טוב, אז היכרות+ התייעצות :)

lt0912

New member
טוב, אז היכרות+ התייעצות :)

נעים מאוד, אני לי, בת 28, מתחתנת עוד חודשיים וקוראת סמויה בפורום כבר המון זמן (מאז ההצעה, שהייתה באוגוסט...).
חייבת לומר שיש כאן רעיונות מדהימים ורוח חיובית במיוחד, כיף לקרוא אתכן! :)
ועכשיו להתייעצות - החתונה בעוד חודשיים ועדיין לא סגרנו עיצוב לאולם. נורא קשה לי עם סידורי פרחים בגובה שני מטר, אגרטלים כסופים ואורות סגול-ירוק.
רוב המעצבים שמצאתי הם כאלה.
מצאתי מעט מעצבים שכן התחברתי אליהם, אבל המחירים שלהם היו בשמיים.
רעיון ה-DIY קוסם לי, מאוד מאוד אפילו, בתור אחת שהתעסקה לא מעט באסתטיקה ועיצוב פנים ברור לי גם שאפשר לעשות את זה לבד וזה ייצא מדהים. הבעיה היא הלוגיסטיקה.
איך מסתדרים ביום החתונה? מגיעים לאולם בבוקר ומסדרים? ממנים מישהו ומקווים לטוב? אני מניחה שמבחינת עלויות נוכל לחסוך לא מעט אם נעשה הכל לבד אבל נראה לי שאני אהיה בפאניקה אם לא אני אסדר... הפרפקציוניזם שלי ייצא מכלל שליטה...

מה עושים? ראיתי כאן המון קרדיטים מדהימים של בנות שעיצבו לבד. ממש מדהימים.
איך הסתדרתן?
נורא מלחיץ אותי העניין הזה...

coffeetoffy

New member
בשביל זה יש מלוות

אצלי ספציפית לא עשינו עיצוב אבל המלוות היו אחראיות על חלוקת המזכרות לשולחנות (שמו על כל צלחת קופסה). את יכולה לשריין שתי חברות טובות שיגשו לאולם בצהריים ויעשו את זה.
בנוסף, אם מדובר במשהו שאת מכינה וצריך רק לחלק בין השולחנות, תמורת טיפ המלצרים ישמחו לעשות את זה.
חוצמזה שאת מגיעה לאולם בערך שעה וחצי לפני הקבלת פנים כדי לנוח ולהצטלם עם המשפחות, יהיה לך זמן לראות את הסידור ולעשות תיקונים אחרונים.

מזל טוב

lt0912

New member
המלווה שלי זו החברה הכי טובה שלי,

(החלטתי על אחת, מטעמי לחץ באותו יום...), אני רוצה אותה איתי במהלך היום ובעלה יהיה המלווה של בן הזוג שלי. כך שלשלוח אותה ואת בעלה לסדר זה לא כל כך ריאלי... ועל חברות קשה לי לסמוך (רק אסתטית, כן? לא באופן כללי. הן אחלה.
).
היחיד שאולי הייתי סומכת עליו שיסדר זה אבא שלי, שהוא מעצב, אבל כבר עכשיו יש לו חלושס בכל הגוף מהתרגשות, אז נראה לי שביום החתונה לא יהיה עם מי לדבר...

כמה אופציות.

