סיכום שבועי- 30.1.14

ray of light

New member
סיכום שבועי- 30.1.14

סעיף הסכמ"ש המתחלף: החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון:
משהו טוב שקרה לי השבוע:
משהו מאכזב שקרה לי השבוע:
משהו שהתחדשתי בו השבוע:
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע:
בילוי השבוע:
ספר/סרט/סדרת השבוע:
מאכל השבוע:
תכניות לסוף השבוע:
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע?
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע:
מטרות לשבוע הבא:

מוזמנים להוסיף תמונה, שיר או קישור מעניין!

haych

New member
סיכום של שבוע שלישי בבית

סעיף הסכמ"ש המתחלף: החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון: מצחיק שזה קיבל סעיף מיוחד, כי זה בדיוק מה שהתכוונתי לכתוב ב"משהו הזוי". בגלל שאני רואה מלא האנטומיה של גריי, אני חולמת כל לילה, אבל כל לילה, על ד"ר שפרד... כשבד"כ הוא מגלם בחלום את בן הזוג שלי... הלילה חלמתי שהוא עובד ניתוח מוח!
משהו טוב שקרה לי השבוע: מאז הגבס ההישגים שלי בריצה נפגעו משמעותית וזה מאוד השפיע על המוטיבציה לרוץ. שלשום סוף סוף חזרתי לעצמי והמצב רוח השתפר בהתאם.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: קיבלתי את חזיות הריצה שהזמנתי מהאינטרנט, באיחור של חודשיים. וזה אחרי שכבר קיבלתי זיכוי מהמוכר.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: החלומות האלה הזויים!

בילוי השבוע: טיול שבת עם חברים באגם שוקת. היה מזג אוויר מעולה ומאוד נהנינו. גם היינו בסטנד אפ של שחר חסון - לא מומלץ בכלל!

ספר/סרט/סדרת השבוע: למקרה שזה לא היה ברור עד עכשיו... האנטומיה של גריי! סצנת הסיום של עונה 4 צריכה להכנס לרשימת הסצינות הרומנטיות ביותר. התמוגגתי!

מאכל השבוע: בגלל שאירחנו את אחות של א' ואני לא יכולה לבשל, קנינו אוכל מוכן. זה היה ממששששש יקר! אבל מאוד טעים והחזיק אותי כל השבוע.

תכניות לסוף השבוע: מחר-לנוח (כאילו שאני לא נחה מספיק...) ובשבת יש לנו מרוץ בערבה של 10 ק"מ כהכנה לחצי המרתון.

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? סוף סוף התמודדתי עם משבר האלבום והבוקר שלחתי תיקונים לצלם.

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לא משהו מיוחד, סתם נהנים להעביר את הבקרים יחד, שזו פריבילגיה שתפסיק להתקיים כשאחזור לעבודה.

מטרות לשבוע הבא: להוריד את הגבס. מצד אחד אני מאוד מחכה לזה, מצד שני המצב בעבודה ניהיה קטסטרופלי. עובדים מעל 12 שעות כל יום ואין זמן לאכול. אני ממש לא מתגעגעת לזה...

באןבאני

New member
עוברים לכפר!

החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון:
חלמתי שעברנו דירה. זה לא כ"כ מוזר, מחר אנחנו אכן עוברים דירה. אבל זה החלום היחיד שאני זוכרת מהתקופה האחרונה

משהו טוב שקרה לי השבוע:
פגישה עם החברות בבנדיקט - היה כ"כ כיף, משחרר ומרגיע, וגם טעים!

כאמור, אנחנו עוברים דירה. מבעוד מועד חיפשתי קווי אוטובוס שאני אוכל להיעזר בהם מהעבודה. אתמול עליתי על הקו המדובר שמגיע ממש ממקום העבודה שלי עד לדירה החדשה. מה הסתבר לי? היום זה יום העבודה האחרון שלו, הקו מפסיק לפעול החל מיום ראשון. מאכזב?! יותר נכון מעצבן

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
תנור+כיריים לדירה החדשה (אבל רק יד שנייה, לא מאד מלהיב..)

אתמול אכלנו סושי במסעדה. שמחנו שהשעה יחסית לא מאוחר ועוד נספיק קצת לארוז. ואז הגענו הביתה ואישי שואל אותי איפה התיק שלו, ואני שואלת אותו איפה התיק שלו, ומסתבר שכן - הוא במסעדה! הוא אמר לי להתעודד ושזה עוד זמן איכות זוגי, אז וויתרתי על לריב של מי הייתה האחריות על התיק

בילוי השבוע:
ניקיון הדירה החדשה!

