שלום , נעים להכיר !

nannerl

New member
שלום , נעים להכיר !

שלום לכולם/ן ! אפשר לומר שהייתי צופה סמויה (במקרה שלי במשך כמה שנים טובות) והנה - עכשיו גם אני שייכת ! יש חתן, יש תאריך, יש מקום, יש הזמנה, יש נושא לחתונה (עליזה בארץ הפלאות !) כל מה שנשאר זה ספקים - עניין קצת מסובך כי החתונה ביום שבת בערב. המלצות למאפרת/מעצב שיער שמגיעים עד הבית בשבת ? החתונה באמצע יוני ,מתי לסגור ? כיוון שזה יום שבת - לחוץ לסגור עכשיו את המאפרת ? תודה על העזרה !

elinoket

New member
ברוכה הבאה!

קודם כל הנושא של החתונה שלך מהמם ומקורי בטירוף!! אני ממש מתלהבת ממנו ואשמח לדעת מה חשבת כבר לעשות לאירוע בנושא הזה

דבר שני, אין לי מושג לגבי מציאת ספקים במוצ"ש אבל אני מאמינה שיש מגוון רחב שלא תיהיה לו בעיה עם זה (ומקסימום יקח על זה תוספת כלשהי למרות שגם לא נראה לי)
דווקא מבחינת לסגור - קודם כל סביר להניח שמי שתירצי יהיה פנוי כי החתונה במוצ"ש אבל בכל זאת כדאי לסגור כמה שיותר מוקדם בשביל השקט הנפשי.
את יכולה להסתכל הקרדיטים של מתחתנים (בקישורים) לראות המלצות על מאפרות ולהתקשר לברר אם הן יסכימו לעבוד במוצ"ש. כנ"ל לגבי כל שאר הספקים.
אני עוד לא התחתנתי אבל למאפרת שלי קוראים אירית סדרה והיא מגיעה עד הבית, את מוזמנת לברר איתה גם

שיהיה המון במזל טוב ותישארי איתנו, יש פה המון מידע, עצות ותמיכה מכולןןן

ronitvas

New member
ברוכה הבאה ומזל טוב

כנסי לבלוג של "אניקה"
היא עזרה לחברה בהפקת אירוע בדיוק בנושא הזה - היה מהמם!!!! מיותר לציין

וכתבה על זה פוסט.
בהצלחה

nannerl

New member
תודה !

ראיתי את הכתבה על חתונות חורף באניקה , ואכן יהיו אצלנו מוטיבים שונים שמסיבת התה היא אחת מהן. זה כ"כ מרגש ! מסיבת החתונה שלנו היא גם מסיבת תחפושות אז כל עניין העיצוב מקבל דגש מאוד משמעותי.

Bobbachka

New member
איזה כיף להיכנס לפה ולראות שעדין זוכרים אותי!

למען האמת, הפוסט על החתונה של עליסה בארץ הפלאות לא נמצא בבלוג שלי (מכיוון שהיה אמור להופיע באיזה מגזין חתונות והייתה להם דרישה לבלעדיות, המגזין אגב היה אמור להתפרסם בדצמבר @%%#!!!).

nannerl- אני יכולה לשלוח לך תמונות מהחתונה למייל ולהציע הצעות לדברים שעוצבו/נעשו בחתונה- היה מדהים!!! מוזמנת להתייעץ בכיף!

ronitvas

New member
אופס...

מה לא ראיתי פוסט????!!! הייתי בטוחה שכן....

בטח שזוכרים ומאוד מאוד שמחים שחזרת!

Bobbachka

New member
הפוסט עלה וירד... אכן מהמם ביופיו.

קיבלתי עדכון שיופיע במגזין חתונות במאי ואז יוכל לשוב גם לבלוג.

כמעטית

New member
יאללה גם אני

אז גם אני סמויה פה בפורום הרבה זמן, החתונה שלנו עוד חודשיים (במאי)
כרגע יש לנו כמעט הכל (למעט הזמנות וטבעות)
אני חייבת לציין שבכל התהליך הזה של החתונה, הפתעתי את עצמי ואני מצליחה להיות קולית הרבה יותר ממה שחשבתי שאהיה.

neurotica

New member
מזל טוב ו-הו מיי גאד!

חתונה בנושא אליס בארץ הפלאות, שבית את ליבי. אני כבר מתחילה לספר לאחור לקרדיטים. אפשר אולי טיזר? :)

למעלה