דרושים טיפים ליום החתונה עצמו

AddIn

New member
דרושים טיפים ליום החתונה עצמו

הי לכולם!

אז זה מתקרב אלינו בצעדי ע-נ-ק! עוד 9 ימים לחתונה...!
משיחה עם כמה בנות מהממות פה בפורום מסתבר שיש דברים שחשוב לארגן לאותו היום.
אז בבקשה תנו לי את הטיפים שלכם איך לדאוג שהיום יעבור חלק.
(איזה אחריות צריך להעביר הלאה? מה כדאי להביא? מה כדאי שיהיה לי? לחתן?)

תודה.

Ruby Gem

New member
הטיפים שלי

לעשות רשימה של כ-ל הדברים שאתם צריכים לקחת. (אני אפילו רשמתי לעצמי תחתונים ושמלת כלה, שום דבר לא מובן מאליו כי בזמן התרגשות נוטים לשכוח). לעבור עליה כמה פעמים ולוודא שלא שכחתם כלום!
להכין את כל הדברים יום לפני.
אם את מתארגנת בבית מלון ולא בבית - לחלק את מה שאת לוקחת בשני תיקים נפרדים: תיק אחד עם הדברים שאת צריכה בבית מלון, ותיק שני עם הדברים שאת צריכה באולם.
להכין יום לפני מעטפות עם הכסף לספקים. על כל מעטפה לרשום למי היא מיועדת, וכמה כסף יש בה.
האצלת סמכויות - להחליט מי יהיה האיש קשר שלכם עם האולם. מי מחליט האם צריך לפתוח עוד שולחן ודברים כאלו.
יום לפני - לשים באוטו את האלכוהול, מתנות לאורחים, קשקושים לרחבה. את הקשקושים לרחבה כדאי לפתוח, ואם יש לכם גיטרות מתנפחות - אז לנפח אותן. אפשר גם להשאיר את זה באולם - אבל אני העדפתי שלא לקחת סיכון.
מה לקחת איתכם : כתובה, טבעות, אישור של המקווה, הינומה, של, מעטפות עם תשלום לספקים, נעליים להחלפה, חולצה להחלפה לחתן (אם הוא מחליף), מגבוני קליה, מגבונים לחים, אלכו-ג'ל, קשיות לשתייה, פלסטרים, חוט ומחט, בושם, דיאודורנט.
אם אתם ישנים בבית מלון אז לא לשכוח להביא את מה שאת לובשת לחתונה (שמלה,נעלי כלה, מחטב, תחתונים בצבע גוף, של, הינומה, תכשיטים) בגדים להחלפה אחרי החתונה (תחתונים, גרביים, חזייה), כלי רחצה ומסיר איפור. חוץ מהרשימה שלי - אפשר גם למצוא עוד רשימות באינטרנט ובטח יש בנות שיוסיפו עוד.

בהצלחה!!!

AddIn

New member
תודה ושאלונת

הקשקושים הכל ארוז היטב.
לפתוח אותם לפני שמגיעים לאולם?

Ruby Gem

New member
כן

אנחנו פתחנו בבית יום לפני- והכנסנו את הכל לשקית גדולה.
כשהגיע הרגע להוציא (ועד היום אין לי מושג מי הוציא את זה)- פשוט הוציאו החוצה את השקית והתחילו לחלק אותם.

AddIn

New member
רובי, את נפלאה

את היחידה שהציעה סיוע מתוך 70 צופים בפוסט...

(נכון לעכשיו)

ray of light

New member
חחח זה מזכיר לי את הרשימה שלי

שרשמתי שם גם להביא את השמלה.. כאילו באמת יכולנו לשכוח להביא את השמלה.... לא נראה לי שזה אפשרי לאף כלה, העיקר רשמנו אבל :)
AddIn תביאו איתכם למקום התארגנות גם את ההזמנה והטבעות- הצלמים תמיד מצלמים אותם גם.
*ואת השלטים הפוטוגניים כמובן- לא לשכוח!

Ruby Gem

New member
ולמרות כל הרשימה - כמעט שכחתי את ההינומה

במלון!

כבר יצאנו לצילומים, ומזל שהצטלמנו במלון עד שלפתע איכשהו עלתה במוחי המחשבה "הממממ ההינומה בחדר....".
ישר שלחתי את הנהג והמלווה שלנו (אותו אחד) לרוץ לחדר להביא אותה.

coffeetoffy

New member
אמא שלי סימסה לי באמצע הצילומים

"צריך להביא את ההינומה?"
מזל שהמלוות שלי היו עם הטלפון, אני גיליתי על זה כמה ימים אחר כך...

אבל הטבעות בכ"ז נשכחו וחתמנו על הכתובה בלי טבעות

רשימה שעוד לא הוכיחה את עצמה...

ורק בשישי אדע אם היא מקיפה:

לטקס:
טבעות, של, הינומה, כתובה, אישור מקווה, כיפה.

לחתונה:
מגבונים, משהו מחמם לדרך, תרופות אם צריך, פלסטרים לנעליים למקרה הצורך, סיכת בטחון, כסף לספקים במעטפות ומישהו שיחלק את זה, מישהו פעם ציין כאן תיק לאסוף את הצ'קים מהכספת.

אם ישנים אח"כ מיד במלון:
מסיר איפור, גלולות, מטענים, וכמובן כל מה שלוקחים בדרך כלל לבית מלון.
אפשר לקחת את הקולב והעטיפה של השמלה (נו לא עטיפה, הבד הזה שהביאו לך איתו את השמלה) כדי שתוכלי להחזיר אותה בצורה נוחה ולא לקפל.

