מחפשים מקום ואוכל 18/3

טוב ששאלתם

אני מנסה להרחיב את טווח חיפוש המקום לכ-250 אורחים (כ-320 מוזמנים) בנובמבר, וזאת לאור ייאוש מהמחירים במקומות שהתעניינתי בהם עד כה.
לכן אני מחפשת חוות דעת (מחיר - אם אפשר לציין עונה ויום בשבוע; שירות והתנהלות; אופי המקום וכל דבר נוסף שיכול לעזור) על המקומות הבאים:

1. אודאון
2. אקסודיה
3. קסליו
4. שירת הים
5. מי גן

תודה מראש!

ימיממה

New member
שירת הים

היי,
בשירת הים מאד נעים, אם אפשר לערוך את הבר כניסה בחוץ אז מהמם!

האוכל עם דגש על הבשרים מאד טעים, אם יודעים לבחור נכון.

למי גן אין רשיון עסק.

yul0402

New member
שירת הים

היי,

אנחנו מתחתנים בשירת הים במאי. יש להם שני אולמות, כל אחד עם יתרונות שלו. המחירים שלהם ממש סבירים וההתנהלות מולם נעימה מאוד.

אני מחפשת לשמוע על "כחול" בחיפה

במלונות שנמצאים על חוף הים מסתבר שיש אולם חתונות (או היה) בשם "כחול". התקשרתי היום והם לא עונים לטלפון. השארתי את הפרטים שלי - נראה לי כמו מקום די אידיאלי לחתונה אבל לפני שאני מתחילה לרדוף אחריהם רציתי לדעת אם מישהו/י היו שם ויכולים להמליץ (או להמליץ נגד
).

אנחנו רוצים לסגור על 350 איש, ובסוף אוקטובר מתאים מאוד שיהיה אולם.

אשמח לעזרתכן

ronitvas

New member
כחול

קודם כל מבחינת הכמות נראה לי הרבה מיד אנשים למקום, אבל יכול להיות שזכרוני מטעני....
אני לא אוהבת את הכניסה למקום. האולם עצמו קודר יותר ומועדוני יותר. זה סגנון שצריך לאהוב.
חוצמזה, אומרים שהאוכל מצויין.
ממליצה לך לחפש בקרדיטים. הייתה פה לא מזמן כלה שאמרה שמנהל האירוע שהיה להם היה מזעזע והמליצה על מנהל האירוע השני שיש להם, שהוא מקסים....

Juliettta7

New member
האולם עצמו ממש יפה

כשנפגשנו איתם הם היו נחמדים, וזוג חברים שלנו שהתחתן שם (וגם זוג חברים של החברים) היו מאוד מרוצים מהם אבל..
בכלל לא נהנינו מהאוכל וגם ביקשנו להחליף את המנה..יכול להיות שהרמה שלו הייתה מאוד רחוקה מהרמה של האוכל שהזוג קיבל בטעימות..

Bobbachka

New member
מצחיק!

ראיתי פרסומת של ימה ולא היה לי מושג איפה המקום ה"חדש", עכשיו הכל מובן...

למעלה