מוסיקה, צילום ואטרקציות 14/02

Princess Lotta

New member
עוד חודש וחצי החתונה...הצילו!!!!

סגרנו כמעט עם כל הספקים (היום סגרתי איפור ותסרוקת אצל ניבה, שהגעתי אליה בהמלצתכם) ואפילו הזמנו כרטיסי טיסה לירח דבש (אירלנד/סקוטלנד, שבועיים) אבל יש לנו שתי התלבטויות גדולות

1.אטרקציה - מצד אחד צלם מגנטים זה בנאלי קצת, מצד שני הוא עוזר לשמור על רחבה מלאה ואנשים נשארים עד מאוחר, מחכים למגנטים שלהם שייצאו וכו'. לגבי תא צילום - אנחנו לא יודעים איך זה עובד ממש, כי צלמי מגנטים היו פופולאריים בערך בכל חתונה שהיינו בה ותא צילום לא עלול גם, במידה ויצליח מאוד, לרוקן את הרחבה, שזה ההיפך ממה שאנחנו רוצים?

2. giveaway לאורחים...בן זוגי עיצב את ההזמנה ויש בה איור מקסים וגם לוגו מהמם שמייצגים אותנו. בנוסף, אנו סוגרים את ההזמנה בהטבעה של חותמת שעווה שהזמנו בדמות הלוגו (יצא מהמם). אז יש לנו משהו ייחודי שלנו רק לא יודעים על מה להדפיס אותו כדי שהמזכרת לאורחים תהיה יוצאת דופן/מעניינת. משהו שישמחו לקחת...

חשבנו על פנקס קטן , כשבכריכה יופיע האיור שבן זוגי הכין (זה שמופיע בחזית ההזמנה) ואולי בעמוד הראשון יודפסו כמה מילים מאיתנו?

חשבנו על זה כי בן הזוג שלי מאייר ומעצב גרפי ואני כותבת/עורכת/מתרגמת, שני דברים שניתן לעשות בפנקס כזה...

אשמח לקבל הצעות נוספות ורצוי לא יקרות.

תודה

עדי

ronitvas

New member
אוהבת את זה שאתם יוצאים מתוך עולמכם

פנקס נראה לי פחות שימושי לאנשים, כיוון שכבר הכל על הטלפון, אני חושבת

אבל אולי ספר מתכונים - לשלב גם מתכונים שלכם ולהשאיר דפים ריקים.
אולי "פנקס" כזה ארוך עם מגנט (מצליחה להבהירת את עצמי?) בשביל רשימת הקניות (שוב, למרות שגם את זה אני עושה כבר על הנייד....)
אם יצוצו לי עוד רעיונות, אכתוב

arapax

New member
כיוון שאני

מהאנשים הבודדים שעוד נותרו ללא סמארטפון (מבחירה), אני חושבת שפנקס זה רעיון מאד חמוד :) גם הרעיון של רונית, של רשימות קניות, מגניב בעיניי. הייתי שמחה לקבל משהו כזה. ומוסיפה לך עוד רעיון - סימניה (כן, אני גם מאלה שחושבים שלספר צריכים להיות טקסטורה וריח
)

Ruby Gem

New member
לגמרי!

הייתי ממש שמחה לקבל סימנייה!
וגם הרעיון של הרשימת קניות מגניב, לדעתי יותר שימושי מפנקס.

Raspail

New member
אני לא חושבת שצלם מגנטים שומר על הרחבה מלאה

האמת שזו פעם ראשונה שאני שומעת את התיאוריה הזו, אבל אנשים לא נשארים עד מאוחר בשביל לקבל את המגנט שלהם
הם נשארים כי כיף להם ועוד אלף ואחד סיבות אחרות אבל לא בשביל המגנטים... זה צ'ופר כיפי ונחמד אבל לא מספיק חזק בשביל לשמור רחבת ריקודים מלאה ולדעתי אין לזה שום תרומה או קשר לרחבת הריקודים.

לגבי תא צילום - זה כבר לא דבר כזה חדש ורוב החבר'ה הצעירים כבר נחשפו לזה לא פעם ולא פעמיים אז אני מניחה שלא תהיה התנפלות המונית. אם שמים את התא במקום קרוב לרחבה אז אנשים יודעים לבד לווסת את הביקוש - אם רואים תור הם נשארים ברחבה, אם אין תור אז יזלגו לשם כמה אנשים... זה משהו שיש לו רגעי שיא אבל באופן כללי מהניסיון בחתונות שאני הייתי בהן - לא מרוקן את הרחבה ואם לא מדובר בחתונה אינטימית אז גם לא אמור לרוקן את הרחבה.

