סקר שוק בנוגע לוודקה ואן גוך:

elinoket

New member
סקר שוק בנוגע לוודקה ואן גוך:

1. איזה ואן גוך יותר טעים: דאבל אספרסו או קרמל?
2. אם יש לי ואן גוך אסאי, דאבל אספרסו וקרמל ואני רוצה להוסיף טעם רביעי, איזה טעם אתם ממליצים?
תודה רבה מראש :)

סקומפי

New member
אננס או מלון

אצלנו מהבר המליצו בחום על האננס וקנינו 2 שהתחסלו לחלוטין, בחתונה אחרת טעמתי ואן גוך מלון ואהבתי מאוד.

haych

New member
לא מכירה קרמל

אבל הדאבל אספרסו מעולה ואני חושבת שהוא די קונצנזוס.
חברה שלי אמרה שיש ואן גוך שוקולד ושהוא מעולה. נשמע טוב, אבל לא יכולה להגיד ממקור ראשון.
הרימון לא כזה מוצלח.

c love1

New member
עוגת חתונה??

בעד/ נגד?? אישית אני אוהבת את הטקס הזה ...החצי לא מבין אבל גם לא מתנגד..
ואם יש המלצות זה יהיה מעולה..:)

AnatOfBodom

New member
בעד!

מההתחלה ידעתי שאני רוצה עוגת חתונה.
מצאתי עיצוב שאהבתי באינטרנט וחיפשתי מישהו שיוכל ליצור לי משהו דומה בגרסה פרווה (אך ורק בגלל האולם).
היה ממש כיף לחתוך אותה מול כולם ונשארו שאריות שהספיקו לשבועיים :)

מצרפת תמונה והמלצה לבחורה שהכינה לנו את העוגה וטיפלה גם בכל נושא הכשרות מול האולם: תמר על ההר.

(הטופר הוזמן מאטסי)

c love1

New member
מקורי !!!

אהבתי..
עשיתם כל קומה בטעם אחר?
ויש לך מושג טווח עלויות:/

AnatOfBodom

New member
תודה!

כן כל קומה הייתה בטעם אחרת ועם מילוי שונה. יש הרבה טעמים לבחור מהם.
עלויות, תלוי בגובה העוגה ובעיצוב שלה. בין 1000-1500 ש"ח

elinoket

New member
חייבת לשאול משהו

שעושים עוגת חתונה איך זה בדיוק עובד?
חותכים חתיכה לכל ה200-300 אורחים?
או שסתם חותכים חתיכה לזוג (בטקס חיתוך עוגה) וזהו??

AnatOfBodom

New member
אצלנו

חתכנו כחלק מהטקסיות של העניין לנו ואז באו אנשים וחילקתי להם חתיכות גם כן אבל זה ממש לא היה לכל האורחים..
במחשבה אחורה אולי הייתי צריכה לתת את העוגה מאותו הרגע לקייטרינג שיפרסו אבל לא ממש חשבתי על זה ולכן קיבלנו את מה שנשאר הביתה.

yael rosen

New member
דוחפים כפיות

אנחנו נזכרנו בעוגה רק בסוף, כשנשארו החברים הממש טובים, ואז דחפנו כפיות.. לא לפני שהחתן דחף את הפנים שלו לתוך הקומה השנייה של העוגה
התמונות בשרשור למטה... בינתיים המנהג הזה לא ממש רשמי, ולכן כל אחד ואחת יכולה להחליט איך לעשות את זה.

תוך כדי כתיבה, חשבתי על רעיון: אפשר להכין מיני עוגות קטנות שיחולקו לאורחים, ושיהיו באותו טעם של העוגה הגדולה, שממנה יטעמו רק הזוג והקרובים להם. למשל, אצלנו הייתה עוגה רד-וולווט (ככה קוראים לזה?) ונגיד שלצד העוגה היינו מכינים גם 150 מיני עוגות, נגיד בכוסות קטנות, ומחלקים לכל האורחים. חבל שלא חשבתי על זה קודם

maayanmid

New member
לא חובה זה בטוח אבל אני בעד

שבוע שעבר הזמנתי לחתונה שלי

זה כיף ונחמד שיש אבל צריך לזכור שיש עוגה ולא לשכוח לעשות טקס (שזה מה שקרה אצל אחותי ואז אכלנו עוגת חתונה ימים שלמים :)....)

אנחנו הלכנו על עוגה ארגנטינאית גם שזה מוסיף לטקס משהו מגניב. בגדול מחביאים בתוך העוגה חוטים עם כל מיני דברים קטנים בקצוות (כל מיני צ'ארמס כאלה) ובאחד יש טבעת. הרווקות מוזמנות למשוך ומי שמקבלת את הטבעת היא הבאה להנשא... זה מדליק ועושה את טקס העוגה יותר מעניין אפילו

אני מצרפת תמונה של העניין להמחשה מהפייסבוק של ארטקייק

אני הזמנתי עוגה אצל ענת מ ARTCAKE בחרנו עוגת שלוש קומות בטעמים שונים. ענת מקסימה והכינה לנו טעימות שהיו באמת שוות עם טעמים מאוד מיוחדים ובכלל לא מורגש שהיה פרווה

למיטב ידעתי עוגות חתונה עולות באזור 2000 עד 3000 בערך

בהצלחה
מעיין

yael rosen

New member
ברוווווווווווווווווווור

למזלנו, אחותי הנפלאה והמהממת שקדה על הכנת עוגה של שלוש שכבות (שקרסה קצת ביום החתונה
אבל שופצה באהבה על ידה).
זה היה נורא כיף, ומאוד מאוד מאוד טעים. מצרפת גם תמונות מביכות כדי לשכנע אותך בצדקת טיעוני

Sofi Sh

New member
ברור שבעד!

זה היה ממש כיף! הביאו אותה לרחבה בחצות וזללנו ממנה עם האורחים שהיו ברחבה :)
שלנו הייתה מנטע מ"נטעים" שהייתה מדהימה- היא נמצאת בצפון הארץ.

shiwii

New member
בהחלט בעד!

זה אומנם לא חובה, אבל מאוד מוסיף - הן לאווירה והן לעיצוב... אפשר לתת לאחד מההורים להתעסק בזה (וככה הם מרגישים שותפים) ובאופן כללי זה מוסיף לתמונות... אצלנו, בעלי פתאום נתקף ברעב כך שאחרי שחתכנו חתיכה סמלית עם הסכין הוא ועוד כמה אנשים התחילו לאכול בידיים... זה יצא ממש מצחיק ולעוד זיכרון שמעורר חיוך

בכל מקרה, הנה טיפים ורעיונות להשראה לעוגת חתונה: http://snowflakesh.blogspot.co.il/2014/02/blog-post_20.html

soosh1

New member
אנחנו

קנינו הרבה דאבל אספרסו ואסאי (שלדעתי האסאי ממש לא טעים אבל אמרו שהוא הולך מאוד, והדאבל מאוד טעים לדעתי והולך בחברה שלנו) ובנוסף קנינו מעט ים של כל מיני סוגים- אננס מלון בננה וקוקוס שזה טעמים שטעמנו והם מעוליםםם.. הקוקוס והבננה במיוחד
למי שאוהב קוקוס ובננה כמובן (יאמממ)

למעלה