מוסיקה, צילום ואטרקציות 02/03

צלם מגנטים

היי,
האם לדעתכם יש צורך להגיע לפגישה עם צלם מגנטים (שיש עליו המלצות ממש חמות והמגנטים נראים מצויין בלייב אחרי כמה זמן) או שזה בסדר לסגור טלפונית?
מה הוא יכול להראות לי בפגישה שלא אוכל לראות במגנט שיש לי?

Shir Rose

New member
אם ראיתם מגנטים איכותיים שלו

שנשמרים לזמן ארוך ואיכותיים, לפי דעתי פגישה תהיה לצורך חתימת חוזה בלבד, ולפעמים גם זה נעשה במייל/פקס.
חשוב להדגיש לו כי את רוצה מסגרת X או Y ועוד משהו חשוב- שלא יכנס לחופה ויסתיר, יש לכם (אני מניחה) צלמי סטילס ווידאו שיעשו את זה הכי טוב!

אני סגרתי הכל טלפונית

בחרתי בצלם מגנטים לפי המלצות כאן בפורום של גולשות שהיו מוכרות לי.
בעקרון, ביקשתי שישלח לי דוגמאות בדואר, ראיתי את הדוגמאות ואז העברתי לו הזמנה חתומה.
דיברתי אתו בטלפון, התרשמתי שהוא רציני וגם שאלתי את הצלמים שלנו והם אמרו שהם מכירים אותו והוא אחלה (אגב, טיפ! אם את סומכת על הצלמים שלך - אפשר תמיד לשאול אותם אם יש צלם מגנטים שהם רגילים לעבוד אתו... ככה יש פחות סיכוי שהוא יפריע לצלמים עצמם לעשות את העבודה שלהם).

אני לא חושבת שיש הכרח להיפגש- במיוחד אם אין לך זמן לזה.

NoFi M

New member
צלמי מגנטים טובים ולא יקרים?

טוב, אחרי היעלמות קלה (מבחנים מבחנים...), חוזרים במרץ לארגון החתונה.

איך יכול להיות שחיפשתי ״מגנטים״ בפורום שנתיים אחורה ולא מצאתי?!?

אז כיוון שכנראה שיש לי בעיה עם החיפוש, אשמח להמלצות מכן על צלמי מגנטים.

אין לי הרבה דרישות (אני חושבת) - מחיר סביר (איזור ה-1,000), ספקים שנעים לעבוד איתם ולא דופקים קטעים מוזרים, תמונות סבבה (ואם אפשר אפילו יפות
) ואיכות סבבה.

תודה!

21186

New member
המלצה לאטרקציות

היי,
בא לנו להביא משהו מיוחד לחתונה במקום מגנטים, אבל אנחנו ממש לא יודעים מה!!
זה צריך להיות משהו שיישאר לאורחים ויהיה תחליף הולם ככה שהאורחים לא יתאכזבו מידיי מזה שאין מגנטים וישמחו עם מה שיש...
אנחנו לא רוצים תא צילום...

יש למישהו/ מישהי רעיונות??

סימהמה

New member
מצטרפת!!

אנחנו גם באותו מצב.
חשבנו על מצלמות פולארויד שיחולקו לרחבה אבל עוד לא התחלנו לבדוק את היישימות והכדאיות של זה.

נשמח לעצות ותובנות.

ronitvas

New member
תשלחי מייל לסיון

היא הייתה מאוד פעילה פעם בפורום והיא מהממת

היא מתעסקת בצילום והיא ערוכה לצאת לאירועים עם מצלמות פולארויד
אין לי את הנייד שלה, לצערי, אבל אני יכולה לחפש אם לא תצליחי דרך המייל

[email protected]

Pixelss

New member
במקרה נכנסתי להציץ וראיתי שמדברים עלי

אז אכן אני ערוכה לצאת לצלם פולארויד בארועים,
בדיוק מחר יש לי פגשה עם זוג שאם אני זוכרת נכון הגיע אלי מהפורום.

העלויות אכן יותר גבוהות ממגנטים אבל יותר זולות ממה שציין שמוליק.

במידה ומישהו מעוניין לקבל הצעת מחיר ניתן לפנות אלי במייל שציינה רונית המדהימה.

ורונית - אני פשוט מתה עליך

ronitvas

New member
love you toooooo

זה רק אומר שאת צריכה לבקר אותי יותר,
או לפחות לקפוץ לפורום מידי פעם - התגעגעתי

Pixelss

New member

לקפוץ לבקר אותך זה קצת מורכב... למרות שבכריסמס הייתי באותה יבשת אבל עדיין רחוק.

לפורום אני קופצת מידי פעם אבל בעיקר קוראת, העולל הקטן לא נותן לי הרבה זמן לכתוב

עלות פולורוידים

היי, אני לא ממש יודע מה המחיר של פולורוידים היום, אבל אני יכול להגיד לך שהמחיר שלהם עד לפני כמה שנים היה כ-10 ש"ח לפולוריד בודד אחד. ( קונים אותם בחבילות של 10 בקסטה ).
זה היה המחיר לפני כמה שנים והמגמה של כל מה שקשור בסרטי צילום (= מה שנהוג לכנות " צילום אנלוגי" ) היא מגמה של עליה במחירים. כל זה כמובן הם מחירי עלות כך שאם תבקשי את השרות מספק, מן הסתם יהיה יקר יותר.
מה שאת יכולה לעשות זה לקנות חבילות פולורוידים בEBAY. סביר להניח שיהיה זול יותר. אפשר גם לקנות פולורוידים "over date", כלומר כאלה שפג תוקפם והמחיר אמור להיות זול משמעותית.
כמובן שסיכויים טובים שהתמונות יצאו דהויות יותר, אבל זה יכול להיות מעניין כשלעצמו.
מקווה שעזרתי :), שבוע נפלא

סימהמה

New member
ממממ כנראה שאני לא כ"כ מבינה איך זה עובד...

האמת שחשבתי שקונים מצלמות פולארויד חד פעמיות כאלה עם מס' צילומים מוגבל בכל מצלמה.

יש דבר כזה?

מצלמות פולורויד

מצלמות פולורויד הן לא חד פעמיות. פעם הן היו התשובה להדפסה מעכשיו לעכשיו של תמונות. כמובן שבעידן הדיגיטלי אין להן כל שימוש פרקטי או מקצועי. הן עדיין מצליחות "להגניב" אנשים ( כי הן באמת מגניבות )
את כנראה התכוונת למצלמות פילם חד פעמיות, כאלה שלוקחים לטיולים. אבל אז מצלמים בעצם על סרט צילום והאפשרות להדפיס את התמונה במקום נהיית מורכבת. מספיק מורכבת שלא נראה לי שהיא ברת ביצוע או פרקטית בחתונה.....
כמובן שאפשר לקבל את התמונות יום אחרי החתונה.

mAAyAn 1

New member
יש כל מיני דברים שראיתי...

ראיתי שיש מחזיקי מפתחות עם התמונה של האורח/ת, חולצות קטנות עליהן מודפסות התמונות של האורח/ת לתליה ברכב או איפשהו בבית...
את זה ראיתי אצל הדיג'יי שסגרנו איתו- פאן דיג'ייז.

ראיתי באתר "הולה" עוד דברים מגניבים כמו כוסות צ'ייסירים עליהן מוטבעות תאריך החתונה ושם הזוג המתחתן למזכרת...

למעלה