לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3991039,910 עוקבים אודות עסקים

פורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתונות

מזל טויב וסימן טויב ! בפורום זה תמצאו מידע על חתונות, ספקים, שירותים, המלצות , דיס-המלצות ושאר ירקות! והכל ממתחתנים למתחתנים בלבד! 
הכללים בפורום לא מעוניינים בטרוליזם,עבריינות מקלדת והודעות פרסום  למיניהן
נא לשמור על תרבות דיון נאותה! 
x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חתונות, בו תוכלו לבקש עזרה בנושאי ארגון החתונה, לשאול שאלות ולקבל תמיכה בזמן התהליך הזה, שביחד עם היותו מהנה יכול להיות ארוך וסבוך.
נא לשים לב לכללי הכתיבה בפורום.
הפירסום בפורום אסור! הודעות שיש בהן זיקה לפירסומת או ניהול עיסקי דרך הפורום, תימחקנה והגולש ייחסם.
 
נושאים מרכזיים בפורום חתונות, כמו: צילום, שמלת כלה, איפור ושיער, מוזיקה, הזמנות ומקומות לאירועים, יש לשרשר לשרשורי הנושא הקבועים בפורום. במידה ואין שרשור בנושא הרצוי בעמודים הראשונים ניתן לפתוח שרשור חדש, על פי הפורמט הקיים.
 
אין לפרסם מספרי טלפון בפורום חתונות ואין להעלות תמונות שהועתקו מאתרים, אלא לשים קישור למיקום שלהן ברשת.
 
המלצות על ספקים ייכתבו אך ורק בשרשור הנושא הרלוונטי, כתגובה לבקשה להמלצה על ספק בתחום מסויים או במסגרת קרדיטים. גולש לא יכתוב יותר מהמלצה אחת על אותו ספק בשרשור אחד. הודעות עם המלצות שלא יעמדו בתנאים אלו יימחקו לאלתר.
המשך >>

לצפיה ב-'רענון כללי הפורום ינואר 2014'
רענון כללי הפורום ינואר 2014
<< ההודעה הנוכחית
27/01/2014 | 20:53
315
שלום לכותבים הותיקים, ברוכים הנמצאים
שלום לחדשים שהצטרפו אלינו, ברוכים הבאים ומזל טוב
שלום לספקים החדשים והותיקים פה בפורום

הודעה זו נועדה כדי להקהל על כל הכותבים בפורום, ולסייע לו להתנהל בניחותא. אנא קראו אותה בעיון

מה מותר בפורום?
1. מותר להמליץ על ספקים שלקחתם בעצמכם, או ששמעתם עליהם דברים טובים מחברים וממשפחה, אבל אם לא לקחתם אותם בעצמכם - סייגו את עצמכם. כמובן, שמותר לצרף אתרים של הספקים הללו.

2. מותר להקפיץ הודעות, אבל אחרי הפעלת שיקול דעת - אם הודעה שלכם לא קיבלה תגובה אחרי חמש דקות, זה עוד לא מהווה הצדקה להקפצה. אם ההודעה נותרה ללא תגובות אחרי שעתיים או שלוש - אתם מוזמנים להקפיץ, על ידי הוספת תגובה להודעה המקורית שמכילה לפחות 10 תוים או אייקון. ההודעה תחזור לראש העמוד הראשון. הודעות קופצות עד 72 שעות מאז שנפתחו. לאחר מכן, הן לא קופצות יותר ויש לפתוח הודעה חדשה.

3. אנא שרשרו את ההודעות לשרשורי הנושא (מודגשים בכוכביות). במידה ואין שרשור נושא מתאים, אתם מוזמנים בשמחה לפתוח - יש להדגיש אותו בכוכביות ולציין תאריך.  

מה אסור לעשות בפורום?
1. אסור לפרסם מספרי טלפון על גבי הפורום - מספרי טלפון יש להעביר דרך תיבת המסרים הפרטיים. את התיבה תמצאו בפינה השמאלית של העמוד, מתחת לשם המשתמש. הודעות שיכילו מספרי טלפון יימחקו לאלתר.

2. אסור לפרסם פרסום עצמי - זאת אומרת, שאם אתם במקרה ספקים מהתחום - הפורום הוא לא לוח הפרסומת שלכם. נא להמנע מפרסומים על גבי הפורום - הם יימחקו, ובמידה ויהיו פרסומים סדרתיים - הניקים ייחסמו מכתיבה בפורום וחבל. ספקים יכולים לפרסם את פרטי העסק שלהם בחתימתם. אין לחתום ו/או להוסיף פרטי התקשרות בגוף ההודעה, אלא בחתימה בלבד! תרומת הספקים לפורום הנה גדולה ומשמעותית. ספקים - במקום לפרסם בצורה בוטה (שאין בצידה תמורה, להיפך), היו שותפים פעילים, ייעצו מניסיונכם הרב בתחום, המליצו על מקומות וספקים בתחום, העלו שאלות, תהיות וכדומה. לא תאמינו כמה גם אתם יכולים ללמוד מהמידע פה . כמו כן, אין לצרך לינקים לאתרים ועמודי פייסבוק שלכם.   

3. אסור לפרסם מילים של שירים מלאים, אלא לתת קישורים לאתרים בהם ניתן למצוא את המילים של השירים (אתרים כמו www.shiron.net או http://mp3music.gpg.co.il/lyrics/ הם מצויינים לצורך הודעות מסוג זה).