מזל טוב

coffeetoffy

New member
מזכירה מה שכבר אמרתי

למקרה שלא היה לך עט באותו רגע

- תוודאו שכל אחד יודע מה הוא מביא. מי מביא את הטבעות? מי מגיע עם ההינומה והשאל שלך (תתחדשי
) לאולם? מי מביא סלסלות לשושבינות- אם יש כאלה?
- מי בדיוק אמור להיות נוכח איתכם בחדר חתן-כלה? תודיעו באפן נחרץ אם אתם לא מעוניינים באורחים בשעה שלפני החופה. בעקרון אנחנו קיבלנו באהבה את כל מי שבא להגיד לנו היוש אבל הזוג מהאולם השני לא התלהב מהאורחים הלא קרואים (המרפסת של החדרים משותפת) ועשו לנו פרצופים.
- מי העדים שלכם בחופה ובחתימת הכתובה? צריך שני עדים, גברים, דתיים (!!!) שאינם קרובי משפחה, אחד מהם יכול להיות הרב.
- באיזה רכב נוסעים? באיזה רכב המלוות שלך נוסעות? באיזו שעה הן מגיעות? הן מצטרפות לצילומים או מגיעות ישירות לאולם?
- אנחנו חילקנו זיקוקים לאורחים שידליקו בכניסה לחופה. הנחנו שברור שצריך לתת זיקוק+מצת, למלוות שלי היה פחות ברור... צד אחד של השביל קיבל זיקוקים והצד השני קיבל מצתים

- איפה את מתארגנת? אם בבית- כדאי לך להכין דיסק של מוזיקה כיפית. אצלי נתקעתי עם רצף מזרחית מיוטיוב שאחותי ואמא שלי כפו עלי. רק כשמעצבת השיער (כרמל המהממת) איימה באלימות קשה הן הואילו להחליף לכמה שירים נורמליים..
- על הדרך, כדאי שתוודאי מי בא לך שיסתובב לך בין הרגליים ומי לא. אבא שלי חפר לי והציק לי אז שלחתי אותו לשנ"צ. אח שלי הלך לחבר, אחותי עבדה עד הצהריים והגיעה לאיפור.
- כל מה שעשוי להעמיס עליך או להלחיץ אותך: להעביר למלוות. בשביל זה הן שם ובשביל זה את תהיי שם ביום שלהן. החל מהשעה 14:00 העברתי את הטלפון שלי למלוות ולא ראיתי אותו שוב עד הלילה. כל ההכוונות, השאלות, ההכוונות (מי מתקשר לכלה לשאול איפה האולם?!!!), עברו דרכן ןאני נותרתי רגועה.

- מנהל אירוע- תזיזי את הפוסטמה משביל הכניסה לחופה, ותגידי לצלם שישתדל לא להכניס אותה לפריים. $##@%$!@

הכי חשוב:
דברים עומדים להתפקשש, לא חשוב כמה תתכונני ותילחמי בזה. באיזי. לא תזכרי את זה, שלא יפריע לך, זה היום שלך וזהו. הכי חשוב זה הרגע הזה שמחזיקים ידיים מתחת לחופה והכל קורה מעצמו. זה יום אחד והוא בר חלוף, תהני ממנו כמה שיותר, ותניחי לסטרסורים בצד

AddIn

New member
חחח.. תפוז המשוגע הזה...

תודה! הוספתי.
(מחכה בהתרגשות לשאל- איך לובשים אותו?)

coffeetoffy

New member
תראי בתמונות..

את פשוט מתכסה בו, כמו צעיף כזה
אני ניסיתי לדאוג שהקצוות יהיו מעבר לכתפיים אבל אמא שלי אמרה שעדיף פשוט להניח
מישהי הציעה לי לשים סיכת ביטחון קטנה (כמו אלה שמחברות את תגיות המחיר לבגדים בחנות) אבל לא ראיתי צורך...

coffeetoffy

New member
תפוזבל!!

כתבתי לך הודעה ממש ארוכה ומושקעת והיא לא עלתה!!

בעקרוןא ת חלק מהדברים כתבו לך, ואת הרוב אמרתי בטלפון, אז אקצר:
- טלפון: להעיף ממחר אחרי 14:00. זה השלב שכל הנודניקים מתקשרים לשאלות והכוונה. את לא צריכה את זה על הראש.
- מלוות: מתי הן מגיעות אליך, איפה הן מתארגנות, הן מצטרפות לצילומים? באיזה רכב הן נוסעות?
- מי מביא את ההינומה, השאל (תתחדשי
) והטבעות לאולם?
- מי העדים שלכם? צריכים שני גברים, דתיים, לא קרובי משפחה. הרב יכול לשמש כעד אחד, צריך עד נוסף.
- מי נכנס לחדר חתן כלה? יש זוגות שלא אוהבים את הטיילת למרות שאותי זה דווקא הרגיע. אם אתם מעדיפים שלא, תגידו לבני המשפחה שתפגשו אחר כך ותסגרו את הדלת.
- מנהל אירוע- תגידי לו לעוף מהפריים בכניסה לחופה ותבקשי מהצלם שישתדל לצלם אתכם בלעדיו.

הכי חשוב- היום הזה מיוחד וכיפי, אבל בר חלוף. תהני מכל רגע, תעיפי את כל הסטרסורים. צאי מנקודת הנחה שלא חשוב כמה תתכונני, משהו יתפקשש, אין מה לעשות. הכל בסוף מתנקז לרגע הזה של להחזיק ידיים תחת החופה ולתת להכל לקרות מעצמו, תשחררי. תהני מהיום ואל תתעצבי משום דבר

Ruby Gem

New member
פשששש איזה קובץ מתוקתק!

אני כתבתי הכל בפנקס קטן בכתב יד.

אהבתי את המשימות לחתן

באמת יום לפני בעלי היה לחוץ על לשטוף את האוטו ולי מזה לא היה אכפת

למעלה