חתונת שישי צהריים - הצילו !

SunIsShining

New member
חתונת שישי צהריים - הצילו !

היי חברות, אני סמויה בפורום המקסים שלכן הרבה זמן (חברה שכותבת פה עודדה אותי לכתוב, היי BlueFairy:)) והגיע הרגע לאזור אומץ ולכתוב.

בן זוגי ואני רוצים להתחתן חתונת שישי בצהריים בחודש אוקטובר הקרוב. יהיו לנו כ250 מוזמנים.
אנחנו מחפשים מקום שהוא רק גן או שילוב של גן ואולם, אבל אם יש אולם הוא צריך להיות פשוט ונקי.
האזור בו אנחנו מחפשים מקומות הוא מחיפה ועד תל אביב, בתקציב של עד 280 לאדם כולל הכל.
אני יודעת שזה לא פשוט, ראינו כבר כמה מקומות שלא התאימו לנו.

אנחנו מתלבטים לגבי :
מצודת ברקאי (היחיד שראינו מכל הרשימה)
הטירה בגעש
בקתה ביער
פיין קלאב
הגלריה כפר ויתקין

דברים שחשובים לנו : שהמקום לא מאלץ לבחור דיג׳יי וצלם מטעמו ושהאוכל יהיה טעים :)
אשמח לשמוע חוות דעת והמלצות למקומות נוספים אם יש !

המון תודה ונעים להכיר :)

The Blue Fairy

New member

hillala8

New member
מצודת ברקאי מזעזע

הינו שם בחתונה לפי קציותר משנה והיה נורא, האורל היה מזעזע, כוסותל מפולשות, מלוכלך, לא מתוחז, אני יודעת גם היו כמ דברים בחוזה שהאלם ל עמד בהם.

מה שכן- הוא כנראה זול משמעותית מחלק מהבחירות האחרות לכם.
אנחנו בדקנו את הגלריה ובפבואר, אמצע השבוע דיברו איתנו ל למעלה מ-300 ש"ח לאדם (גם אין לו גן אבל הוא מאוד יפה).
עבדי בפיין-קלאב כשנה ולדעתי הוא נהדר ועונה על הדרישות שלכם רק בשביל כמות מוזמנים זו יכול מאוד להיות שזה יהיה מעל התקציב.

את השאר אני לא מכירה

הגן הירוק

אנחנו התחתנו באוגוסט בגן הירוק. יש להם אפשרות לעשות תחתונה בחוץ אם תרצו או בפנים האולם מקסים. האוכל מעולה!!! והמחיר שתיארת זה מה ששילמנו באוגוסט אז בהנחה והמחירים לא עלו זה נשמע ממש התקציב שלך!
כדאי לכם לבדוק!

Piece of Wood

New member
הייתי בפיין קלאב בחתונת צהריים

היה ממש ממש נחמד, אווירה טובה, אוכל ממש טעים.

NoFi M

New member
פיין ובקתה

שניהם מקומות מקסימים. אני אולי קצת משוחדת ( כי אני מתחתנת שם) אבל יותר אוהבת את הפיין, בעיקר לחתונת צהריים!
המקום מקסים ונעים, ממש נראה כמו מסעדה באמצע היער ( בקטע טוב כמובן), והאנשים שמפעילים אותו ממש נחמדים! שזו הסיבה העיקרית שהחחטנו לסגור שם - היה לנו הרבה יותר נעים מבבקתה, שהרגשנו שמנסים לדחוף לנו מחירים מהצד.
מבחינת אוכל היינו בטעימות והיה טעים ממש, אבל לא היינו באירוע.

הם יחסית בתקציב שלכם -תלוי במיקוח ובאם אתם סוגרים איזה חור או משהו. לנו הורידו הרבה בגלל כמות המוזמנים, אבל אולי גם אתם תוכלו להגיע איתם למשהו.

בקיצור, אנחנו אהבנו מאד ואנחנו גם מרגישים רגועים ובטוחים שזה גם חשוב!
אם יש לך עוד שאלות את מוזמנת, גם בפרטי או דרך עדי :p

MidnightNoa

New member
פיין קלאב

מקום ממש כיפי, צילמתי שם כמה פעמים ונראה שכולם נהנו :)

אז ככה

מצודת ברקאי - באופן אישי לא כל כך אהבתי את המקום. היו דברים שהפריעו לי מבחינת ניקיון, גימור והפרטים הקטנים. הפריע לי שהאוכל בתוך אוהל.
באופן אישי, לא התרשמתי במיוחד מאנשי המכירות במקום - הרגשתי שלוחצים אותי לסגור עסקה במקום - לא נותנים לי זמן לחשוב. לי אמרו שאם אסגור במקום יתנו לי חבילת פינוקים - אבל לא הסכימו להגיד מה החבילה כוללת. קודם שאסור ואח"כ יגידו לי. בעיני, זה קצת חובבני ולא אהבתי את הסגנון.
בקתה ביער - מקום מהמם, אחותי התחתנה בו. החופה מקסימה. אחותי הייתה מאד מרוצה והאוכל טעים. הייתי שם בבר מצווה לאחרונה והיה אחלה אוכל.
פיין קלאב- מקום מקסים. אחותי עשתה שם בריתה והמקום באמת היה יפה מאד. אני אישית אהבתי.

moshavnikit

New member
יכולה להוסיף לך אופציה?

חצר הבאר בזכרון יעקב.
מחיר נוח, מקום נוח (יעשו כל מה שתבקשי, ישנו כל מה שתרצי), מיקום נוח ואוכל סבבה (לא גורמה, אבל טעים)

moshavnikit

New member
חוזרת בי מההמלצה

הבנתי שהם קיבלו צו סגירה.

בעיות עם היתרי בנייה..

למעלה