תפיסת תאריך...

Fufu The Girl

New member
תפיסת תאריך...

אוף!
מצאנו מקום שאנחנו ממש אוהבים.
ביום רביעי בערב, בסיום הפגישה, המנהלת מכירות אמרה לנו ללכת הביתה.. לחשוב ולהתייעץ עם ההורים.
היום בבוקר היא הודיעה לנו שהתאריך שבנינו עליו, נתפס. זוג בא ושם לה מזומן על השולחן.
ואם אנחנו רוצים יום קודם פנוי והיא משריינת לנו אותו (יש לציין שגם את התאריך שרצינו היא אמרה שהיא משריינת לנו) ואפילו תפנק אותנו בכמה אקסטרות...

אני אישית ממש מבואסת.
אומנם אני יודעת שמדובר על הבדל של יום, אבל ההתנהלות מעצבנת אותי הרבה יותר.
כי אפילו ביום שישי היא שאלה אותנו מה החלטנו ואמרנו לה שהכיוון חיובי ביותר ושנקבע פגישה לתחילת השבוע.

למישהו/י יש מילות עידוד?

mAAyAn 1

New member
אני גם הייתי סגורה על תאריך מסוים

ומקומות שבהם לא היה את התאריך די שללתי...

בסופו של דבר, הבנתי שאי אפשר לקבל הכל.

ישבתי עם האולם על כל התאריכים החל מחודש בו הייתי מעוניינת והלאה ובסוף בחרנו תאריך שבכלל לא חשבנו עליו. אבל אם רוצים להתחתן צריך גם להתפשר, או שפשוט לתפוס מעכשיו לאותו תאריך בשנה הבאה...לא רציתי לחכות עוד שנה :)

lanit

New member
לגמרי מבינה אותך

והאמת שזה נשמע קצת מוזר- לא שמעתי על אף מקרה שבו זוג בא ועל המקום סגר תאריך (כלומר, בפגישה הראשונה, בלי מו"מ או להביא את ההורים, או אפילו סתם לבוא להתרשם שוב), אז אני לגמרי מבינה את ההפתעה והאכזבה שלך.
יש משמעות מיוחד תאריך שרציתם?

בסופו של דבר, לכל תאריך יש את היופי והייחוד שלו כשזה יום החתונה שלך. כמו שאמרו לפניי, צריך לדעת איפה להתפשר- אולי זה המקום (יכול להיות שגם לא, כן? לשיקולכם
).

Fufu The Girl

New member
אמממ..

בפגישה היא אמרה שיש עוד 2 זוגות שמתעניינים בתאריך שלנו, אבל היא אמרה את זה כדרך אגב.
לא הלחיצה אותנו לסגור מהר או שיכנעה אותנו מדי לסגור.
להפך, אמרה שנלך הביתה, נחשוב על זה בסופ"ש, נתייעץ עם ההורים..

לגבי התאריך,
הוא יפה, אבל לא משהו מיוחד.
אבל האמת, שהעדפנו את התאריך הזה יותר בגלל היום, פחות בגלל התאריך.

קיצר..
אני יודעת שבסופו של דבר זה שטויות ומי שרוצה לשמוח בשמחתנו יבוא בכל יום.
אבל זה סתם מבאס!

AnatOfBodom

New member
חושבת שכדאי שפשוט תשחררי

אם את יכולה באותו המקום באותו המחיר יום לפני/שבוע אחרי/וואטאבר
אז מה זה משנה?
זה רק תאריך.

אנחנו באנו לאולם עם ראש פתוח לגמרי ולבחור תאריך היה סוג של אנ דן דינו. (ברגע שהבנו שיום חמישי הוא לא אופציה בשבילנו)

בסופו של דבר מבטיחה לך שזה לא מה שחשוב.

אני יודעת שזה מבאס אבל...

אני יכולה לספר שאנחנו התחתנו בחודש נובמבר.
היה תאריך שחשבנו עליו ואבא של בעלי ביקש מאיתנו להחליף ולא היה אכפת לנו (היה לו איזשהו אילוץ- הוא אמר שאין לו בעיה להתמודד עם האילוץ אבל אם אפשר להתחשב בו זה יהיה טוב- אז התחשבנו).

בסוף, השינוי יצא ממש לטובה! בתאריך המקורי שרצינו ירד מבול אימים - זה היה היום הכי גשום באותו חודש ברמה כזו שהגשם היה בטח מעיק עלינו ממש והורס לי את השער והאיפור (אפילו מטרייה לא הייתה עוזרת לי ובטח רק בהליכה מהרכב למקום האירוע הייתי נרטבת בטירוף).
דווקא בתאריך שאנחנו סגרנו היה יום שמש נעים ומוצלח ואפילו היה מספיק נעים בשביל לעשות את החופה בחוץ.

uva verde

New member
ועוד עידוד קטן

אני משערת שהתאריך שנתפס לכם זה יום חמישי כלשהו
אז שתדעי שחתונות בימי חמישי לא בהכרח נמשכות יותר זמן והבאסה הרצינית בימי חמישי זה הפקקים

לפני חודשיים בערך הייתי בחתונה של חברה ממש טובה שהדבר הכי חשוב לה היה שזה יהיה ביום חמישי
עשיתי מלא אירגונים כדי לא לאחר כי ידעתי שיהיו פקקים ובסופו של דבר הבייביסיטר איחרה בגלל הפקקים ואז אנחנו נתקענו בפקק מעצבן והגענו 10 דק לפני תחילת החופה
וזאת חברה טובה!!

חוצמזה אני יכולה להגיד לך שאנחנו התחתנו באוקטובר ביום שני והחתונה נמשכה עד 2 בבוקר
זה הכל תלוי במוזמנים ובמוסיקה לדעתי וכמובן שבזוג המתחתן- אם תרדו מרחבת הריקודים, רוב האורחים גם ירדו...

אל תתבאסי ושיהיה מזל טוב

Fufu The Girl

New member
תודה על העידוד!!

דווקא לא היה מדובר על חמישי...
כל הימי חמישי תפוסים עכשיו עד בערך נובמבר...

אבל כן, חשבנו על זה והבנו שאין יותר מדי משמעות ליום, יום לכאן או לכאן לא ממש ישנה לנו...
ומסתבר שהכל לטובה כי גם הרב שסגרנו איתו ונורא רצינו וגם התקליטן (שכנראה שנסגור איתו) פנויים!

תודה רבה רבה!!

renit

New member
מבאס :(

אבל זה קורה...
צריך לזכור שזה באמת יום לפה, יום לשם ובע"ה ברגע האמת לא תשימי על זה ותהני ותשכחי מהסיפור של התאריך...

שולחת חיבוק

למעלה