חדשה בפורום ומאורסת טרייה :)

חדשה בפורום ומאורסת טרייה :)

היי לכולם!

לפני כמעט חודש אני ובן זוגי התארסנו ועכשיו התחלתי לעכל את זה שצריך לסגור אולם. אני חייבת להגיד שזה קצת מכניס אותי לחרדות מאחר ואני לא מבינה בתחום הזה בכלל, ואני אוהבת לגשת לדברים עם מירב הידע האפשרי לפני שאני מתחילה לדבר עם בעלי עסק שרק מחפשים להכניס כמה שיותר לכיס.

חברה טובה המליצה לי על הפורום הזה שכולם/ן פה שפיציות ידע

אז הנה מה שבגדול החלטנו ואני ממש אשמח להמלצות לאולמות:

החודשים הרלוונטיים הם סוף אוקטובר תחילת נובמבר (כן כן חגים טירוף) כי קרובי משפחה שלי מארה"ב יהיו בארץ באותה תקופה לכבוד חגיגות יום הנישואין ה-65 של סבא וסבתא שלי אז אם כבר אז כבר

אנחנו רוצים אולם (כשאפשר גם אולם+גן) בגלל הסיכוי לגשם ובעיקר כי הבן זוג שלי חייב מזגן
הוא מאלה שמגיעים לרתיחה ב-22 מעלות.

מה עוד?

אנחנו רוצים לסגור על 350 מוזמנים (מזמינים 450 אבל בונים על זה ש-100 לא יגיעו), והשאיפה היא לסגור על בין 250-300 למנה כש-300 זה רק אם המקום באמת באמת שווה את זה ובתקווה זה גם יכלול הכל (אבל הבנתי שיש סיכוי שזה לא יכלול דברים כמו צלם שאולי נביא מבחוץ וגם אלכוהול שווה).

אנחנו רוצים משהו באיזור חיפה, אבל מוכנים להרחיק עד חדרה (רוצים לבדוק את "ביער") כשהעדיפות היא משהו על קו חיפה-יקנעם כי המשפחות הן מהקריות וחיפה.

באופן כללי אשמח לכמה שיותר מידע ככה שיהיה לי בראש למה להשוות וכו

תודה רבה לכולם ושיהיה סופ'ש מעולה ועתיר ידע

josie1986

New member
מזל טוב!

אין לי יותר מדיי המלצות באזור שביקשת, כי אני לא משם, אבל משהו שציינת כן תפס את עיניי -

הזכרת שאתם מעוניינים לבדוק את "ביער" ומצד שני הזכרת את טווח המחירים שאתם מעוניינים להשקיע.
למיטב ידיעתי "ביער" נמצא מחוץ לטווח המחירים שציינת, אלא אם תסכימו להתפשר על היום בשבוע (חמישי למשל נמצא הרבה מחוץ לסקאלה) ועל הקייטרינגים הזולים יותר וגם אז לא בטוח שזה יהיה בטווח.
אנחנו התחתנו ב"ביער", אמנם עם הרבה פחות מוזמנים, אבל בשיא החורף ובאמצ"ש והמחיר היה גבוה מהמקסימום שציינת.
אז כן חשוב לדעת את זה.

יש את גאיה בחדרה שכמה מבנות הפורום התחתנו בו והמליצו עליו בחום. הוא במחירים יותר סבירים.
יש גם את ערוגות הבושם, גם כן בכניסה לחדרה, אם כי הוא גם נראה לא מהסקאלה הגבוהה יותר.

שיהיה בהצלחה!

אנחנו גם ממש לא לחוצים על יום

כלומר, אפשר לגמרי אמצ"ש. אנחנו בעיקר מכוונים לזול אבל איכותי

elinoket

New member
ברוכה הבאה ומזל טוב!

אני ממש יכולה להזדהות איתך. גם אני הייתי ממש מבולבלת בתחילת הדרך (מתחתנת עוד חודשיים וחצי). אפילו חשבתי לקחת מפיק ולחסוך את הכאב ראש, אבל שראיתי כמה זה עולה החלטתי להתמודד ופשוט עשיתי צעד אחרי צעד.
קודם כל יש המון מידע באינטרנט, בפורום הנהדר הזה, בבלוגים של חלק מהבנות פה ובעוד המון אתרים נוספים.
העצה שאני קיבלתי זה קודם כל להסגר על תקציב מסויים (לא חייב על השקל אבל כן לדעתי פחות או יותר) ואחר כך לדעת כמה מוזמנים יש ולפי זה להתחיל לחפש אולם.
זה שאתם יודעים איזה סגנון אתם רוצים זה כבר מעולה! אם יש לכם חברים נשואים אני בטוחה שהם ישמחו להמליץ על מקומות ותמיד אפשר לקרוא חוות דעת על כל סוגי הספקים באתר מיט4מיט (אתר נהדר אני נעזרתי בו מאוד מהבחינה הזאת).
לגבי המחיר, אני דווקא אופטימית שתמצאו את מה שאתם רוצים גם בגלל העונה שאתם מתחתנים (שלפי ידיעתי נוב' יותר זול מאוק') וגם בגלל המיקום (למרות שאולי חיפה עצמה כן יקרה כי היא עיר ראשית, אבל באופן כללי בצפון יותר קל למצוא מקומות זולים בהשוואה למרכז).
שאתם בודקים אולמות תנסו להוציא מחיר בטלפון (גם אם כללי) כדי לא לבזבז זמן על להגיע לשווא לאולם.
אני מצרפת לך דף מחוברת אירגון חתונה שיש לי, חוץ ממנה יש פה עוד המון מידע במאמרי הפורום, הודעות נבחרות וקרדיטים.

מקווה שעזרתי ושוב המון מזל טוב!

Sofi Sh

New member
תבדקו את גן הקונגרסים בחיפה

אנחנו היינו מאוד מרוצים :) תבקשו לדבר עם גליה...

אם תרצי מידע ספציפי, בכיף :)

Bobbachka

New member
אני יכולה להמליץ בחום על גאיה בחדרה

על פניו למקום אולי יש פחות שיק מ"ביער" או "ערוגות בושם", אבל האוכל שם היה מצוין, המקופ נקי, מוקפד ומתוקתק ויש לי רק דברים טובים להגיד (התחתנו שם במאי 2012, וואו!!! הזמן טס...).
אפשר לראות עוד פרטים בקרדיטים שלי.

למעלה