ספר/סרט/סדרת השבוע:
התחלתי לקרוא את "גוף מארח". עושה רושם טוב! עוד מישהו?
ומכורה חדשה לפלפלים צהובים

מאכל השבוע:
שניצלים בתנור ופתיתים עם ירקות. יאמ!

תכניות לסוף השבוע:
לעבור דירה... אני מרגישה שאני חוזרת על עצמי...

בואו נאמר שכן, כי כבר כתבתי שבוע שעבר שהכל עומד דום כרגע עד לסיום המעבר, אז נניח שאין לי משימות, מטלות, עניינים וטיפולים לבצע חוץ מהמעבר ואז נהיה יותר נינוחים (כלומר, אני).

מטרות לשבוע הבא:
להגיע שוב לחמישי

בשבוע הבא גם אוסיף תמונה של מעוננו החדש

סופ"ש נעים לכולם

סעיף הסכמ"ש המתחלף: החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון: אולי זה בגלל החתונה שמתקרבת לה בצעדי ענק או לא יודעת מה אבל חלמתי על הריון ודברים מאוד אלימים.

משהו טוב שקרה לי השבוע: זהו יש חוזה עם העבודה הזמנית שלי בלי תוקף.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: יום רביעי הוא יום שקילה אצלי בשומרי משקל. ימי רביעי נקראים אצלי יום רביעי הגדול ובדר"כ אני יוצאת לאכול או מזמינה משהו שאני בדר"כ לא אוכלת במשך השבוע. השכוע חשקה נפי ללכת למסעד שיפודי. המלצרים הגיעו עם פלטה של סלטונים קטנים ומהפלטה פתעום יצא ג'וק קטן. הבחילה שנהיית לי מזה לא לתאר...

משהו שהתחדשתי בו השבוע: לק ג'ל... למה לא עשיתי אותו עד עכשיו. איזו תחושה כיפית שהלק לא נרס לי אחרי חצי יום כמו בדר"כ. התמכרות קשה נרשמה מצידי.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: הייתי במדידות השבוע. הסטודיו נמצא ברחוב ויש חלונות שכל מי שעובר רואה מה קורה. אנשים עברו והתבוננו עלי עם השמלת כלה (לי עדין קשה להתרגל לזה) והינהנו ואמרו יופי ומזל טוב עד שאיזה זוג תיירים או משהו בסגנון עברו והסתכלו המון זמן ואז הם התחילו לצלם אותנו ואפילו נכנסו לסטודיו וצילמו אותו עם השמלה כמו פאפרצי. באיזשהו שלב הם התחילו לביים אותנו.

בילוי השבוע: במוליבלומס על הבחור לאחר יום סידורי חתונה ביחד.

ספר/סרט/סדרת השבוע: בייבי בום... אך כמה דמעות

מאכל השבוע: סניקרס ולא החטיף הרגיל אלא קינוח נהדר במוליבלומס. חוץ מזה הכנתי בצק עוגיות מקשיו טבעוני עם חמאת בוטנים שיצא נהדר וטעים בטירוף. המתכון מבצק אלים
http://www.bazekalim.com/2014/01/26/raw-cookie-dough/
חלק מהמרכיבים שכחתי כמו וניל וחלק הוחלפו כמו השיבולת שועל ששכחתי ממנה בקמח אורז אבל בסה"כ טעים מאוד

תכניות לסוף השבוע: היום הייתי חולה אז אני לא בטוחה אם אני אספיק את מה שתיכננתי. יש בתיכנון חלוקה של הזמנות אחרונות.
עוד בתיכנון להתחיל להכין את המתנות לאורחים

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? כן. עשיתי את הכל חוץ ממה שאני לא רוצה להתעסק וזה המקווה בעעעע...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: לק ג'ל דפנטלי

מטרות לשבוע הבא: לקבוע מקווה בעעעעע

רעיון שמצאתי לתמונות עם פרופס מענין
http://www.pinterest.com/pin/161074124147031153/

ray of light

New member
מסכמש"ת!

החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון: טוב אז בהשראת בייבי בום, שזו תכנית שגורמת לי לפעימות לב מוגברות במיוחד, חלמתי שיש לנו תינוק. הקטע, ששכחנו שיש לנו תינוק אז אחרי העבודה הלכנו לבלות ואחרי 6 שעות חזרנו הביתה וגילינו שהוא מעוך כולו מזה שהוא התייבש כי לא אכל ושתה יום שלם. נתנו לו מים ואז הוא חזר לצורה המקורית. יש מצב שאני "קצת" לא מוכנה לצעד הבא
משהו טוב שקרה לי השבוע: באתי להתפנק אצל אמא לסופ"ש! ובעצם אני לא כזו מפונקת, יצא לי כבר להכין לזניה, ממולאים עם בורגול, וקינוח פבלובה עם תותים (טוב, לא הכנתי פבלובה, פשוט קניתי נשיקות ופוררתי פנימה)- אם יהיה לי כוח אצלם ואוסיף לפה.
משהו מאכזב שקרה לי השבוע: עוד שבוע סופר-קשה בעבודה
משהו שהתחדשתי בו השבוע: טיפול פנים מפנק אצל הקוסמטיקאית שלי
משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: טוב אני ת'אמת כמו חיה, גם תכננתי לרשום את החלום בסעיף הזה, אז תסלחו לי הפעם.
בילוי השבוע: סדנת איפור באסתי לאודר ש"זכיתי" בה בפייסבוק. הלכתי עם חברה טובה, ולמדנו קצת על איפור, ואפילו קיבלנו מתנה ממש שווה בסוף- שפתון, עפרון עיניים ותיק איפור. שווה ממש!
ספר/סרט/סדרת השבוע: נמנעת ממאסטר שף עקב שומרי משקל. אז בעיקר ראיתי בייבי בום ופלפלים צהובים, הסדרה האהובה עליי.
מאכל השבוע: רביולי עם ערמונים בג'ויה. וואו, מנה מדהימה (אך כ"כ קטנה)
תכניות לסוף השבוע: היום ערב עם חברות- הקרנת סרט החתונה בבכורה עולמית.
יהיה כיף! מחר לטייל קצת ולנצל את הסופ"ש עד תום.
האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? לא ממש
משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: יצאנו אתמול לג'ויה , למרות שהיינו גמורים מעייפות, הצלחנו להוציא את עצמנו מהבית
מטרות לשבוע הבא: לסיים לבחור תמונות לאלבום!

סכמ״ש איזה כיף שהגיע סופ״ש

אני לא זוכרת.. משהו עם מסע בזמן?

משהו טוב שקרה לי השבוע:
החלפתי יועצים
זו החלטה שהתחבטתי בקשר אליה הרבה זמן למרות שידעתי שזה הדבר הכי נכון בשבילי, והשבוע סוף סוף עשיתי את זה. וזו הקלה עצומה.
וגם! היתה לי היום מצגת בפגישת מעבדה והלך ממש טוב, ואפילו וקיבלתי עליה מחמאות מאנשים לא צפויים.

מממ. שאיזה פרוייקט כנראה נופח את נשמתו. אבל זה בסדר, יש אחרים. בינתיים.

משהו שהתחדשתי בו השבוע:
קופסא של 12 שפתונים של burt's bees בטעם מנגו מאמאזון

לא זכור לי שום דבר, כרגיל.

בילוי השבוע:
וואו, ממש כלום. נראה לי שאפילו בסופ״ש הקודם לא עשינו כלום כי לשנינו היה מלא עבודה.

ספר/סרט/סדרת השבוע:
קראתי כמה ספרים קלילים על האייפד. זה כל כך נוח וכיף! אני מכורה.
מבחינת טלויזיה, היה פרק טוב של קומיוניטי (לשם שינוי!)

מאכל השבוע:
טירמיסו וספרינג רולז תוצרת בית.

תכניות לסוף השבוע:
לנוח מהשבוע המטורף והעמוס הזה, שהיה מתיש אינטלקטואלית ונפשית.
מחר בערב הולכים לחברים מהמחלקה לערב שתייה בסימן lord of the rings. שוט כל פעם שיש מתח הומוארוטי ברור בין סאם לפרודו? יהיה מעניין.
חוץ מזה, לקרוא המון. ללכת לסופר. לעשות קצת (קצת!) עבודה.

לא התעצלנו (בדרך כלל) להכין אוכל טוב בערב.

