סקר לתחילת השבוע: הרגע המכונן של החתונה

elinoket

New member
סקר לתחילת השבוע: הרגע המכונן של החתונה

בהסתכלות לאחור, מה הייתן אומרות שהוא הרגע המכונן של האירוע שלכן?
זה יכול להיות כל דבר - משפט שנאמר, שיר שהתנגן, חיוך שהוגנב.
משהו שאתן זוכרות בבירור ובחדות מהאירוע ושבמידה מסויימת הוא עשה לכן את האירוע או השפיע על האירוע מאוד.

לצערי אני לא יכולה לענות כי אני עוד לא התחתנתי אבל נראה לי שזה יכול להיות סקר מעניין/כייפי

יאללה כולן לענות

האמת?

כשראיתי את אחותי.

במהלך חלק די גדול מהמקדימים עדשות המגע שלי כל הזמן התלכלכו מהמסקרה או האייליינר או משהו, ולא יכולתי לראות בעין אחת. החלפתי כמה עדשות וכל פעם זה היה בסדר לקצת ואז שוב התלכלך. באמצע הצילומים קלטתי שנגמרו לי העדשות החדשות וששכחתי את נוזל העדשות אז אפילו לא יכולתי לנקות את אלו שהיו עליי וממש ממש נלחצתי. חבר שלנו רץ לקנות נוזל עדשות והבחור שלי ניסה להרגיע אותי ולשכנע אותי שזה יפתר והכל יהיה בסדר. בינתיים המשכנו קצת עם הצילומים עד שחבר שלנו חזר עם הנוזל ולקחתי את הזמן לנקות את העדשות ביסודיות ולנקות טיפה את איפור העיניים (מה שהיה מלחיץ בפני עצמו, כי פחדתי להרוס את האיפור לגמרי).

החזרתי את העדשות ולאט לאט העיניים המגורות שלי חזרו לעצמן, אבל עדיין הייתי בבאסה שזה קרה באמצע המקדימים וקלקל לי את המצברוח. חשבתי שאני לא אצליח להשתחרר מהבאסה ושאני לא אהיה מאושרת בחתונה שלי כי זה ימשיך להציק לי ולהטריד אותי (כי אני הכי כזו). ומה יהיה ולמה אני לא יכולה לשחרר ולמה דווקא לי זה זה קורה עכשיו ואההההה.

ואז הגענו למקום וראיתי את אחותי והיא הסתכלה עליי והתחילה לבכות ואני כמעט התחלתי לבכות והתחבקנו חזק חזק. ופתאום כל ההתרגשות עטפה אותי והשכיחה לחלוטין את העדשות והכל - לא חשבתי על זה זה שוב כל החתונה והיה לי הכי כיף ומאושר. נזכרתי בזה פתאום רק למחרת, ואז זה כבר נראה שולי ולא היה אכפת לי

אז בקיצור, הרגע שבו ראיתי את אחותי

elinoket

New member
אווו איזה מרגש

כמעט בכיתי בעצמי (נשבעת לך
)

ודרל אגב, אני הולכת לשים עדשות לראשונה לחתונה והתלבטתי אם לדאוג למשקפים כגיבוי.
אחרי הסיפור הזה אכן אדאג אז תודה רבה לך גם על זה!

בהחלט!

ואם את מתכוונת לשים עדשות, תתחילי להתאמן כמה שיותר זמן לפני. בהתחלה לוקח הרבה זמן להכניס אותן, וגם לא כל העדשות מתאימות לכל עין.

haych

New member
ראשונה!!!! חחחחחח

וואו... שאלה קשה...
הייתי אומרת אולי שהשיר שהכינו החברות שלי מהלימודים, וצרפו אליו את החברות שלי מהבית. הם כתבו מילים אחרות לשיר מוכר - שכאילו הכלבה שלנו שרה עלינו, וצרפו מצגת עם תמונות שלנו ושלה. זה היה הרגע היחידי בחתונה שבכיתי מהתרגשות-לראות את כל החברות שלי על הבמה, מופיעות לכבודי ועושות לי שמח ולדעת שהם טרחו כ"כ על המצגת והשיר והכינו משהו שהוא ממש "אני".

ויש עוד מלא רגעים שעשו לי את האירוע, הייתה פשוט אווירה מטורפת!

ray of light

New member
נצל"ש! מזל טוב לחיה

שחוגגת יומולדת היום

שיהיה המון מזל טוב !!!

haych

New member
תודה רבה!!

היה לי יום כייפי באווירת פורים :) מתחילה לצבור כוחות לקראת 30 הגדול!

