמתחתנת, אבל ברגע הכיסוי שלך כבר ממש לא עמדתי בזה. היה מיוחד ומרגש

rivkuntz

New member
בסלואו

כל החתונה עברה לי מבלי שארגיש,
מוזמנים, אוכל, מוסיקה - לא שמתי לב לכלום.
רק הגענו לאולם, והנה פתאום חותמים על כתובה, ומיד אח"כ החופה - מתי כל זה הספיק לקרות?!?!

אבל כשהתחילה המוסיקה של השיר שבחרנו,
שבעצם בחרתי עוד לפני כמה שנים,
וירון ואני היינו על הרחבה, פתאום הכל התבהר - פתאום כל הקשר שלנו, שהתחיל 5000 שנים לפני, פחות או יותר, רץ לי מול העיניים -
כל החששות שהיו לי לקראת הערב, וראבאק - כלפי החיים בכלל - הכל התמוגג, הכל נהיה אחרת, פתאום, בידיים שלו

הרגשתי שהגעתי לנחלה,
הייתי מאושרת כפי שלא הייתי מעולם,
התחבקנו, רקדנו ובכיתי מכל הלב.

לגמרי *ה*רגע המכונן

Ruby Gem

New member
קשה מאוד לבחור רגע אחד

אז אני בוחרת את הרגעים בהם בכיתי מהתרגשות:)

המפגש - הפעם הראשונה שהוא ראה אותי בתור כלה.
רגע לפני - אחותי שרה את שיר הכניסה לחופה, ובזמן צילומי המשפחות היא התאמנה על השיר וכיוונה את הבאלנס, ולרגע עצרתי להקשיב - ואז פשוט התחלתי לבכות! קלטתי שאחותי באמת הולכת לשיר בחופה שלי (זה היה משהו שתמיד רציתי שהיא תעשה, עוד לפני שידעתי עם מי אני אתחתן) ואוטוטו כל האורחים באים וזהו, זה מתחיל. (כשאני נזכרת בזה אני שוב מתרגשת!)
החופה- ההליכה לחופה עם כל האנשים שבאו לכבודנו מסביב ואחותי ברקע, הרגע שהוא שם לי את ההינומה ונתן לי נשיקה במצח, כשענדתי לו את הטבעת, וכמובן החופה עצמה.
הסרט - החברים שלנו הכינו סרט לגמרי בהפתעה! ממש התרגשתי מהמחווה ומההשקעה שלהם.

ray of light

New member
אני חושבת שהיו לי כמה

אחד מהם היה כשהגעתי לאולם וראיתי הכל מוכן והתחלתי לקלוט שזה קורה ופתאום ממש נרגעתי והתחלתי להנות מהערב.
שני היה בסוף החופה שעוד יותר נרגעתי כי החלק המלחיץ היה מאחוריי וממש שמחתי שעכשיו הולך להיות שמח
והשלישי האחרון היה בברכה של החברים שזה היה הרגע היחיד בערב שממש בכיתי מהתרגשות- כמו שחיה אמרה בדיוק :)

coffeetoffy

New member
ההמתנה לכניסה לחופה

בדיוק הכמה שניות האלה שיש לנו לבד באמת, בלי המלווים, הצלמים, ההורים, בלי אף אחד אלא רק שנינו. זה ממש נפל עלי פתאום, אני מתחתנת, הוא איתי, הוא לא ברח

ממש בכניסה לשביל של החופה ראיתי את החברים של ההורים מוחאים כפיים וזה השלב שנפתח הברז וממש התחלתי לבכות.. היה קצת מביך אבל זה התחלף בצחוק פסיכי בחופה עצמה אז זה התאזן

pipidi

New member
הרבה זמן לא הייתי כאן, מברכת אותך על הניהול

תהני מהתפקיד!

וגם אענה, לא יודעת אם לקרוא לזה רגע מכונן, אבל כל זמן ההתארגנות והצילומים הייתי רגועה, ואז הגענו לאולם והייתי קצת על קוצים, עד שהתחילו לטפטף חברים קרובים ומשפחה קרובה. אבל ברגע שהמוזיקה להליכה לחופה התחילה וידעתי שאנחנו הולכים לעבור בין כל המשפחה, חברים, מכרים שם הכי התרגשתי וכמעט הזלתי דמעה. זה מה שהרגיש לי "שונה" בכל הערב הזה.
אחרי זה כבר קרעתי את הרחבה והייתי עסוקה בלהיות כלה שמחה ומקפצצת :)

ronitvas

New member
עוד קצת ואני מאמינה

שתצליחו למצוא את האיזון

זה בסוף מגיע.... ואז בא/ה הילד/ה החדש

Bobbachka

New member
גם אני אלך על הצפוי- הצעידה לחופה...

לא הייתי בקבלת פנים
והצעידה לחופה הייתה רגע המפגש שלי עם האורחים ולראות את כולם מחויכים ונרגשים היה פשוט נפלא.

yael rosen

New member
הרגע המכונן שלי

אוף, חשבתי המון זמן על תשובה לסקר ההו כה מצוין הזה
בשלב מסוים כבר חשבתי שמשהו לא בסדר איתי - למה אין לי רגע מכונן? למה דווקא החתונה, על כמה שהיה לי כיף, הרגישה לי לא מכוננת רגשית. ובאמת, דיברנו על כך המון. כאילו דווקא החתונה הייתה אחד הדברים הכי פחות אינטימיים שעשינו יחד. כמות האנשים, ההתרגשות, המחוך שלחץ, המתח שהכל יהיה בסדר, הכל שאב את תשומת ליבי. משפחה שלא ראתי הרבה זמן, מיליון חברים שהתקבצו כולם יחד. כל כך הרבה דברים טבעו את את מחשבותיי ורגשותיי, ודווקא האיש, זה שמתעורר לצידי כל בוקר, זה שמתחייב לחיות לצידי, לאהוב ולכבד, דווקא אותו אני לא זוכרת ברגע כלשהו, מכונן, ומרגש. הרגעים שלנו היו, למרבה הפליאה והעצב, כשהיינו יחד לבד (בדרך באוטו כשההתרגשות נוגסת בבטן, או בלילה לפני החתונה כשהתנפלו על טייק אווי מוקפץ). אז כדי לא לאכזב, בעיקר את עצמי. חשבתי על רגע. קטן. שנצור עמוק בזיכרון: הוא היה כשרקדנו לשיר "אהבה בת 20" שלנו. באותו רגע כולם נעלמו. המוסיקה עטפה אותנו ואפילו יכולת הריקוד הגמלונית שלנו לא הפריעה. הידיים שלו, שעטפו אותי, התהדקו כשיוסי בנאי שר "אני מכיר את כישופייך את השקרים את הסודות. צריך תמיד לפקוח עין ולהישמר ממלכודות". באותו רגע ידעתי שיש לנו סודות שהם רק שלנו, שאף אחד אחר, גם לא הקרובים לנו ביותר, סמוקי לחיים ורווי אלכוהול, לא יודעים. אנחנו חולקים תפיסת עולם דומה, גם כשאחרים לא בהכרח מבינים, זה גרם לי להבין כמה השותפות בינינו עמוקה.

elinoket

New member
וואוו כתבת ממש יפה

שמחה שכן הצלחת למצוא את הרגע הקטן הזה (למרות שבנינו, גם הרגעים שבאוטו ועם הטייק-אווי לא פחות חשובים, אינטימיים ומרגשים
)
תודה ששיתפת!

למעלה