סיכום שבועי- 13.2.14

Nooki80

New member
קושמן

מקווה שהוא עכשיו חש טוב יותר. ווואו! 8 ק"ג? זה המשקל של החתוליים שלי ביחד

תארגני לנו פגש, לי ולשמנמן

ורק רציתי להגיד, ש- into my arms כבר שנים אחד השירים האהובים עלי, וככזה כיכב בחתונה שלנו וגם בסרט הוידאו

מעדיפה את הביצוע של ניק קייב, אבל גם הביצוע הזה היה יפיפה ומלא קסם.

והנה משהו קטן בשבילך שראיתי בפייסבוק וחשבתי שיעניין אותך:

https://www.facebook.com/Elsitart

yael rosen

New member
נו, אז תבואי לבקר!!

הוא באמת מרגיש טוב יותר וכולנו נושממים לרווחה.
תודה על השיתוף של האומנית הזאת - היא באמת מיוחדת נורא. מתכננת לצלול לתוך התמונות שלה יותר מאוחר היום
נו, אז מתי את באה לקפה ולנשנוש חתולי?

עכשיו שחזרתי לקו הבריאות

אמסרר אותך ונקבע

נשנוש חתולי - אני חושבת שזה צריך להיות טיפול הכלול בתוך סל הבריאות

ray of light

New member
מסכמש"ת!

סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? יצא שהבאתי לו פרחים (קיבלתי אתמול פרחים מהממים מחברה שעובדת במשרד שכל שבוע מזמין זר מטורף ובסוף השבוע הם נפטרים ממנו). הזר כ"כ ענקי שהייתי צריכה לחלק לשני אגרטלים. הוא מהמם! וגם הכנתי לו ברכה חמודה והבאתי לו מתנה מסבון של פעם שהוא לא כ"כ התלהב ממנה (אבל צפיתי את זה מראש).
משהו טוב שקרה לי השבוע: היה לנו ערב צוות נחמד בעבודה שעזרתי לארגן, ומצרפת לכם תמונה של ערכות השוקו שהכנתי- מצאתי בסוף מרשמלו קטנים וחמודים במיוחד בפרטי מרקט בהוד השרון!
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: לא הצלחתי לעמוד בכל המשימות בעבודה, כרגיל
משהו שהתחדשתי בו השבוע: קניתי היום במקס סטוק כל מיני קופסאות איחסון ומחר הולכת לעשות קצת סדר בבית.
בילוי השבוע: הלכנו היום ללאנץ' במקום בלב. התפנקנו בקינוח שווה של פאי תותים עם קרם פטיסייר- מעולה!

ספר/סרט/סדרת השבוע: בייבי בום ומאסטר שף
מאכל השבוע: אפשר לרשום פה משהו שאני עוד לא הכנתי? זה תופס? מחר מתכננת להכין את הכרובית בתנור של מאיה מבצק אלים וגם פיצה שהייתי אמורה להכין היום אבל בגלל ארוחת הצהריים שאכלנו לא היינו רעבים בערב אז דחיתי למחר.
תכניות לסוף השבוע: להכין אלבום בלופה בשביל סבתא של החתונה, ולסדר את הבית
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? בערך
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לאנץ' היום
מטרות לשבוע הבא: להעביר את התמונות שבחרתי לאלבום למעצבת

lanit

New member
המתכון לכרובית מעולה!

תמיד מצליח, והפך לאחד המתכונים הקבועים שלי

soosh1

New member
תודה על המתכון!

בדיוק קניתי כרובית והתלבטתי מה להכין איתה! רצה להכין ;) והערכות שוקו מהממותתת

עוד 12 ימים עד לחתונה

סעיף הסכמ"ש המתחלף- האם תביא/י מתנה לבן/בת זוג לוולנטיינס דיי ואם כן אז מהי? כנראה שלא. זוג פארשים שלא חוגגים. היום הוא החליט שהוא אולטרה יהודי ומה פתאום חוגגים חג של נוצרים..... טוב מה אתם מצפים מבחור ששונא חתונות

משהו טוב שקרה לי השבוע: זכיתי בתחרות "מאסטר שף" במחלקה שלי על עוגיות השוקולדצ'יפס מבצק עלים ששידרגתי עם חמאת בוטנים... יאם

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אנשים שחשבתי שאכפת להם ממני מאוד מאכזבים אותי בזמן האחרון.
חוץ מזה אני ממש חולה וכולם אומרים לי זה מהלחץ של חתונה (עוד 12 יום למניאק) אבל אני ממש לא מרגישה טוב וכואב לי כל הזמן הראש ואני ממש מצוננת עם בחילות.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: אני עדין בשיגעון הג'ל והפעם הלכתי על אדום. פעם ראשונה שיש לק אדום בצורה מסודרת על הציפורנים.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אחת המתנות שקיבלתי במסיבת רווקות הייתה מקל לבדיקת הריון.... הינט הינט

בילוי השבוע: הייתה לי מסיבת רווקות משעשעת. בייחוד שאני כ"כ חולה.

ספר/סרט/סדרת השבוע: בזכות הטאבלט חזרתי לספרים ועכשיו אני קוראת את "מקימי" של נועה ירון. לא עפתי על הספר בנתיים ואולי בגלל שאני כל הזמן מנומנמת או בגלל שהוא לא משהו אני נרדמת כל הזמן ממנו.

מאכל השבוע: סלט עם חלומי

תכניות לסוף השבוע: הייתה את המסיבת רווקות כבר ואני מתכננת לסיים את הסבונים, להכין מספרי שולחן וכרטיסי הושבה. יש לי גם לקפל תפריטים ולארוז את הסבונים. ביחד אנחנו צריכים לעבור על השירים לחתונה.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן... הצלחתי לקבוע מקווה אחרי כ"כ הרבה זמן שדחיתי את זה.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לצערי לא עשיתי כלום כי אני עדין חולה ומרגישה מאוד חרא פיזית ונפשית.

מטרות לשבוע הבא: אישורי הגעה וסידורי שולחן. חוץ מזה הבעל לעתיד יוצא למסיבת רווקים משלו עם עוד שני חברים אז יש לי סופ"ש רווקות אחרון לבד סופ"ש הבא.

למעלה