הזמנת שמלה מהאינטרנט

הזמנת שמלה מהאינטרנט

הי,

חיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי שמלה שמוצאת חן בעיני. עלותה כולל משלוח היא כ-1600 ש"ח.
אני לא ממש מתמצאת במחירי שמלות בארץ (שמעתי סכומים דמיוניים של החל מ-7000 להשכרה!).
האם מוגזם לשלם סכום כזה (1600) עבור שמלה מהאינטרנט? (אציין כי הם תופרים אותה לפי מידותיי)
האם יש סיכוי למצוא בארץ (באזור המרכז) משהו בסכום הזה שהוא לא יד שנייה?

תודה מראש!

hillala8

New member
מורכב

אם זה זה מהאתרים הסיניים הזולים לא הייתי מזמינה בכלל, רוב הבנות (כולל אני) שניסו את זה התאכזבו מאוד. עיכובי זמנים גדולים (שלי אף פעם לא הגיע), איכות חומרים ואיכות תפירה ירודות ביותר ואת המידות שאת שולחת הם לוקחים כהמצלה בלבד. מאוד מפתה אבל לדעתי עדיף להתרחק.

כן הייתי מוכנה להתנסות בהזמנה מאתרים של חברות בריטיות מוכרות כמו monsoon, להם ליין שמלות כלה (העונה יפה במיוחד לדעתי) וcoast, להם שמלות מקסי גם בצבעים בהירים שלדעתי בהחלט יכולים להיות שמלות כמה ואפילו מהחנות האינטרנטית modcloth. המחירים ברשתות אלו לרוב קצת יותר גבוהים והעיצובים פחות מורכבים אבל עדיין יותר זול מרוב האפשרויות בארץ.

בעבר גם היו שרשורים על מקומות זולים בארץ, חפשי אותם בחיפוש.

haych

New member
מצטרפת להסתייגות של הילה

גם אני הזמנתי באינטרנט מסין. התוצאה הייתה מזעזעת. המידות שנתתי היו רק המלצה. הדוגמא והצבע לא היו נכונים ואיזור החזה שהיה החלק הכביכול מורכב בשמלה היה תפור בצורה גרועה ביותר (שאר השמלה הייתה תפורה בסדר, לדעתי). אני לא אומרת לשלול את זה על הסף כי יש בנות שהתחתנו עם שמלות מאוד מוצלחות, אבל אני כן אומרת שאת צריכה להערך לרעיון שהשמלה לא תיהיה מה שרצית ולשריין לעצמך מספיק זמן כדי לקנות/לתפור אלטרנטיבה. אם את בוחרת להזמין מהאינטרנט, אני יכולה להמליץ לך *לא* להזמין ממוכר באיביי שנקרא kittybridal.

בהצלחה!

C.R

New member
הזמנת שמלה..

הזמנתי מebay שמלה תפורה לפי מידות ב600 שקל (700 כולל משלוח מהיר)
לקח לה פחות משבועיים להגיע..
והיא יצאה ממש סבבה

הבעיה הכי גדולה עם להזמין שמלה מהאינטרנט- אי אפשר למדוד אותה קודם ולדעת איך היא יושבת עלייך.....

במקרה שלי הזמנתי שמלה נפוחה בצבע לבן והסתבר לי שהרבה יותר מתאים לי שמלה לא נפוחה בצבע אוף וויט כזה.. :p

Lior Tal1

New member
אני הכי מרוצה בעולם!!!

קניתי באייבי ממוכר פרטי מארצות הברית היא עלתה כולל משלוח 700 ש"ח.
ונדרש רק תיקון קל אצל התופרת.
השיקול שלי היה רווח לעומת הפסד - הכי גרוע הפסדתי נגיד 1000 ש"ח ובמקרה הטוב הרווחת מעל 6000 .

שמלה לארבע שעות פשוט לא שווה את הסכומים פה בארץ..
תסתכלי על ביקורות זה המראה הכי טובה..
no pain no gain :)

butwhy

New member
שמלות בארץ עד 2,000 ש"ח

יש, רק צריך לחפש. יש כמה בחתימה שלי ושמעתי המלצות על נעמה בצלאל, פגנקה ועוד.
בכל מקרה אני בעד לא להיכנע למחירים המטורפים

Dmorrigan

New member
אופציה נוספת באינטרנט

יש אתרים שמוכרים בגדי מעצבים, כמו shopbop, saks fifth avenue, nordstrom
הם שולחים לארץ ואפשר למצוא שם שמלות ערב לבנות שבכיף יכולות להיות שמלות כלה.
יש שם הרבה שמלות יפות של מעצבים כמו max azria, sue wong, calvin klein במחיר נמוך מ 2000 שקל (זה גם המקסימום שאני מוכנה להוציא על שמלה)
מה שטוב זה שאם השמלה לא יושבת טוב אפשר להחזיר תוך שבועיים ולקבל החזר כספי.

Svetik123

New member
הזמנתי מאתר סיני איכותי ואני מאד מרוצה

http://www.tulleandchantilly.com/
ללא תיקונים, המידה מתאימה, היחס ממש אישי (באימיילים).
יש כמה אפשרויות, לקנות שמלה מוכנה או להחליט שבא לך שמלה משלך, לשלוח להם תמונות עם רעיונות והם מציירים לך סקאץ׳, את בוחרת את החומרים והצבעים ותופרים לך את השמלה (זה מה שאני עשיתי). בכל שלב ראיתי תמונות של הייצור, אם תרצי תמונות בפרטי). אני מאד מרוצה. המחירים הם בין 400-600 דולר. משלוח היה מאד זריז. תוך שבועיים הגיעה השמלה.

אני הזמנתי באינטרנט

מחברת "הברבור הלבן", סוג של יבואן ישראלי של שמלות כלה. אין לי מושג מאיפה השמלה שלי הגיע, אני מניחה מסין.
אני מאוד מאוד מרוצה, שילמתי 1700 שבמחירים של חו"ל זה בטח לא הכי זול אבל קיבלתי אחלה שמלה שתפרו אותה בדיוק למידות שלי.
הם מתחייבים ל50 ימי עסקים משלוח, בפועל קיבלתי אותה תוך חודש וחצי.

Svetik123

New member
על מכס

אם השאלה הייתה מכוונת אליי, אז אצלי רשמו ששויי החבילה עם השמלה הוא 30 דולר ולכן שילמתי 30 שח מכס וזה הכל.

חגיגות

New member
נדמה לי שראיתי בפורום הזה

אם אני זוכרת נכון ראיתי כאן בפורום שמישהי הזמינה שמלה מחו"ל וקיבלה מכנס של תינוק בטעות. אני לא חושבת שהמחיר להשכרה של שמלות הכלה בארץ מתחיל מ-7,000 ש"ח. זה נראה לי הגזמה. אפשר למצוא שמלות יפות בהרבה פחות.

lanit

New member
יש שמלות בארץ בפחות

את יכולה לראות רשימה חלקית בלינק בחתימה שלי.
אני קניתי שמלת כלה ממעצבת, ולאחר התיקונים היא עלתה 800 ש"ח. מה שכן, הלכתי למספר מקומות לראות שמלות מקולקציות קודמות, חלקן לא במצב טוב... אבל זה היה ה"מחיר" ששילמנו על כך שלא היינו מוכנים להזמין שמלה מסין, שהתנאי העבודה של מי שהכין אותה כנראה "לא משהו" בלשון המעטה.

למעלה