איפור, שיער וטיפוח 17/03

איפור "לאירוע"

אני מחפשת מאפרת, דיברתי עם כמה מאפרות, שהן לא מאפרות רק לחתונה, ואמרתי שאני רוצה איפור לאירוע, הם הביאו לי הצעות מחיר הרבה יותר נמוכות מאשר כשאמרתי שאני כלה.
האם לדעתכן זה בסדר לסגור איתה לאירוע וכשהיא תגיע אלי היא תגלה שאני הכלה? אם נגיד נסגור על סגנון מסויים בטלפון וזה מנה שהיא תעשה בתכלס (אחרי הכל אני לא רוצה משהו בומבסטי ונראה לי קצת לזרוק את הכסף לשלם פי 2 כי אני כלה).

סימהמה

New member
ענק!

אני לא הייתי מסוגלת לעשות את זה, אבל אם את עושה את זה- את מלכה!

ronitvas

New member
ומה היה קורה אם ספק היה משקר לך

גם הוא היה יוצא מלך?!

תמיד יש חלופות. צריך למצוא ספקים זולים יותר. זה הכל. זה רק דורש מעט יותר מאמצים....

סימהמה

New member
ברור שלא:)

אני לא מסוגלת לשקר וזה בהחלט גם מה שאני מצפה מהספקים שלי.

אבל טכנית היא לא ממש משקרת, זה באמת אירוע לא?:)

ronitvas

New member
בוודאי שכן!

היא לא אומרת שהיא לא הכלה. היא אומרת שהיא צריכה איפור לאירוע בידיעה שאיפור כלה יעלה יותר.
ואם היא הייתה אומרת שהיא הכלה, המחיר שהיא הייתה מקבלת היה שונה.
ולכן בדיוק היא שואלת.... אם היא הייתה שלמה עם המעשה סביר להניח שהשאלה הזאת לא הייתה עולה....

סימהמה

New member
אבל

זה לא ששואלים אותה: "את כלה?" והיא עונה:"לא".
או לפחות ככה אני הבנתי...

סימהמה

New member
:)

זה מאד שונה אם היא הולכת למאפרת שהיא קובעת איתה, מתאפרת אצלה ויוצאת.

כמובן שלהביא הבייתה מישהי שתגלה פתאום שהיא כלה זה לא בא בחשבון וזה גם מאוווד יעכיר את האווירה ויגרום לאי נעימות בכל ההתארגנות.

היא רק צריכה לקחת בחשבון שברגע שהיא לא אומרת שהיא כלה, יכול להיות שישתמשו בחומרים פחות עמידים וכו' אבל זה באמת מחוץ לתחום הידע שלי.

היו כאן בנות שנכנסו לחנות פרחים, קנו פרחים בלי להגיד שזה לזר כלה ויצאו, זה די דומה לא?

ronitvas

New member
בטח דומה

רק שזר לא צריך להיות עמיד כמו איפור

אם היא הולכת למספרה ואומרת שהיא רוצה תסרוקת לאירוע, או אם היא הולכת למאפרת ואומרת שהיא רוצה איפור לאירוע, סבבה.
היא רק צריכה לקחת בחשבון שזה יהיה אחרת. לא אומרת שזה רע, רק אחרת.
אפשר גם ללכת לאחד מהסניפים של MAC ולהינות מאיפור מוצלח.

אבל אם היא מביאה ספק/ית אליה, והוא בא למטרה מסויימת ומגלה שרימו אותו - זאת בעיה!
ולזה יכולות להיות השלכות לא נעימות כמו למצוא את עצמך ללא איפור.

שוב, יש אלטרנטיבות, רק צריך למצוא אותן.....

kitty1001

New member
אם היא מבקשת איפור לאירוע

אז גם אם המאפרת תגלה שהיא כלה, היא עדיין יכולה לאפר אותה כמו שמאפרים לאירוע.
כל עוד הלקוחה לוקחת בחשבון שהאיפור לא יהיה עמיד כמו איפור כלה - אני לא רואה היכן הבעיה.
מה שהיא ביקשה - זה מה שהיא תקבל. המאפרת לא צריכה לכעוס עליה בגלל זה.

ronitvas

New member
אני לא הייתי מסוגלת לעשות את זה

ומה יקרה אם היא תגיע אליך, תראה ששיקרת ותחליט שהיא הולכת?
סביר להניח שאם היו משקרים לי הייתי הולכת מהמקום....

