עיצוב שיער ואיפור

bridetobe1

New member
עיצוב שיער ואיפור

היי!
חדשה כאן :)
רציתי לשאול : כשאני רוצה לסגור עם מעצב השיער הוא אומר שאין חוזה רק אני מקבלת חשבונית על המקדמה..
כך נהוג?
או שאני צריכה להתעקש על פירוט של : שהוא מתחייב למצוא מעצב אחר אם הוא חולה או משו, מה קורה במקרה של ביטול וכו...

בנוסף אם מישהי מכירה מאפר/ת טובה באיזור רחובות- ראשלצ אני אשמח לדעת :)

yael rosen

New member
כשטוב - כולם חברים

הבעיה מתחילה כשדברים מתחילים להסתבך, ולכן, עדיף, מומלץ, ולפעמים אפילו חובה, לכסות את שניכם בחוזה כתוב וחתום.
אעיד על עצמי שלא חתמתי על כלום מול מעצב השיער שלי, בעיקר בגלל שיש לו שם כל כך ידוע, שהאמנתי שעצם זה מכסה אותי. הוא אומנם היה מדהים (ולחוץ יותר ממני שייצא הכי טוב שיש) אבל בכל זאת, בדיעבד זה נראה לי אידיוטי להתנהג כך. ואוכל לומר לך לגבי בעלי מקצוע אחרים, שאני מאוד מצטערת על כך שלא היה שם חוזה חתום עם כל הדרישות שלי, גם אלו שבזמנו נראו לי מובנות מעליהן. בקיצור, אני חושבת שנכון יהיה אם תבקשי בכל זאת משהו כתוב, במיוחד סביב הנקודה החשובה שהעלית. כי כרגע כולם חברים, כולם אוהבים והכל בסדר, אבל חוזה נועד לזמנים אחרים.

ronitvas

New member
מסכימה מאוד עם יעל

ה-כ-ל צריך להיות מעוגן בחוזה.
אפשר לקחת חוזה סטנדרטי ולשנות אותו לפי מה שמתאים לשני הצדדים.
אגב, גם נראה לי לא אחראי מצד הספק לעבוד ללא חוזים. זה לא מגן רק על הלקוח, זה מגן גם עליו!

renit

New member
מסכימה! לא עובדים בלי חוזה

זה ככה בכל תחום שהוא, אין סיבה שיהיה משהו שונה בחתונה.

21186

New member
כנראה שככה נהוג, גם אצלי זה בלי חוזה

היי,
קודם כל, ברוכה הבאה ומזל טוב!!
דבר שני, גם אצלי זה ככה בלי חוזה ואני גם לא מבינה למה, אבל לא טרחתי לשאול אותן (המאפרת ומעצבת השיער)... מקווה שלא יהיו בעיות!
דבר שלישי, אני לקחתי את אלה אברמוב (מראשל"צ והיא מגיעה גם הביתה או למקום ההתארגנות) בתור מעצבת שיער, אבל היא עושה גם איפור ומקצועית גם באיפור (פשוט לפני שהגעתי אליה כבר מצאתי מאפרת)... הייתי אצלה בניסיון לפני שבוע ומאוד מאוד התחברתי אליה והרגשתי גם שהיא מבינה אותי ומקשיבה לי ולרצונות שלי שזה מאוד מאוד חשוב!!
החתונה מן הסתם לא הייתה עדיין, אז אני לא יכולה להגיד איך היה ברגע האמת, אבל נורא התלהבתי ממנה בניסיון ואני מאמינה שלא תהיה בעיה בהמשך!!

למעלה