MineSweeper

New member
קצת צפוי, אבל הרגע שהתחלנו לצעוד לכיוון החופה

התארגנו יחד, היינו די בלחץ זמן ובקושי הספקנו להצטלם מה שהיה די מבאס.
בקבלת הפנים היה ממש כיף וקליל,
מתישהו הבחור נעלם לחתום על הכתובה, אחר כך קראו לאורחים להתאסף באיזור החופה,
אנחנו נכנסו לרגע לחדר חתן-כלה לנשום, לסדר את ההינומה ולהתארגן,
הלכנו לחכות בנקודה שממנו נצא ונצעד לחופה.
כששמעתי את השיר שלנו מתנגן והתחלנו ללכת לכיוון החופה, אפילו עדיין לא ראיתי את האורחים..
ופשוט התרגשתי בטירוף והתחלתי לדמוע.
הכי כיף היה כשעצרנו, הבחור נישק אותי וכיסה אותי בהינומה.
מאותו רגע כבר לא בכיתי וכל החופה עברה עליי ברוגע ובכיף.

אבל תכלס, הרגע הכי מכונן ביום הזה - לשכב במיטה אחרי המקלחת, יד על יד עם הטבעות החדשות, ולהרהר בכך שאנחנו זוג נשוי.

elinoket

New member
ממש הרגשתי את ההתרגשות שלך

כי דמיינתי אותי ברגע הזה

(רוצה שזה יקרה כבר!! חחח
)

AnatOfBodom

New member
חושבת שהרגע המכונן

אצלנו היה בקבלת פנים, כשהאלכוהול התחיל להשפיע, והיינו אחרי צילומי המשפחות והתגובות המפרגנות מכולם והשיר הראשון שביקשנו מהדיג'יי שיתחיל איתו התחיל..
ומהצליל הראשון זה הרגיש לנו כאילו החתונה מתחילה וזה בדיוק איך שתיכננו וזה היה רגע מושלם.

כשהוא בא לאסוף אותי ממעצבת השמלה שלי.

ואז ראה אותי לראשונה יוצאת מאחורי הוילון שמסתיר.

ronitvas

New member
אני זוכרת ממש מלא רגעים

את ההתערבות שגילי עשה עם החבר'ה מהעבודה שלו, ואיך עמדתי כמה דקות בהלם, אבל אחר כך קפצתי כמו מטורפת.
את כל האהבה
את רחבת הריקודים שהתפרקה לחלוטין מכל הטירוף שהיה שם
את השמח
את זה שגילי צרח לי באיזה שלב "זאת המסיבה הכי מטורפת בעולם"
את אבא שלי שיכור כלוט מסתובב עם בקבוקי מים ומשפריץ על כולם
את כל החבר'ה צורחים (ואחי בראש) "מזרחי, מזרחי" ופיני דקל עומד חסר אונים עד שנתתי לו אישור
את ההערות של האנשים שזוכרים עד היום - הדודה האמריקאית שלי באה לגילי ביציאות מטורפות

בקיצור, יש מלא רגעים קסומים וקסומים פחות
שאפילו ממרחק של 15 שנה עוד זוכרים

באןבאני

New member
רגע מכונן... מצריך מחשבה...

אני חושבת שהרגע שבו נכנסתי לאולם לפני כולם - וקלטתי איך העיצוב שתכננתי ועמלתי עליו חודשים רבים כ"כ יצא לפועל! המלים נעתקו מפי מרוב התרגשות והייתי שמחה שיצא הרבה מעבר לציפיות ולחלומות שלי.

אני חושבת שגם כשצעדתי עם הוריי לחופה. נראה לי שכבר סיפרתי את הסיפור הזה כאן
נעמדנו בנקודה שמנהל האירוע אמר לנו לעצור ולהורים שלי להמשיך ושאני אשאר. ההורים שלי נישקו אותי יחד ואמרתי לאמא ש"אני נשארת כאן" והיא מחזיקה אותי חזק ובשיא הרצינות אמרה לי: "לא את לא" כי היא חשבה שנלחצתי ולא יכולה להמשיך ללכת
ואז הזכרתי לה שהם ממשיכים ואני נשארת כדי שרן יגיע לאסוף אותי...
באופן כללי בחתונה בעיקר הייתי מאד שמחה ורגועה, לא בדיוק "התרגשתי", אבל בחופה היה את הרגע שבו באמת התרגשתי, וזה הרגע שלי. כשההורים שלי "מוסרים" את הבת הקטנה לחתן המיועד, והוא מגיע אלי - כשצעדנו יחד לעבר החופה וכולם מסתכלים ושמחים ומתרגשים וכ"כ אוהבים... זה רגע מכונן באמת

למעלה