1. יש כאן את onestylishbride, מיה, שיכולה לעזור גם עם העיצוב - השכרת ציוד, גם עם הקונספט, וגם עם ההקמה. אני השתמשתי בה חלקית בגלל אילוצי זמן, אבל המחירים שלה היו נוחים מאוד והיא עצמה מקסימה. 2. אפשר לבקש מחברה (אני לא ממליצה על מלווה), שאת חולקת איתה חוש אסתטי, להקים. ציוד שדאגתי שיהיה באולם (יחד עם האלכוהול) והקימה הכל עם בעלה ועם עוד חבר שהתנדב. צריך לדאוג שאם יש משהו כבד, יהיה בצוות מישהו שיעזור להרים, ושהם יביאו בגדים להחלפה למקרה שמשהו ייפול או ייפגם. הערה שלי לגבי האגרטלים הגבוהים וכו׳ - אני מציעה לקחת מישהו מקצועי לפחות לחלק מהמשימות. תלוי מה גודל החתונה שלך, אבל זה עלול להיות המון עבודה לחברים. אצלי עשינו שילוב בין פרחים (יחסית נמוכים) שהיו באחריות המעצבים של האולם, לבין diy שלי במספרי שולחן (ששכרתי ממיה) ועמדות שונות בקבלת הפנים. בקיצור, תעשי את המחקר שלך ותוודאי שלא דוחפים לך דברים יקרים שאת לא רוצה (אצלי למשל, בין עיצוב החופה המקורי שהוצע לי לבין מה שעשינו בסוף היה מעל 1200₪ הבדל, כי אני לא באמת אוהבת את מה שהם עושים).

כמה אופציות.

1. יש כאן את onestylishbride, מיה, שיכולה לעזור גם עם העיצוב - השכרת ציוד, גם עם הקונספט, וגם עם ההקמה. אני השתמשתי בה חלקית בגלל אילוצי זמן, אבל המחירים שלה היו נוחים מאוד והיא עצמה מקסימה. 2. אפשר לבקש מחברה (אני לא ממליצה על מלווה), שאת חולקת איתה חוש אסתטי, להקים. ציוד שדאגתי שיהיה באולם (יחד עם האלכוהול) והקימה הכל עם בעלה ועם עוד חבר שהתנדב. צריך לדאוג שאם יש משהו כבד, יהיה בצוות מישהו שיעזור להרים, ושהם יביאו בגדים להחלפה למקרה שמשהו ייפול או ייפגם. הערה שלי לגבי האגרטלים הגבוהים וכו׳ - אני מציעה לקחת מישהו מקצועי לפחות לחלק מהמשימות. תלוי מה גודל החתונה שלך, אבל זה עלול להיות המון עבודה לחברים. אצלי עשינו שילוב בין פרחים (יחסית נמוכים) שהיו באחריות המעצבים של האולם, לבין diy שלי במספרי שולחן (ששכרתי ממיה) ועמדות שונות בקבלת הפנים. בקיצור, תעשי את המחקר שלך ותוודאי שלא דוחפים לך דברים יקרים שאת לא רוצה (אצלי למשל, בין עיצוב החופה המקורי שהוצע לי לבין מה שעשינו בסוף היה מעל 1200₪ הבדל, כי אני לא באמת אוהבת את מה שהם עושים).

כמה אופציות.

ronitvas

New member
גם אני ממליצה על מיה

רק מלחשוב על הקרדיטים שלה, אני מתה כל פעם מחדש

hoolahoopa

New member
גם אני ממליצה על מיה!!

מניסיון אמיתי:) היא מעצבת לי את החתונה ברגעים אלו ממש, ואם את רוצה ליצור בעצמך עיצוב, בלי לקבל התקפי לב- היא ממש הכתובת

simplicity83

New member
מצטרפת להמלצות על מיה, גם מניסיון

הקרדיטים של מיה נתנו לי את הדרייב להוציא לפועל את כל העיצוב שחלמתי עליו.
ומה שהתחיל כהתייעצות עם מיה הפך להרבה נתינה ועזרה והתגלגל לחברות אמת :)

כמו שאמרו קודמותיי -
היא מוכשרת ברמות, גם בהיבט החשיבה והתכנון וגם בהוצאה לפועל. וכמובן במחירים שווים ביותר.
או כמו שכבר אמרתי, לפעמים אני מתבאסת שלא התחתנתי שנה אחרי, כדי שהיא תעשה לי את העיצוב

lt0912

New member
תודה!

אני בהחלט אדבר עם מיה, החתונה היא חתונה קטנה בסה"כ, בסביבות 170 איש, אם היו לי 500 איש לא חושבת שהייתי מפילה על עצמי פרויקטים נוספים...

למעלה