טיפוח

nitzan gng

New member
טיפוח

למי יש המלצה על מעצבת גבות טובה בתל אביב?? טובה מבחינתי היא מישהי שמחבבת גבות טבעיות וטיפה עבות ולא דקיקות וגזורות ומשורטטות.

היתה לי מעצבת שכונתית אבל אני לא אוהבת מה שהיא עושה. החתונה מתקרבת ואני חייבת המלצה טובה! אם בא לך אז אשמח גם לתמונה

תודה מראש!

ray of light

New member
ממליצה על אסתר מיוליה בדיזינגוף

רק הבעייה שהיא יקרה, לוקחת 100 לעיצוב גבות (בחוט).
אבל ממש טובה!

simplicity83

New member
אני רואה שגרמתי לעוד מישהי להתמכר

אין על אסתר!! האחת והיחידה.
שווה כל שקל לדעתי.

ray of light

New member
כן גברת!

תראי מה עשית! :) עכשיו אחרי החתונה אני מרשה לעצמי להזניח אז הולכת בתדירות יותר נמוכה. אבל היא ממש טובה :)

simplicity83

New member
כן, ככה זה גם אצלי

האמת שהגורם העיקרי הוא חוסר זמן.. כי אין מצב שאספיק להגיע אליה באמצע השבוע ובימי שישי תמיד יש לי אלף תוכניות..
אבל כל כמה זמן אני לא מוותרת וקובעת אצלה, ובין לבין מנסה לשמור על מה שהיא עושה.

אבל נראה לי שהיא כבר חייבת לי טיפול חינם - הבאתי לה לפחות 10 קליינטיות שעכשיו מכורות :)

nitzan gng

New member
אז הייתי אצל אסתר!

עם 3 המלצות לא מתווכחים... :)
אסתר מאוד חמודה וסופר דייקנית - לא ויתרה לאף שערה עד שהגיעה לאיזון מושלם. התוצאה - קצת דקה מידי ממה שקיוויתי אבל נראה טוב סה"כ.

ועכשיו תגידו - מה הקטע עם הסכין?!?
חטפתי הלם קטן ברגע הראשון שהבנתי שהיא מחזיקה סכין חד במיוחד מעל הגבות שלי ומשתמשת בו כדי לסמן על העור סימונים! פאק, זו שיטה מאוד מעניינת ולא קונבנציונאלית....בואו נגיד שההמלצות עזרו לי לסמוך עליה אחרת כנראה שהייתי שואלת אותה - גברת מה לעזאזל את עושה??

ronitvas

New member
סכין שמשאירה סימנים

פחד!!!
בחיים לא הייתי נותנת לה לעשות לי את זה, במיוחד שאני כזאת רגישה!

אבל כן הייתי עדה פעם לחוויית סכין - הגבנית שלי, האירנית, החליטה שהיא מגלחת לי את המסביב של הגבות. כדי לנקות את המסביב.
רק אחרי שהיא ניקתה הבנתי כמה רעיון לא מוצלח זה!
זאת הייתה הפעם הראשונה והאחרונה שסכין נגעה לי באיזור הגבות!

nitzan gng

New member
הדברים שאנחנו מוכנות לסבול בשם היופי...

לצורך ההבהרה - הסימנים שנשארים הם מהלחץ של הסכין על העור - בערך באותה מידה שסרגל נניח שנלחץ על העור משאיר סימן לכמה שניות או יותר. לא נחתכתי חלילה או משהו כזה ואני לגמרי מאמינה שהיא יודעת מה היא עושה ולא לוחצת חזק מידי.... אבל כן התכווצתי קצת כל פעם שהיא לחצה קצת על העור, כי בכל זאת...

זה באמת היה מפחיד אבל איכשהו סמכתי עליה שהיא יודעת מה היא עושה. :)

לעומת זאת אם מישהי היתה מעיזה להתקרב לי לפנים עם סכין גילוח הייתי בורחת משם מיד!!! נשמע נורא!!!

זה מצחיק כי ממבט מהצד אנשים לגמרי יכולים לחשוב שאנחנו הנשים מטורפות שאנחנו מסכימות לכל מיני שיטות טיפוח שמהצד יכולות להזכיר קצת אינקוויזיציה

ray of light

New member
האמת

שאף פעם לא הבנתי מה היא עושה איתה. חשבתי שהיא משתמשת בה כמו פינצטה לדילול שערות באמצע הגבה אולי?
לא חשבתי שהיא מסמנת בעזרתה משהו, באמת לא הבנתי עד עכשיו למה זה משמש בכלל.
לי גם לא נשארו סימנים אחרי. פשוט לא היה לי נעים לשאול מה היא עושה איתה

אנדי120

New member
אולגה בפרישמן תל אביב

לוקחת 70 שקל לגבות ושפם ועושה עבודה נהדרת. יש לה גישה טובה, לא דוחפת מוצרים בכלל (וגם כשאני מבקשת לקנות היא אומרת "למה לך? קני את הכי זול בסופרפארם") ותמיד שומעת מוזיקה איכותית בDVD. צרי איתי קשר בפרטי לטלפון, אם תצטרכי

תותית1212

New member
יוסף גבות

נמצא בכיכר המדינה וגם ברמת גן.
אם תלכי אליו- תבקשי שרק הוא יעשה לך ולא אף אחת מהבנות שעובדת אצלו.

אני מאוווווווד אוהבת את הגבות שהוא עשה לי- יש לי גבות עבות והוא ממש זורם ולא מנסה לדקק. (יכולה לראות בקרדיטים, למרות שעם איפור זה אחרת).

אבל, יקרן- 120 ש"ח, ואני לא התחברתי לאופי שלו. אבל האמת- אהבתי את הגבות מאוד.

למעלה