חוצמזה, איפור כלה הוא שונה. לא מבינה כל כך גדולה בזה, אני מניחה שהמאפרות פה בפורום יתנו יותר הסברים.
כשאני יוצאת לאירועים חשובים אני נעזרת באיפור מקצועי, כי אני לא מספיק טובה בלאפר את עצמי.
מניסיון, לוקח לאפר הרבה הרבה פחות זמן מאיפור לכלה, והוא גם פחות עמיד.

אישית, לא הייתי עושה את זה ואני גם לא ממליצה.

אם את רוצה לחסוך, את יכולה לחפש אפשרויות זולות יותר, כמו למשל לחפש כאלה שאין להם כל כך הרבה ניסיון או שרוצים לבנות תיק עבודות (אבל הם יכולים להיות מקצועיים מאוד!!!)

אסייג ואומר

שהמאפרת שדיברתי איתה היתה קצרה בזמן ושאלה איזה סוג אני רוצה, אז אמרתי איפור לאירוע (עדיין לא מעכלת שאני הכלה
), אז היא הביאה הצעת מחיר זריזה.
אז כל העניין הזה גרם לי להרהר בנושא , לא שזה נעשה מכוונה תחילה, סתם היה לי מוזר ההפרש הגדול (אחרי הכל המייקאפ הוא אותו מייקאפ, זה לא שיש תכשיר "לכלות" ואחד שונה "לאירוע רגיל").

סתם תהיתי לעצמי, כנראה שלא אלך על זה בסוף

c love1

New member
לכי על זה!!

אבל שהיא לא תבוא אלייך, תתאפרי תסתרקי אצלה ואז תלכי למלון/בית/ אולם ותשימי את השמלה והכל..
מפגש עם החתן אפשר לעשות בכל מקום..

אבל תגידי שזה לא סתם אירוע- שאח/אחות חברה מתחתנים ואת צריכה איפור עמיד שמצטלם טוב כי את תיהי בפרונט של האירוע כל הזמן .. לא נראלי שהיא מחזיקה סט איפור כלה וסט איפור ערב.

Princess Lotta

New member
אני לא הייתי הולכת על זה בכלל!!!

איפור כלה צריך להחזיק להרבה יותר זמן ולהתאים לצילומים מקדימים ומרובים. הוא צריך להיות עמיד במיוחד במקרים של בכי וכו', הוא צריך להחזיק עד השעות הקטנות של הלילה.

אם אני עושה איפור לאירוע של מישהו אחר אני לא צריכה שהוא יחזיק לי 12 שעות וייראה מושלם בצילומים, אז לא הייתי מסתכנת בקטע..

לאני2306

New member
אני אגיד לך מה אני עושה במצבים כאלה

קודם כל אני בעד כנות. כשכלות מתקשרות אליי במצבים כאלה, אני תמיד אומרת שאיפור ארוע עולה בדיוק מחצית מאיפור כלה, פשוט בגלל שהוא לא כולל איפור ניסיון. הרבה פעמים כלות ויתרו על הניסיון וכך הוזילו עלויות. אני חושבת שאם יש שיקול כלכלי גדול, זו יכולה להיות בהחלט אופציה.

יכול להיות שיכאב לה הגרון בדיוק

אז היא תבטל את מפגש ברגע האחרון בלי להרגיש יותר מדי לא נעים, ולא קרה כלום, כי את יכולה לשים לעצמך קצת מייקאפ ומסקרה בשביל "האירוע".

ומה לגבי הזמנים?
מאפרת לחתונה צריכה להיות בשעה מאוד מסויימת ביום, כדי שתספיקו לעשות את כל שאר הדברים.

אם לא איכפת לך לשקר, אז שחקי אותה איך שאת רואה לנכון, רק תזכרי שזו הבחירה שלך וזו מי שאת.
אל תתרצי את זה ב"לא שיקרתי באמת", כי את כן.

אני בטוחה שמאפרת של דודה לברית עושה דברים אחרת מאיפור כלה בחתונה.

ginNtonic

New member
איפור ושיער לכלה ב 100 ש״ח, יש חיה כזו?

יש לכן המלצות על מאפרות ומעצבים טובים בתקציב הזה?
תודה

למעלה