Simply KaRiNa

New member

סעיף הסכמ"ש המתחלף: החלום הכי מוזר שהיה לי בזמן האחרון: לאחרונה אני חולמת חלומות מוזרים כל לילה בערך
אבל כנראה הכי מוזר ממה שזכור לי מהלילות האחרונים הוא שהייתי במין סוג של תרדמת לאורך תקופה (?!) ואחרי שהתעוררתי ממנה, אף אחד לא מוכן להגיד לי מה התאריך/השנה הנוכחיים כי זה יזיק לי מבחינה נפשית לגלות כמה זמן עבר

משהו טוב שקרה לי השבוע: מתאקלמים בעבודה החדשה
ויום חמישי שהיה אמור להיות מאוד עמוס, בסוף הפך להיות לקליל ונחמד

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: אני נמצאת בהפסקת גלולות כרגע לצורך בדיקות דם וכל התופעות לפני מחזור שהספקתי לשכוח במהלך השנתיים וחצי האחרונות, חזרו ובגדול

משהו שהתחדשתי בו השבוע: לא זכור לי משהו מיוחד

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: אני מנסה להכניס את עצמי לשגרת שינה מסודרת וללכת לישון מוקדם יותר וכך יצא שהתעוררתי לי ביום שבת ב8:20 לגמרי מרצוני החופשי!

בילוי השבוע: לא היה ממש

ספר/סרט/סדרת השבוע: אין המלצות השבוע

מאכל השבוע: כדורי השוקולד ב4 ש"ח בקניון
ועוגיות מרציפן וריבה מ-ע-ל-פ-ו-ת שמישהו בעבודה הכין

תכניות לסוף השבוע: הייתה תוכנית שכבר הושגה, לקום מוקדם!
ועכשיו לנקות, לעשות קצת כביסה, ליצור בסמאשבוק הטיולים ולפגוש חברה יותר מאוחר. אה וגם, ל-א להיכנע לשביזות יום א'

האם עמדתי במטרות של תחילת השבוע? שרדתי שבוע נוסף בעבודה מבלי להיכנס למשברים אז אני מניחה שכן :) את היוזמה בעבודה עוד צריך לשפר, זה כן...

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: ללכת לישון בחצות כל יום, לגמרי! זו הייתה נראית משימה בלתי אפשרית בשבילי עד היום וממש נתפס כעונש, אבל זה דווקא די נחמד שיש שגרה כזו ואז מנצלים את היום יותר טוב + מרוויחים בוקר נטול עייפות/בוקר חופשי שאפשר לנצל אותו לעומת הלילות שהם די חסרי תועלת...

מטרות לשבוע הבא: להמשיך לצבור ביטחון בעבודה וליזום יותר, להתמיד בשגרת השינה ולא להכניס את עצמי לסרטי לחץ במידת האפשר

AddIn

New member
סכמ"ש אחרון לפני החתונה

חלמתי על זקט שמזמן לא לבשתי. חלמתי שאני לובשת אותו מתחת למעיל בדרך לחתונהץ בחלום הייתי משוכנעת שמזמן תרמתי אותו לויצו.
קמתי בבוקר, בשקתי בארון - והוא פשוט חיכה לי שם.
נראה לי שאני אקח אותו...

משהו טוב שקרה לי השבוע: מסיבת רווקות. היה כיף.

משהו מאכזב שקרה לי השבוע: ההורים משגעים אותי לגבהי סידורי ישיבה. דווקא עכשיו הם נזכרו לחרפן אותי.

משהו שהתחדשתי בו השבוע: כתובה.

משהו מצחיק / הזוי שקרה לי השבוע: קינוחים בצורת איבר זכרי. זה מצחיק אותי.

בילוי השבוע: א. בוקר בנמל ביום שבת.

ספר/סרט/סדרת השבוע: משחקי השף.

מאכל השבוע: תותים עם קצפת.

תכניות לסוף השבוע: להתחתן ושבת חתן.

הייתי חייבת

משהו טוב שעשינו בשביל עצמנו השבוע: ניסינו להרגע. (אנחנו שוקלים אפילו לישון...)

מטרות לשבוע הבא:
לקנות תחתונים ללא תפר לי. גרביים לבנזוג. לסדר שולחנות. לטבול במקווה. ולהתחתן.

ronitvas

New member
שיהיה לכם יום מאושר

ומלא מלא אהבה

בהצלחה ומלא מזל טוב

Raspail

New member
איזו התרגשות!!! שיהיה במזל טוב!

תהנו המון המון ותחזרי לספר

למעלה