לגבי מתנה לאורחים אני בעד! שילוב עם אלמנט אישי שאתם עיצבתם זה מקסים ומיוחד וסיבה עוד יותר טובה להשקיע בזה. אהבתי את הרעיון של פנקס! לדעתי זה שימושי, מקורי ומגניב.

Princess Lotta

New member
נתתן אחלה עצות! כרגע אנו נוטים ללכת על

פנקס רשימות/קניות עם מגנט למקרר - כאשר נדפיס עליו את האיור /הלוגו שארוסי (מילה מוזרה!) הכין.

חשבתי גם על משהו שאולי הוא קיטשי/טפשי אבל בעיניי מחבר את המזכרת הזו לחתונה. אולי שבעמוד הראשון של כל פנקס יהיה מודפס 'רשימת מצרכים קבועה'/'דברים שאי אפשר לקנות' ואז רשימה של דברים חיוניים לזוגיות טובה כמו הומור, רומנטיקה, חיוכים, חוויות, השקעה, התמדה, תשומת לב וכו'

אבל אולי זה מטומטם לגמרי, לא סגורה על זה

והמזכרת השנייה (יש לנו 250 אורחים אז חשבנו להוציא 150 מכל סוג, או לבחור מזכרת אחת, תלוי בעלויות...) סימניה מגנטית דו צדדית, כשבצד אחד האיור ובצד השני הלוגו ו/או כיתוב.

שנינו אנשים של ספרים, פנטסיה, הרפתקאות, של טקסטואלי וויזואלי...

אשמח לשמע את דעתכן והמלצות היכן ניתן להדפיס מוצרים כאלה בהתאמה אישית...

נ.ב. מצ"ב תמונה שלנו, סתם ככה שתחברו פרצוף לניק, כי מרגיש לי מוזר להכיר בלי להכיר:)

ronitvas

New member
דווקא אני אוהבת את הרעיון

של ה"קניות" לחיים.
אבל ברמה פרקטית זה דווקא נראה לי פחות יישים שכן כל הזמן תולשים את הדף העליון, שעליו רושמים.
אבל אולי בדף האחרון או על הקרטון. כשהאורחים יסימו את הפנקס תגיע להם הפתעה ועוד תזכורת ממכם

Princess Lotta

New member
צודקת לגמרי!!! אחרי כל הקניות והרשימות

זה מה שצריך להישאר תמיד:) |קיטש|

לגמרי פנקסים

אבל אל תשימי לב אלי
יש לי אוסף מטורף של פנקסים ומחברות שיכול להספיק ל10 ילדים מכיתה א' עד התיכון וגם חלק מהאוניברסיטה

MidnightNoa

New member
מגנטים קצת אחרים

היי עדי, יצא לי לעבוד כמה פעמים באירועים עם שירות שנקרא OOPSTAGRAM. הם מדפיסים את התמונות שהאורחים מצלמים על גבי מגנטים או פולרוידים וזה יוצא מגניב לאללה :)

צילומים ומתנות

היי היי,

קודם כל, התאריך ממש קרוב - כמה מרגש!
אנו חושבות שתא צילום DIY שאותו תכינו בעצמכם עם כל מיני אקססוריז חמודים לצילומים, יוכל לשמש כמחווה נחמדה עבור האורחים, במיוחד אם זה משולב עם צילום מגנטים או אפליקציית צילום סמארטפונים. אם תמקמו את תא הצילומים במיקום הנכון, הוא ישתלב בצורה נהדרת עם הרחבה ויהפוך לאטרקציה קלילה וכיפית.
הרעיון עבור המתנה שעליו חשבתם הוא מקסים! אופציה נוספת שתשלב את הכישורים שלכם יחדיו היא להכין עבור האורחים סט גלויות, ממש כמו שהכינה כלה שלנו, שרון, עבור האורחים שלה במסגרת ההזמנה: http://bit.ly/1dzTx25

טל והדר

C.R

New member
אטרקציה למבוגרים

היי
אז החתונה ממש קרובה כבר,
ושמנו לב שחצי מהמוזמנים הם אנשים שישבו כל הערב וידברו בשולחנות..
יש איזושהי אטרקציה שאנחנו יכולים לקחת בשבילם?
איזה משהו שהם יהנו ממנו ושלא יהיה מצב שהם ירגישו שלאף אחד לא אכפת מהם (כן נו הרוב שם פולנים
)