כלים שנועדו לסייע לגולשים
1. מנגנון החיפוש: המנגנון נמצא בצד שמאל למעלה של העמוד, והוא מאד יעיל. על ידי הקלדה של האובייקט שאותו אתם מחפשים בשורת הנושא והתוכן, תקבלו את כל ההודעות שבהן מוזכר השם המפורש שחיפשתם. כדי לפתוח את השרשור שבו הוזכר השם, יש ללחוץ על הנקודה הכחולה שמופיעה מימין להודעה. השרשור יפתח בדף נפרד. דרך מנגנון החיפוש אפשר לחפש גם שמות משתמשים (על ידי כתיבת שם המשתמש בשורה המתאימה) וכן תמונות - על ידי חיפוש קבצים מסוג JPG או BMP - כל אלה הן פונקציות קיימות בחיפוש.

2. מערכת המאמרים: במערכת המאמרים שנמצאת בשורת הקישורים הכחולה בראש העמוד יש מספר רב של מאמרים שנכתבו על ידי המנהלות ועל ידי כותבים אחרים. המאמרים מחולקים על פי נושאים והם כלי יעיל מאד, במיוחד כשמדובר בנושאים של חוזים מול ספקים, התמקחויות ושאר עניני כספים - בהחלט שווה לבדוק אם יש שם משהו שיכול לעזור.

3. הודעות נבחרות: אלה קישורים נבחרים לשרשורים "שווים" במיוחד מהעבר. הטאגליינס נמצאים גם הם בשורת הקישורים הכחולה בראש העמוד, והם מרכזים בתוכם המון אינפורמציה, תמונות ושרשורים מעניינים וחשובים.

4. אלבומים: האלבומים נמצאים בשורה הכחולה בראש העמוד. יש שם תמונות לפי חלוקה לקטיגוריות - ישנן קטיגוריות כלליות כמו הזמנות, שמלות כלה, טבעות, זרים, חופות ועוד, ויש גם גלריות של בנות ספציפיות עם ריכוז של תמונות חתונה.

5. לוחות: שוב, בשורה הכחולה. שם תמצאו מפרסמים שונים בחלוקה לקטיגוריות - החלה משמלות יד שניה, וכלה באטרקציות לאירוע. הפרסום הוא על אחריות המפרסמים בלבד.

6. לוח אירועים: בלוח זה ניתן להוסיף (על ידי שימוש בכפתור "הצעת אירוע") את תאריך החתונה שלכם ללוח האירועים של הפורום. את ההודעות המנהלות אמורות להעלות לאחר שהן מקבלות את ההצעה. יש ללחוץ על הכפתור פעם אחת בלבד, ולתת להן זמן לאישור. באם ההודעה לא אושרה תוך 24 שעות, אפשר לפנות אליהן במסר.

7. קישורים: גם שורת הקישורים נמצאת למעלה. בה מפורסמים קרדיטים של מתחתנים. דרך מצויינת לקרוא ולהתרשם מספקים.

8. שרשורים מרכזיים: בשל העובדה שיש פה המון חברים, והנושאים בדר"כ מתנקזים לכמה מרכזיים, מנהלות הפורום פותחות שרשור עם כותרת מתאימה, אליה משרשרים שאלות, תהיות, בקשות, מחשבות וכדומה. לכל שרשור נושא, מצורף, בדר"כ התאריך שבו הוא נפתח, בכדי שנדע מה השרשור הכי עדכני. אם לא מצאתם שרשור מתאים ו/או עדכני, אפשר לפתוח חדש. אנא הדגישו אותו וציינו תאריך.

9. מצורף שרשור "עוזרים להתנהל בפורום" לנוחיותכם http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

הווי הפורום
הפורום שלנו הוא גם פורום חברתי. בין רבים מהכותבים נוצרו חברויות אמיצות ונעימות שמתנהלות גם מחוץ לתחומי הפורום. עם זאת, צריך לזכור שנושא הפורום הוא קודם כל, ולפני הכל – חתונות. אז, בבקשה – שיחות אישיות, העבירו למסרים, למסנג'ר, facebook וכדומה. אבל לא על גבי הפורום, שם השיחות האלה יכולות לתפוס עמודים שלמים ולדחוק הודעות אחורה.

מכיוון שאנחנו פורום חברתי, אנחנו פותחים גם שרשורים בנושאים שלא לגמרי קשורים לנושא החתונה. אין בעיה עם שרשורים כאלה, אבל בבקשה – סמנו אותם ב - ושימו לב – אם יש שרשור  פעיל – תנצלו אותו, ואל תפתחו אחד חדש..... בשרשורים האלה אפשר לכתוב על מה שלא תרצו - לבקש עזרה שאינה בנושא הפורום, לספר חוויות אישיות, להעלות תמונות של בעלי החיים האהובים שלכם וכו'.

ומילה לסיום: הפורום שלנו הוא מקום נעים ומאד מפרגן, עם זאת, צריך לזכור שהכותבים מרובים, ולכן גם הדעות מרובות. אנא, שמרו על שפת כתיבה נעימה ולא פוגענית, הקפידו על העברת ביקורת בצורה נעימה וחברתית והקפידו על כללי הכתיבה הכלליים של תפוז.

בברכת קריאה וכתיבה נעימה ושוב, מזל טוב
דניאל ורונית
מנהלות פורום חתונות
חתונות >>

הודעות אחרונות

11:33 | 03.09.19 RonaSasson
18:41 | 22.08.19 orialon11
17:59 | 22.08.19 היורש לכתר
18:19 | 31.03.19 alex02
16:44 | 20.03.19 vered305
09:40 | 12.03.19 noa054
15:29 | 10.03.19 שלי גרינשטיין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