תודה :)

C.R

New member
צילום

היי
אישרו לנו הגעה 360 אנשים ו30 לא ידוע עדיין (חלק תלויים בחסדי המפקדים שלהם בצבא וחלק הם פלוס 1 של אורחים שמגיעים)
יש לנו וידאו אחד, סטילס אחד ומגנטים אחד..
האם יש מצב שיהיו חסרות תמונות לאורחים?
אם כן- לא עדיף להוסיף עוד צלם מגנטים במקום צלם סטילס כך שהאורחים באמת יקבלו את התמונות הנוספות?

תודה :)

סטילס או מגנטים ? :)

היי, אני אתייחס לחתונה שלכם כחתונה של 350 מוזמנים שיגיעו ( אינטואיציה שלי :) ).
לגבי צילום וידאו, מספיק בוודאות צלם אחד. לגבי צילום הסטילס, חשוב להבין וזה נאמר פה כבר בפורום, מה תפקידו של צלם המגנטים. צלם המגנטים תפקידו לצלם אנשים כדי שתשאר להם מזכרת. אין בצילום הזה שום דבר מקורי\אומנותי או יצירתי. הוא אינפורמטיבי ופונקציונלי למטרה הזאת.
אם סגרתם את צלם המגנטים ביחד עם צלם הסטילס, אז יש סיכוי גם שיהיה איזה שהוא סוג של תאום בינהם כך שצלם המגנטים ינסה לתפוס כמה שיותר אנשים וצלם הסטילס יצלם את האירוע עצמו. ואז אולי לא יהיו חסרות תמונות לאורחים. אם צלם המגנטים נשכר בנפרד, הצורך בצלם נוסף עולה.
כך או כך, אני הייתי ממליץ לכם להוסיף צלם סטילס נוסף ולא מגנטים. ( מי שממש ירצה צילום מגנט כמזכרת יגיע לצלם ויבקש להצטלם, אל חשש ) :)
בהצלחה ומזל טוב :)

C.R

New member
תודה שמוליק :)

350 זה מאוד מדוייק :p

הבעיה הסתבכה כשאמרנו לצלם שלנו את מה שחשבנו על המגנטים והאורחים ואז הוא הציע לתת לנו צלם סטילס שילווה אותנו כל היום ובקבלת פנים יתחיל להוציא מגנטים בסגנון של צלם סטילס רגיל...

כמות צלמים

הי!
לדעתי כדאי לכם להסיף עוד צלם סטילס היות והחישוב של כמות צלמים נעשית צלם על 150 איש אתם צריכים שני צלמי סטילס לפחות.
המגנטים לדעתי פחות חשובים מהתיעוד של האירוע עצמו, התמונות עבודרכם הכי חשובות.
חוץ מזה שצילום המגנטים לא ישאר אצלכם אלא אצל האורחים...

יום נהדר ומקווה שעזרתי.

צילום ללא צלם מקצועי

מישהי ויתרה על צלמים מקצועיים בחתונה?
במשפחתי צלם חובב ברמה גבוהה ביותר (ואני סומכת עליו לחלוטין).
צריך גם להגיד שאלבום חתונה וצילומים מקדימים זה לא משהו שמעניין אותי במיוחד...

מה דעתכן?

ronitvas

New member
אני לא הייתי מוותרת על צלם מקצועי

מניסיון של אחת מלקוחותיי. היא החליטה שהיא לא לוקחת צלם מקצועי.
הצילומים, איך לומר, לא היו מהממים. ואלה שהיו טובים היו ממש סתמיים עבורה.
צלם מקצועי שמגיע כספק ולא כאורח, בא לעבוד. הוא עושה את מה שהוא יודע ומתמקד ברצונות שלך (חשוב להעביר רשימה עם רצונות לצלמים).
ואם יהיו לך טענות ולא תהיי מרוצה, הרי לא תוכלי לבוא בטענות לאף אחד, וגם לא יהיה לך נעים.
זאת המזכרת שלך מהאירוע (לא כולל הזכרונות, כמובן), ולכן, לדעתי, צריך לקחת בעל מקצוע שאת אוהבת את עבודותיו, שהכימייה טובה ושאת סומכת עליו.
בהצלחה

למעלה